• skvela komunikacia
  • Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Rychle vybavenie, milá pani vybavovala

• neaktuálny tovar, slabšia stránka, málo podmienok pre vyhľadávanie, z toho dôvodu je hľadanie zdĺhavé, hlavne ak potom urobíte po 2 hodinách objednávku a oni Vám na 2. deň zavolajú, že tovar nemajú

Reakcia obchodu vsetkopreoci.sk

objednávka nám prišla v piatok poobede, okamžite sme kontrolovali stav okuliarov. Informovali sme Vás, že momentálne bolo pri nich uvedené, že nie sú vyrobené, no že Vám to ešte v pondelok potvrdíme s tým, že budeme kontaktovať výrobcu. Objednávku ste zrušili ešte pred tým, ako sme Vám zavolali alebo napísali informáciu od výrobcu.

Na našom e-shope filtrujeme podľa parametrov, teda značka, veľkosť, pohlavie a cena, čím umožňujeme klientov presné vyklikanie svojich požiadaviek, no zároveň ponúkame aj relatívne širokú ponuku sortimentu v rámci zadefinovaných kritérií.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.