• Na stranke bol tovar dostupny, najprv objednavku potvrdili a za par dni zrusili, ze tovar nemaju. Všetky napisane maily sa mi vratili. Stalo sa mi to pred vianocami tak som bola velmi sklamana. Komunikacia s obchodnom nulova

Objednávka bola promptne vybavená.
    Ďakujem

• absolútna spokojnosť

• rýchle doručenie

• Rýchlosť

• Rýchle doručenie .

• velmi rýchlo dodaný tovar

rýchle dodanie

• rychle vybavenie

• Rychlo spoľahlivo

• Objednavka bez problémával dorucena O dva dni.

Obchodnik by mal na stranku napisat poznamku k doruceniu. Je totiz vyber z viacerych moznosti a je tam 2x DPD, raz za nejaku cenu, raz o par centov drahsie. Je tam nejake pismeno pri tom, uz si presne nepamatam, ale nie je vysvetlene, co to znamena. (aspon ja som to nenasla), tak som objednala lacnejsie dorucenie. Od obchodu som dostala iba oznamenie, ze je odoslany tovar, co bolo takmer okamzite a mohla som sledovat cestu mojho tovaru na stranke dopravnej spolocnosti. Po zisteni, ze tovar je u vodica na dorucenie, som cakala sms v akom case, aby som nemusela stat pri dverach cely den. Nedockala som sa, tak som volala na DPD, kde mi povedali, ze pri tomto sposobe dorucenia (lacnejsom) oni neoznamuju cas a ze zalezi od obchodnika aku formu doruceniea od ich spolocnosti si obchodnik objedna. Teda ta druha moznost o par centov drahsia bola aj s oznamenim. Skoda, ze som sa to na stranke obchodnika nedozvedela, bola by som urcite objednala volbu s oznamenim. Doporucujem, aby to tam obchodnik dopisal. Ak to tam je a ja som to len nenasla, ospravedlujem sa. Inak naozaj vysoko hodnotim obchod pre ustretovost v komunikacii so zakaznikom a rychle dodanie tovaru.

Všetko bolo super,rýchle a v pohode,môžem len odporučiť.

• Nemusím pobehovať po obchodoch
    • Nájdem presne čo potrebujem, klik a hotovo.

• spoľahlivosť, rýchlosť

Celkovo som bola s nákupom spokojná, rýchle doručenie, obchod prebehol tak ako to mali avizované na stránke.

• Súto schopní obchodníci