• - seriózne jednanie

• Objednavku som zrusil zatial mi nevratili platbu a bez odpovede nemam ani balik ani peniaze.. neodporucam vobec nakupovat na tejto stranke.

Dobrý den, Jozefe.

Vše jsem prověřovala a vidím, že peníze byste měl mít již na účtě. Vždy máme lhůtu 30 dní, která je uložena zákonem, ale samozřejmě se snažíme být o dost rychlejší a finance vracet v řádu dnů.

dostupnosť tovaru

• Tovar prišiel
    • Pomalé doručenie

11.12. objednaný tovar "na sklade", 14.12. informácia o zdržaní doručenia, 21.12. doručené. Aspoň mi zavolali, že nemajú výrobok vo farbe, ktorú som chcel, dohodli sme sa na inej. Takže také zmiešané pocity.

Dobrý den, Jindro.

Těm pocitům rozumím a též bych je mělá. Omlouvám se za komplikace a věřím, že pokud nám dáte ještě jednu šanci, pocity budou pozitivní.

Prijemna komunikacia,rychle dodanie.

Aj napriek tomu, že tovar bol uvedený ako skladom ( odosielame na ďalší deň), tovar mi nebol dodaný z dôvodu, že ho dodávateľ nevie dodať...objednavka mi bola zrušená... neodporúčam e-shop

Reakcia obchodu vrabciak.sk

moc se omlouváme za nedodání. Samotné nás to naštvalo, zvláště proto, že jsem věděli, že budeme muset zklamat naše zákazníky.

S omluvou,

Mirka

Cena ok, dodacia doba v poriadku. Ale spolocensku hru mi poslali v tak obrovskej krabici, ze ta hra by sa tam zmestila 8x. Pozdravujem toho, kto to balil, bola radost trepat tak zbytocne velku krabicu cez pol mesta...

Dobrý den, Alexi.

Děkujeme za zpětnou vazbu a chápeme, že nést velkou krabici bylo nepříjemné předvánoční cvičení. Dáme si na to příště pozor.

Mirka

Odporúčam nakupovanie v obchode. Splnili aj moju požiadavku na farby výrobkov. Informovali má o meškaní zásielky. Komunikácia výborná a tovar spĺňal predstavu z fotiek.

Dobrý den, Evo.

Děkujeme, že jste s námi.

Mirka

Najskôr meškanie.Autíčko mi došlo s ohrnutou pneumatiku ktorú je vidieť aj po oprave.

Reakcia obchodu vrabciak.sk

to se velice omlouváme a budeme moc rádi, pokud nám zašlete e-mail s fotkami, kde je vidět vada autíčka. Podíváme se, co bychom pro Vás mohli udělat.

Mirka

Vybavené obratom... Trocha drahé...

Tovar objednaný mojim omylom, objednávku som mailom zrušil, platba bola vrátená obratom.

Reakcia obchodu vrabciak.sk

děkujeme za fajn recenzi a jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoci.

• Rýchle a bezproblémové doručenie

• nedodržanie terminu dodania tovaru

Reakcia obchodu vrabciak.sk

chápeme, že pokud nedodržíme termín, může to vést ke zklamání a i proto se snažíme tyto situace eliminovat. Avšak vyhnout se jim z mnoha okolností nedá a i proto zákazníky vždy ihned informujeme. Omlouváme se a věříme, že příští objednávka bude na jedničku.

Mirka

Tovar deklarovany ako skladom a dlha lehota, tovar nebol dodany

Reakcia obchodu vrabciak.sk

moc se omlouváme za delší dodací lhůtu.

• Rychlost dodania

• spokojnost

Děkujeme :)

Veľká spokojnosť

Plna spokojnost

• Perfektné ceny, rýchle vybavenie objednávky napriek tomu že je pred Vianocami.

Reakcia obchodu vrabciak.sk

děkujeme za pochvalu, taková slova nás těší a pokud jste objednával zboží, které bude sloužit jako dárek na Vánoce, tak nezbývá než popřát, aby dělalo radost.