• prehladnost, dobre ceny, velmi dobra komunikacia obchod - klient, rychle vybavenie objednavky

rada nakupujem v tomto obchode, pretoze ma produkty ktore pozadujem za dobre ceny.
    pokial nieco nie je v poriadku ihned ma kontaktuju a informuju o situacii ohladom mojej objednavky,

• Rýchlosť

Môžem len odporučiť

Ďakujeme

• Veľký výber, dobré ceny.
    • Slabá kvalita foto o vĺn. Podľa uvedenych fotkách by som nebola objednala, keby som ich nebola poznala. Tovar bol doručený iba na poštu, nie domov.neviem prečo? !

Odporúčam

Reakcia obchodu Vlna Inka

Ďakujeme. Fotky priadzí sú tvorené priamo výrobcom, a taktiež záleží na nastavení vášho monitora. V prípade doručenia mohla nastať chyba u nás alebo aj zo strany doručovateľa.

• rýchla doprava, spokojnosť z mojej strany

vrelo odporúčam :D

Ďakujeme

• ústretovosť, rýchlosť dodania, oceňujem tf. komunikáciu
    • neviem

spoľahlivosť, rýchlosť

Ďakujeme

• nasla som co som hladala a za dobru cenu

• rýchlosť, spoľahlivosť
    • nemá

odporúčam

Ďakujeme

• Široký sortiment výrobkov, aj tých, ktoré nedostať v bežných kamenných obchodoch.

Obchod môžem odporučiť skutočne všetkým záujemcom. Ich dôležitou devízou je rýchlosť a spoľahlivosť.

Ďakujeme

• široký sortiment, ochota tovar doobjednať podľa potrieb, skúsenosť predavačiek s tvorbou a pomoc pri výbere priadzí

Som veľmi spokojná a tomuto obchoduu dávam prednosť

• Všetko
    • veľmi dobrý obchod
    • Široký výber tovaru
    • Super obsluha.....
    • nie som z martina ale ked som v martine tak sa zastavím

Dobrý veber,cena a dobrá obsluha. Všetko čo správny obchod má mať ;) super

• Vsetko
    • Nemam

Velmi pekny obchod, siroky sortiment, veeelmi dobra obsluha a dobre poradendtvo. Strasne rada tam chodim. Paci sa mi tam, a velakrat si neviem vybrat s tolkeho tovaru. :-) :-) :-).

Ďakujeme

• spokojnos rychle dodanie a komunikacia na jednotku som velmi spokojna dakujem

nahodny vyber obchodu velka spokojnost odporucila vlnu ktoru som si vybrala mi pani po telefonickom rozhovore opisala a dakujem

• výborná komunikácia
    • dobrá cena
    • nemám

odporúčam ostatným pre mimoriadnu ochotu a rýchlosť dodania