• Obchod pri kupe deklaroval ze tovar mal na sklade/dostupny co sa ukazalo ako nepravdive. Po zaplateni som vyse tyzdna nedostal ziadne info az kym som sa sam neozval (po deklarovanej dodacej dobe 2-5 pracovnych dni). Vratenie penazi je vraj mozne len poslanim spat na kartu co pre mna znamena ze banka mi zauctuje poplatok cca 2-5 Eur. Takze po vyse tyzdni som bez tovaru a este som prisiel o neake to euro.

• ponuka tovar ktory uz nema

neviem naco obchod ponuka nieco co vlastne nema a pritom bolo napisane ze je to skladom.som maximalne sklamana zo sluzieb ktore tato stranka ponuka

• Ma v ponuke tovar, ktory ša neda kupit

• žiadne som nenašiel
    • Obchod chce nalákať zázkaníka, aby vošiel na ich stránky spôsobom, že zobrazí nereálne nízke ceny výrobkov s poznámkou, že tovar je dostupný na sklade. Neskôr kontaktujú zákazníka, že tovar nie je možné z nejakého dôvodu doručiť. Typický slovenský amatérsky e-shop kvôli ktorému človek len stratí čas keď si v ňom chcem omylom niečo objednať.

Typický slovenský amatérsky e-shop kvôli ktorému človek len stratí čas, že si chce niečo objednať. Neodporúčam.

• Nedorucenie ziadaneho tovaru

Nie som spokojna

• Ziadne lebo tovar dodnes nie je doruceny.
    • Ze robi reklamy na taky tovar,ktory nem

Vyhybat sa tomuto obchodu

• primitívna komunikácia.

• neviem urcite
    • slaba komunikacia, dodacia lehota, vynutenie aktivity zo strany klienta

neodporucam pre neprofesionalne jednanie

• klame

V čase objednávania tovaru bol tento na sklade a po odoslaní objednávky v momente nebol na sklade nikde, ale na stránke figuroval aj nadalej ako dostupný!!!!!

• objednať, zaplatiť a nedoručiť to je podľa mňa total celé zlé

• žádné
    • 6ádná komunikace...

Objednala jsem parfémy,ale bylo mi zděleno,že nejsou,i když byli v nabídce...taky mi bylo přislíben jejich nákup pro mně,ale zatím se nic neděje,takže moje zkušenost s obchodem je negativní :-((

• do dnešného dna ma nikto nekontaktoval ohladne vybavenia mojej objednavky

nemam pozitivne hodnotenie

• nemam tusenie
    • predavate fejky

nikdy nekupovat u vasej firmi

• dobré ceny tovaru
    • Nedoručenie zásielky napriek avízu o jej zaslaní - podľa zistení sa zásielka v bratislave nenachádza

Treba si odsledovať dodanie tovaru - nie je to výhodné, nakoľko to treba sledovať priamo na dodávacej pošte - zaberá to veľa času

• žiadne - podradný tovar
    • zlá komunikácia, tovar nezodpovedá kvalite

nebudem sa vyjadrovať

Reakcia obchodu Voňavka.sk

Mila Panda, nastastie Vas nevnimame ako zlomyselnu konkurenciu, dokonca ani ako skodnu.. Na Slovensku sa jej najde predsa dost.. Zelame vela zdravia a peknu polievacku