Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.
-
Odporúča obchod
- Všetko ok....
- Nie je..
- Žiadna
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 5 dní
- Rýchly dovoz.
-
Odporúča obchod
- Promptné vybavenie, tovar v poriadku
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Som spokojná
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 dni
Rýchla dodávka tovaru
-
Neodporúča obchod
Objednala som viac produktov, doručené mali byť do 31.03. Kvôli jednému chýbajúce mu produktu mi zatiaľ objednávku neposlali. Pri objednávaní to na stránke uvedené nebolo. V iných eshopoch to uvedú a pošlú aspoň dostupný tovar.
-
Odporúča obchod
Som spokojná s obchodom,seriózne jednanie.
Tovar bol rýchlo doručený,dobre zabalený.
Určite objednám znova.
ĎakujemReakcia obchodu vitalplanet.sk
Ďakujeme za recenziu, veľmi si ju ceníme.
-
Odporúča obchod
- Rýchle vybavenie objednávky.
- Žiadna za mňa.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
Tovar som dostala 11.02.2026,ale záručná doba na Regenor bola do 5.03.2025.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
Som spokojná s dodaním tovaru, skoro a v dobrom stave som dostala.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Perfektne zabalené na to že sú to nápoje zabalené 10z10
- Super komunikácia odporúčam teším sa na ďalšiu objednávku
Veľmi dobrá komunikácia balenie už dlho som tak kvalitne zabalenú objednávku nedostal odporúčam
Reakcia obchodu vitalplanet.sk
Ďakujeme za príjemné slová a objednávku.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- fajn
-
Neodporúča obchod
- Neprišiel tovar ani informácia
Tovar som si objednala 24.12. dnes je 4.12. a nemám ani informáciu kedy mi bude doručený tovar. Len email že ďakujeme za objednávku a žiadosť o ohodnotenie. Tak hodnotím. Dnes nemám ani tovar ani svoje penazie. Na email mi nikto neodpovedá. Kontakt tl. Tam uvedený nie je. Prosím ak mi neviete poslať tovar aspoň vrátiť peniaze. Ďakujem.
Reakcia obchodu vitalplanet.sk
Vážená zákazníčka, situácia nás naozaj mrzí no sú situácie, ktoré ovplyvniť nevieme a tým je otváracia doba veľkoobchodu nášho partnera, o situácii sme Vás informovali a uviedli, že počas vianočných sviatkov čerpáme dovolenku a objednávky neexpedujeme.
-
Odporúča obchod
Zatiaľ nemám skúsenosti.ale mám dojem že spolupráca bude dobrá....aj do budúcna budem odtiaľto objednávať
-
Odporúča obchod
- Veľká spokojnosť
Vyhoda
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 dni
rýchle dodanie
-
Odporúča obchod
rýchle vybavenie objednávky
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 5 dní
- dobré
doručené v pohode
-
Odporúča obchod
Rýchle dodanie
-
Neodporúča obchod
Nesadlo ,kycham celý deň,mne to neprislo v poriadku