• dobra cena

Bola som spokojna...

• prehladny vyber s cenami a pomerne rychla dodavka
    • mne chybala este informacia na kolko kg vahy su dimenzovane jednotlive triedy pneu /91,94,.../

celkom spokojny

• Výhodná cena a rýchle dodanie tovaru až domov.

Z vlastných skúseností odporúčam tento obchod aj ostatným. Je to cenovo výhodné, rýchle, spoľahlivé a bezpečné.

• zlý obchod
    • neodporúčam tu nakupovať

Nezdvíhali mi telefon objednávku mi zrušili len preto lebo som do poznámky zadal že chcem pneumatiky z rokom výroby 2013 , veď to chce asi každý, a nepodali k tomu žiadne vysvetlenie

znenie e-mailu,ktorý sme Vám poslali:
    Dobrý deň
    Keďže Vami objednávané pneumatiky nemajú DOT 2013,sme nútený Vašu objednávku stornovať.
    Keďže ste požadovali len DOT 2013 a my sme také nemali,je logické že sme Vám objednávku stornovali. Aké k tomu ešte chcete vysvetlenie?
    Pneufit team

• bez starostí
    • nepoznám

je to ok.

• CENA

ODPORÚČAM NAKUPOVAŤ

• Výhodné ceny
    • Dlhá dodacia doba

Dobrý výber pneumatík a hlavne najlepšie ceny!

• na odporúčanie kolegu, prehľad ponúkaných služieb cez internet

prehľad služieb cez internet
    odporúčal som aj dvom svojim kolegom

• Pohodlie nákupu z domova,nikde nemusím behať a aj ceny sa mi zdajú lepšie ako v predajniach.

Odporúčam tento obchod všetkým,bol som spokojný s prístupom,komunikáciou,ríchlosťou aj cenou.

• Zaujimavá cena a pomerne rýchle doručenie

• super cena

odporúčam

• Objednám si a viac sa nemusím starať.
    • Bolo mi oznámené SMS, že môžem platiť kartou, čo nebola pravda, musel som ísť vybrať a platiť v hotovost.

Doporučujem.

• promptne vybavenie
    • /

odporucam,seriozny predajca

• výhodné ceny
    • dobrý výber
    • doprava za rozumnú cenu
    • rýchla dodávka
    • potreba informácie o vyššej cene dopravy pri nízkej objednávke - jeden ks pneu

dobrý výber, rýchle dodanie, serióznosť

• stavv skladu
    • preco to neni skorej dodane?

ok velmidobre

Vážený zákazník
    Táto objednávka nebola vybavená nakoľko sme daný tovar nemali na sklade(mali sme to uvedené aj na stránke),takže sme Vám ani nič neposielali. Ešte v ten deň,ako ste si zadali objednávku,sme Vám obratom poslali email,v ktorom sme Vás informovali,že Vašu objednávku stornujeme z dôvodu,že momentálne nemáme daný tovar. Poslali ste nám spätný mail,že ste boli s tým oboznámený.
    Takže asi ste si pomýlili e-shop a Vaša recenzia mala smerovať niekomu inému.
    Pneufit team

• v mojom pripade to bola najlepsia cena a dostupnost tovaru
    • nic som nepostehol

ak bude opat cena a dostupnost tovaru najlepsia v ponuke, nakupim znova

• veľmi dobrá cena, solídne jednanie a komunikácia
    • Mal som problém s DPD - využil som možnosť odloženia doručenia o 1 deň (čo mi bolo aj formou SMS potvrdené), ale kuriér sa snažil doručiť tovat v pôvodný deň. Inak bolo všetko OK.

Obchod je OK, kuriérska spoločnosť DPD má vo svojom systéme slabiny, na ktorých by mala popracovať.

• Široký sortiment tovaru.
    • Jeden informčny mail ktorý som poslal bol bez odpovede.Máte dlhú administratívu.

Stredný priemer. Nedoporučujem.Sklad máte vo vzdialenosti do 100km tak to je dlhé dodanie.

Reakcia obchodu www.vyberpneu.sk

Vaša objednávka bola prijatá 19.6.2013 o 21:34 hod. Spracovali sme ju 20.6. a 21.6. Vám boli pneumatiky odoslané. O všetkom ste boli informovaný emailom! Z Vašej strany neevidujeme žiadny informačný email,určite by sme naň odpovedali. Doba dodania je 1až 5 dní,čo sme aj dodržali!
    S pozdravom Pneufit Team

• rychlosť , dostupnosť , cena