• Tovar bol skladom, po vystaveni objednavky, zistili, že tovar je poškodeny a obj. zrušili z dôvodu nedostupnosti.

Žiadna komunikácia. Tovar nám viac ako 10 dní nebol doručený, ani nás neinformoval nikto, či vôbec bude. Na telefonne číslo mobilu ani pevnej linke sa nedá dovolať.

Tovar mali na eshope skldom a garantovali doručenie, nakoniec mi objedńavku zrušili s tým, že to ar nemajú a bude tak najskôr za mesiac. Okrem toho mi meno aj heslo k ich účtu poslali emailom, čo nieje štandard a ani to nie je bezpečné.

• Tovar mi nebol doruceny

Tovar som platil vopred. Po 3 dňoch som písal mail s otázkou o stave objednávky. Bez odpovede. Keď sa mi po dlhom čase podarilo dovolať, povedali mi, že zajtra to pošlú. Neposlali. Ďalší deň 47 hovorov. Nič,neberú telefón. Po víkende sa ozvali, že sú chorí. Medzitým som stornoval objednávku. Peniaze mi vrátili.

• Balík stále neprišiel
    • Na mail ani neodpovedali

• Po dodaní tovaru a jeho odskúšaní som zistil, že je nefunkčný. Upozornil som Vás na túto skutočnosť dvoma mailami /13.2. a 19.2./ na ktoré ste však nereagovali. Tiež som sa pokúšal s Vami spojiť telefonicky.

Tovar zatiaľ nedorazil. Mohli by ma aspoň informovať, že to bude trvať tak dlho. Som trochu sklamaný, že musím čakať už druhý týždeň a nikto sa mi ani neozve, že kedy tovar konečne dostanem.

Reakcia obchodu VVTech

Chod internetového obchodu bol narušený nariadenou karanténou. Táto informácia bola uvedená aj na našej stránke. Žiaľ nebolo v našich silách vybaviť všetky objednávky. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie. Od 22.10.2020 je internetový obchod v plnej prevádzke a opäť sme pripravení vybaviť každú objednávku obratom a k plnej spokojnosti.

• Odpojene telefony, neda sa dovolat. Odpoved je len e-mailom, aj to po dlhej dobe.

Reakcia obchodu VVTech

Žiadna komunikácia, tel.čísla uvedené na stránke sú nedostupné, až 1 odpoveď na 4 emaily v priebehu 2 týždňov, sľúbený druhý termín takisto nedodržaný.

Reakcia obchodu VVTech

tovar neprišiel, telefony nik neberie a na email taktiež neodpovedajú

Reakcia obchodu VVTech

tovar nedorazil. nemam ani odpoved na mail ohladne objednavky.

Reakcia obchodu VVTech

• Zavádzanie zákazníka o dostupnosti tovaru
    • Jeho údajné 24h dodanie
    • Katastrofálne pomalý web

Neodporúčam! Jedine, že by vás bavilo čakať na tovar, ktorý je podľa obchodu (údajne) skladom (údajne každé 2h aktualizované info o dostupnosti) a ktorý, ako sľubujú vedia doručiť do 24h od odoslania objednávky, s tým že im trvalo 7 dní, kým mi dali vedieť, že tento tovar mi ani nedodajú, samozrejme ako inak z technických príčin.

• -obchod nekomunikuje,nereaguje na telefon a ani emailovu komunikaciu.Posledna ich vyzva bola na uhradu tovaru (platbu som uhradil),odvtedy nic!!cca 2 tyzdne.POZOR!!!

!!!

• Žiadna komunikácia
    • Nedvíhajú žiadnu linku

• skoro všetko skladom.....ale iba na papieri
    • skoro všetko skladom....ale iba na papieri

• Tovar inej farby a celkovo aj ine spracovanie ako na fotke..

Vsetko tu trva strasne dlho a pri tom vedia ze ak ide o skolu, tak ta peniaze vzdy ma, ak si nieco objedna tak to aj zaplatí.(vid statistiky)

Reakcia obchodu VVTech

Vasu objednavku sme prijali 15.11. 2018 o 12:07. Nakolko v objednavke bola zvolena platba prevodom vopred, bola Vam zaslana informacia k uhrade. Nasledne ste nas tel. kontaktovali, ze si prajete upravit objednavku. Bola obratom opravena a zaslana nova informacia k uhrade. V texte kazdej bolo okrem ineho uvedene - "Po obdrzani Vasej platby Vam bude zasielka expedovana....." O Vasom zamere, ze si najprv. prajete tovar dodat a az potom zaplatit ste nas neinformoval, i napriek tomu, ze Vam bol postup aj pocas tel. rozhovoru vysvetleny. Vasu uhradu doteraz neevidujeme.

Bol mi doručený objednaný alarm M2B ktorý je na stránke obchodu deklarovaný ako český, po zapojení alarm komunikuje anglicky. Teda obchod má zavádzajúce informácie o predávaných výrobkoch.

• tovar v poriadku avsak som odstupil od zmluvy a vratil po 14 dnoch bez penazi obchod neodpoveda.

neodporucam len z dovodu vlastnej skusenosti