• Ponuka tovaru fajn
    • No na prvý nákup, platba kartou, neprišiel žiadny mail o potvrdení objednávky. Veľmi dlhá dodacia lehota, čo odrádza od ďalšieho nákupu :/

Keďže mi neprišiel mail o potvrdení objednávky, musel som osobne volať, dovolať sa nebol problém komunikácia a prehľad v objednávke super zo strany obchodu, tovar objednávali oni ešte, za to taká dlhá dodacia lehota.
    Prvý nákup ťažko objektívne hodnotiť, tovar zaplatený, neprišlo potvrdenie objednávky ani platby a nemám ani tovar zatiaľ po 10 dňoch.
    Len dúfať, že príde.

Dobrý deň p.Martin,
    ako sme Vás informovali tovar sme museli objednať z EU skladu z DE preto je tam dhšia dodacia doba, tovar je k nám na ceste a bude Vám doručený v priebehu 3 pracovných dní. Myslím že informácia z našej strany bola dostatočná a taktiež každému chodí výpis o úhrade kartou . Je to zasielané automaticky.

S pozdravom Červeňanský - majiteľ

Kúpil som prilbu na bicykel, dostal som síce inú farbu ako som objednával, ale nechce sa mi riešiť vracanie tovaru, takže som spokojný. Dlhá dodacia doba bola primeraná tomu, že som kupoval sezónny tovar mimo sezóny.

• super zľavy

Na stránke Všetko na bike som nakupovala prvýkrát a s nákupom a komunikáciou počas distribúcie tovaru som nadmieru spokojná. Jediné, čo mi vadilo, bola dlhšia dodacia lehota (7 kalendárnych dní.)

Vrelo odporucam!

• Na tento výrobok dobrá cena
    • V tomto prípade zabudli priložiť do balíka daňový doklad

Odporúčam

Tovar mi nepasoval na bicykel chcel som ho vrátiť a skúsiť poprípade iný typ na prvý mail mi odpísali po týždni že mám to poslať na reklamáciu a na druhý vôbec, tovar som im poslal späť a stále mi nevrátili cca 40€ na maily nereagujú.

Reakcia obchodu Všetko na bike

vypadol nám server a nechodili nám vôbec e-maily, za čo sa osobne ospravedlňujem. Vec sme na základe recenzie so zákazníkom ihneď vyriešili.

Červeňanský

• Možem odporučiť . Hladal som sklo do okuliarov O'neal B-flex .
    • Prijemna komunikacia .
    • Mal som nejasnosti stačilo napisať behom par minut som dostal odpoveď . A aj v pripade dalsich otazok nebol problem poradit .
    • Milý pristup .
    • Nemam nič proti :)

Možem len odporučiť.

• Dodacia doba, nepravdiva informacia o dostupnosti tovaru na stranke, pasivna komunikacia- az na osobne dotazovanie som ziskaval informacie o stave objednavky. Ked bolo jasne, ze dodavka bude dlho dodavana, prvotny aktivny impuls mal ist od predavajuceho, kde mala ist hned informacia, ze tovar bude dodavany dlhsie. Az na moje dotazovanie som ziskaval realny stav o objednavke. Zanechava to neseriozny pocit z celkoveho pristupu.

Usetrenim niekolkych EUR to nestalo za to.

Reakcia obchodu Všetko na bike

Aj na základe Vašej recenzie vieme skvalitniť naše služby.

Ustretova komunikacia po vzniku problemu s vyriesenim k spokojnosti.

Reakcia obchodu Všetko na bike

vznikla chyba v objednávkovom systéme za čo sa vopred omlúvam,

Červeňanský - majiteľ

• Nekomunikuju... ***editované***...

Nedodany tovar, ziadne info ani o tom ze bola objednavka vybavena, fuj...

Vážení zákazníci,
    chcel by som Vás informovať ohľadne tejto recenzie, pred tým ako napíšem priamo na Heureku.sk, táto objednávka prišla na vymyslenú adresu, vymyslený mobil a neexistujúci e-mail, ktorý keď sme zaslali prišiel vždy ako mail delivery.
    Je smutné že ktokoľvek kto chce poškodiť meno firmy na Heureka.sk stačí si vytvoriť nezmyselnú objednávku a hneď je Overený zákazník !

Červeňanský - majiteľ

Objednaval som 2 tachometre VDO M2 WR. Jeden prisiel ciastocne nefunkcny. Reklamacia bola vybavena expresne rychlo a za 2 dni som mal doma novy. Ochota a pristup vyborny. Napriek vadnemu tovaru, maximalna spokojnost s pristupom.

• jediny mal skladom slime duse na bike

Pán Červeňanský sa veľmi profesionálne a citlivo postavil k našej požiadavke pri kúpe seniorskeho bicykla pre nášho ocina, ktorý má problémy s nohou. Bolo to nie zrovna jednoduché a aj na svoj úkor nám vyšiel v ústrety. To sa teraz moc "nevidí"
    Ďakujeme
    Ondrej Očko

• Super komunikácia so zákazníkom
    • Rýchle vybavenie objednávky

Celý nákup prebehol bez problémov, obchod je prehľadný a komunikácia s majiteľom je na veľmi vysokej úrovni. Celkovo z obchodu mám veľmi dobrý pocit. Jediné, čo by som vylepšil by bolo automatické zaslanie mailu ako potvrdenie objednávky, možno neprišlo len mne.

• dobry a priatelsky servis

Reakcia obchodu Všetko na bike

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Aj vďaka Vášmu názoru, môžeme ešte viac skvalitniť naše služby.

• rýchle vybavenie objednávky
    • dobrá komunikácia medzi zákazníkom a obchodom

• ochota poradiť
    • rýchla komunikácia so zákazníkom a milý prístup
    • prehľadnosť stránky
    • bezkonkurenčné rýchle dodanie tovaru
    • nezistila som žiadne

tento obchod odporúčam všetkým, ktorý potrebujú pri nákupe pomôcť, poradiť a potrebujú tovar dodať v krátkom čase
    s nákupom som bola spokojná

• Výber a termin
    • Zatial som nepostrehol...

Doporucujem!

vsetkonabike.sk

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.