Tovar nie je nový.

Tovar je veľmi nekvalitný, až nepoužiteľný.

Reakcia obchodu www.vsetkonamobil.sk

mrzí nás, že s doručeným tovarom nie ste spokojná. Napíšte nám prosím email na [email protected] a radi vám pomôžeme problém vyriešiť.

• Tovar bez slovenského návodu
  • Sklo na redmi note 11 je veľké asi o 3mm.
    Takže po nalepení oblepené a prilepená pôvodná fólia.
    Sklo na mi11 ultra (zaoblené okraje) menšie o 5 mm takže časť displeja vám zanikne zle ohnuté, po krajoch sa neprilepilo idú pod sklo nečistoty .
    Dal som to nalepiť človeku ktorý lepí skla na iphone, potom mi prezentoval nalepené skla na iphone a vyzeralo to že sklo je z inej planéty.j

Reakcia obchodu www.vsetkonamobil.sk

vaša skúsenosť nás mrzí. Napíšte nám, prosím, email na [email protected] a radi s vami problém vyriešime.

• Hneď ako prišiel obal a snažila sa vložiť do neho mobil ...celý sa odlepil, viem že sa to stáva ale hneď len pri rozbaleni sa to stať nemôže!!! Musela som si to zalepiť lebo nemám náladu ani čas na vracanie tovaru

Reakcia obchodu www.vsetkonamobil.sk

vzniknutá situácia nás mrzí. Radi vám pomôžeme problém vyriešiť k vašej spokojnosti, stačí napísať email na [email protected].

Nekvalitné skla obaly ksunt za pár centov ktorý sa predražene predáva

Objednaný tovar vobec nesplna moje požiadavky..všetké parametre mali spĺňať presný typ mobil.telefona, aj keď na obale písal presný typ mobilného telefona, obsah tomu nezodpovedal.

Reakcia obchodu www.vsetkonamobil.sk

vaša skúsenosť nás mrzí a radi vám pomôžeme problém vyriešiť. Stačí keď nám napíšete email na [email protected] spolu s fotografiou objednaného skla priloženého k vášmu mobilnému telefónu.

• Fotka nebola v skutočnej veľkosti
    • Fotka sa farebne líšila
    • Objednala som si čierny obal a prišiel mi biely

Reakcia obchodu www.vsetkonamobil.sk

vaša skúsenosť nás mrzí a snažíme sa ju čím skôr vyriešiť. Skontrolujte si emailovú schránku, poslali sme vám email s ďalšími inštrukciami. Veríme, že problém vyriešime k vašej spokojnosti.

Dodanie rýchle, nepasuje ochranné sklo má mobil,objednal z Číny také isté za 1.50 nie za 10e

S dodacou lehotou som spokojná mala som tovar rýchlo doma,ale tá kvalita výrobku to je hrôza ,viac si neobjednám zbytočne vyhodené peniaze

Kryt na tablet je uplne ako z čínskeho veľkoskladu. Aj tak smrdi. Samozrejme ho idem vrátiť,vôbec sa do neho tablet neda napasovat. Je to iba stiahnutá smradlava guma.

Reakcia obchodu www.vsetkonamobil.sk

emailom sme vám pred malou chvíľou poslali návod, ako treba obal na tablet nasadiť. Pri týchto robustnejších obaloch skutočne treba pri nasadení použiť trochu sily, je to z dôvodu, aby obal pevne obopínal a chránil tablet.

Neustále, samovoľne pridá zvuk

Reakcia obchodu www.vsetkonamobil.sk

poprosíme vás o kontrolu objednaného modelu, séria Xiaomi Redmi Note 13 má 5 verzií, keďže vám kryt nesedí presne, je možné, že máte objednaný kryt pre iný, veľmi podobný model:

Xiaomi Redmi Note 13
    Xiaomi Redmi Note 13 5G
    Xiaomi Redmi Note 13 Pro
    Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G
    Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G

• Rýchlo doprava

Ochranne sklo je na iný typ telefónu - nesedí na ten pre ktorý bol určený

Reakcia obchodu www.vsetkonamobil.sk

pravdepodobne došlo k nedorozumeniu. V ponuke máme 2 druhy tvrdených skiel (zrezané 2D sklo a 3D sklo pokrývajúce celý displej). Tvrdené sklo ktoré ste si objednali nepokrýva celý displej a je po stranách zrezané. Takéto sklo je vhodné napríklad v prípade, že na mobile chcete použiť robustnejší obal ktorý presahuje aj na prednú stranu – sklu takýto obal nebude prekážať.
    V ponuke máme aj 3D tvrdené sklá ktoré pokrývajú celý displej. V prípade, že máte záujem o výmenu, stačí nás kontaktovať emailom a sklo si môžete vymeniť za 3D sklo pokrývajúce celý displej.

sklo bolo činské aj kvalitou, cena za taký výrobok vysoká

Reakcia obchodu www.vsetkonamobil.sk

v prípade, že ste mali problém s tovarom, nie je nič jednoduchšie ako nás kontaktovať - emailom, na chat, telefonicky, cez Facebook alebo Instagram.

• Komunikacia z obchodom strašná neodpovedali na problém s tovarom ktorý dorazil a je úplne nefunkčný riešenie reklamácie 0,0
    • Nekvalitný tovar ktorý nemá využitie
    • Vyhýbajte sa im veľkým oblúkom strašne jednanie

Predaju vám všetko ale keď je problém s tovarom ako v mojom prípade komunikácia zamrzne a už sa vám nikto neozve celé zle neodporúčam nákup v tomto odchode za žiadnych okolností.....mne dorazil kryt na mobil zo zakrytie fotoaparátov ale vôbec sa nedá zaaretovat a svojvoľne sa hýbe po upozornení na problém cez ich stránku chat odpoveď žiadna a komentáre k výrobkom a praktikám hneď komentár zmazali doteraz sa my nikto neozval a neriešil vzniknutú reklamáciu. Ďalší výrobok bol držiak na mobil do auta kroky nedrží na mieste a vypadáva tiež nefunkčný.

Reakcia obchodu www.vsetkonamobil.sk

za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, situáciu som overil a vidím, že sme vás kontaktovali emailom pred 5 dňami - 07.02. o 7:39. Na tento email sme ale nedostali žiadnu odpoveď.

• Puzdro.na pravej strane kde su tlacidla na + a - hlasu sa zasekava maly otvor

• Tovar bol poškodený čím bol nepoužiteľný a takýto tovar mi poslali. Totálne sklamanie. Nikdy viac.

Reakcia obchodu www.vsetkonamobil.sk

situácia nás mrzí, overil som komunikáciu, nekontaktovali ste nás s informáciou, že ste dostali poškodený tovar. Pri balení robíme maximum pre to, aby sa tovar počas prepravy nepoškodil, žiaľ často sa stane, že kuriér položí na zásielku ďalšiu veľmi ťažkú zásielku - napríklad pneumatiku, práčku a tovar sa poškodí. Nie je nič jednoduchšie ako nás kontaktovať a zdarma vám zašleme nové sklo.

• Tovar mi prišiel odlepeny, poškodený

Reakcia obchodu www.vsetkonamobil.sk

za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme, robíme maximum pre to, aby sa tovar nepoškodil počas prepravy k vám, no nie vždy sa tomu dá zabrániť. Overil som komunikáciu a nevidím, že ste nás kontaktovali. Ak máte s objednávkou akýkoľvek problém, môžete nás kontaktovať emailom, správou na Facebook, telefonicky, správou na Instagram, cez kontaktný formulár, alebo cez chat.

• Nechcú vrátiť peniaze za vrátený tovar a poslali kód na zľavu.

ďakujeme za Vašu správu.

Situáciu som overil, aby sme vám mohli vrátiť platbu, potrebujeme, aby ste nám zaslali číslo bankového účtu. V komunikáciu vidím, že sme vás emailom kontaktovali 3x, no číslo účtu ste nám stále neposlali. Pochopiteľne, bez toho, aby ste nám zaslali číslo bankového účtu vám nemáme kde platbu vrátiť. Posielam vám aj časy emailov, skontrolujte si priečinok SPAM.

16 Januára 2024 o 11:21
    24 Januára 2024 o 12:06

• Obrázky tovaru sa nezhodujú s dodaným tovatom