vybersito.sk

• Kvalita
  • Ceny
  • Výber so širokého sortimentu
  • Komunikácia

Veľmi dobrá spolupráca s internetovým obchodom vybersito.sk/cz. Môj nákup (skvelá pevná posteľ a komoda) prišiel o 2 mesiace, ale bol na zákazku, čiže mi ju vyrábala firma s ktorou sú v pracovnom vzťahu, do budúcna si treba pri nákupe overiť, či je objednávka na výrobu alebo je na sklade. Preto sa používajú aj emaily, prípade chatové hlavičky alebo telefonicky a tiež si je potrebné prečítať dodaciu dobu, ktorá je pod každým výrobkom vyobrazená, alebo napísaná, pri záverečnom bode, pri platení. Pri komunikácii s obchodom som nepozorovala nijaké problémy alebo nedostatky. Nemám žiadne výhrady proti tomuto internetovému obchodu,čiže do budúcna určite áno a odporúčam aj ostatným zákazníkom.

• Áno

Avatar používateľa

anonym

Pridané: 19. septembra 2016

• zavádzanie zákazníkov, objednáte tovar, keď im zaplatíte zrazu napíšu, že tovar nie je dostupný , nemajú tovar, ešte mi nevrátili mi peniaze hoci povedali minulý štvrtok, že už mi ich poslielajú , ešte mi neprišli, hoci mne ich strhli z účtu behom troch hodín

NEODPORÚČAM OBCHOD, KLAMÚ A ZAVÁDZAJÚ, NIKDY SI OD NIČ NEKUPUJTE !!!! nevrátili mi peniaze, hoci povedali , že mi ich už vo štvrtok poslali, ak neprídú do 2 dní, tak podám sťažnosť na obchod na českú obchodnú inšpekciu a podniknem ďalšie právne kroky, S pozdravom MS.

• Áno (13)

Anonym

Pridané: 12. júla 2016

• Tovar nie je skladom, i ked je napisany
  • Dlha cakacia doba
  • zla informovanost zakaznikov
  • neprofesionalny pristup

Tovar, ktory bol napisany SKLADOM, vlastne ani nemali! 8 dni im trvalo mi to oznamit telefonicky... Cakanie by trvalo este dlhsie... Neprofesionalny pristup, zavadzanie...NIKDY VIAC...tovaru sa nedockate a zbytocne budete cakat...

• Áno (9)

Katarína

Pridané: 7. apríla 2016

• na chate mi okrem vlastného názoru neprezradili žiadne info o výrobku (zaujímala som sa o hrúbku a pevnosť matraca), vraj to ani dodávateľ nevie, odporučili ma na výrobcu, veľká neochota a motto "nic neřeš" asi platí pre zamestnancov

žiadne info=žiadny obchod

• Áno (9)

Reakcia obchodu vybersito.sk

Prosím o uvedení čísla objednávky, na anonymní recenze není možné reagovat. Děkujeme.

Maťo

• Áno (2)
  • Nie (6)

Karol

Pridané: 2. februára 2016

Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

swab

Pridané: 25. októbra 2015

• Tovar uvedeny ze je skladom
  • Klamanie
  • zavádzanie
  • sľuby

Z tohto eshopu si neobjednam uz nikdy nic. Tovar mali uvedeny ako skladom a potvrdili mi to aj telefonicky. Dodanie vraj cca 3dni z Brna. Na druhy den mailom info, ze tovar bol zaslany z ich centralneho skladu do expedicneho a dodanie do 7 pracovnych dni! Po 14 kalendarnych dnoch od objednavky tovar stale nie je doma! Tento obchod nikdy viac. Neodporucam, cista strata casu a zbytocne nervy a stres.

• Áno (19)
  • Nie (2)

Reakcia obchodu vybersito.sk

Dobrý deň, požiadame o číslo objednávky. Ďakujeme.

kamka

Pridané: 2. marca 2015

• pohovka prišla v termíne
  • cena vyhovujúca

nízka cena
rýchla dodacia lehota
odporúčam

• Áno (1)
  • Nie (3)

Reakcia obchodu vybersito.sk

Ďakujeme za reakciu a pevne veríme, že nabudúce bude plných 100%.

cara

Pridané: 24. februára 2015

• dobrá cena
  • rýchla dodacia doba ,do týždňa,komoda bola v poriadku,som veľmi spokojná

odporúčam,

• Áno (4)
  • Nie (2)

Reakcia obchodu vybersito.sk

Veľmi ďakujeme. Vždy sa snažíme, aby týchto recenzií bolo tiež plných 100%.

fanda20

Pridané: 11. februára 2015

• nikdy viacej z tohto obchodu

nikdy viacej tu nekupim ani nitku

• Áno (21)
  • Nie (5)

Reakcia obchodu vybersito.sk

Dobrý deň, požiadame o číslo objednávky. Ďakujeme.

Zobrazujem 1 - 10 zo 16 recenzií [ 1 ] 2