• Je blízko bydliska

• komunikácia
    • ústretovosť
    • dodanie

po úhrade kartou som potrebovala do objednávky ešte pridať veci, ochotne mi tam produkty pridali a rozdiel som doplatila na účet, komunikácia bola rýchla, rovnako ako doručenie tovaru, som spokojná :-)

• Nakup z pohodlia domova

• veľký výber zaujímavých hračiek a hier

Výborná hračka pre deti. Určite odporúčam, mám skúsenosť z práce v MŠ. Deti to baví. Od 5 rokov určite podložka logico piccolo. Pekný deň.

• Veľká spokojnosť. Jak s výberom hračiek, tak rýchlym dodaním. Super je aj blog, kde som sa inšpirovala

• Som spokojná

Nakupoval som prvýkrát a som spokojná. Sú to darčeky k Vianociam a verím, že budú mať úspech.

• Rýchla komunikácia

;)

Vyborne skolenie, bolo to super.

• Kvalitné veci pre deti
    • Široký vyber pre rôzne vekové kategórie

Ďakujeme :)

• milá , ochotná, príemná , ústretová komunikácia

Ďakujeme :)

Výborne didakticke pomôcky, rýchle dodanie a skvela komunikácia. Všetkým len odporúčam.

• ochota,ústretovosť, dobrá a priama komunikácia

• Kvalita
    • Široký sortiment
    • Rýchlosť doručenia
    • Komunikácia
    • Tovar prišiel poškodený
    • Vyššia cena ale zodpovedá kvalite

Najprv mi volali, že nemajú moju platbu preto mi objednávku neposlali. O 10 minút volali, že platbu nakoniec majú a tovar čo najskôr pošlú. Balík prišiel o 2 dni, nasledovalo sklamanie, keďže jedna hračka prišla poškodená. Krabica v ktorej boli hračky zabalené nebola poškodena, takže buď mi poslali vedome poškodenú hračku alebo ju poškodili pri balení. V minulosti som mala s obchodom pozitívne skúsenosti, preto dostali do hodnotenia, že obchod odporúčam.

Reakcia obchodu Vnímavé deti

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti pri nakupovaní. Tie komunikačné vznikli pri zaúčaní novej kolegynky. Vedome poškodený tovar určite nezasielame a nikdy by sme si nedovolili poškodenú hračku doručiť. Veríme, že nabudúce budete mať s nami opäť len príjemnú skúsenosť.

Prednáška bola veľmi prínosná, zrozumiteľne vysvetlená. Vrelo odporúčam !

• Veľmi pekná stránka, prehľadne spracovaná.
    • Výhodné ceny.
    • Rýchle odoslanie.

• poučné, erudované, praktické informácie skúsenej lektorky, vrelo odporúčam

• Z pohodlia domova

Dobrý deň, vzhľadom na danú situáciu, odporúčam tento webinár absolvovať aj z pohodlia svojho domova.

Ďakujem
    Janusová

• Super. Všetko na výbornú.