• Iptv v prijimaci vôbec nieje,kvôli tomu som to kupoval

Děkujeme za recenzi.

Údaj, který zde uvádíte u popisu produktu vůbec není. Objednávka byla po Vašem potvrzení stornována.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Ziadne
    • Katastrofalny pristup k zakaznikovi
    • Uplna ignoracia, neochota riesit problemy, ktore sposobil samotny obchod
    • Dorucovanie objednavky viac ako mesiac
    • Klamstva ohladom casu dorucenia a priciny
    • Nikdy viac

V obchode som si objednal satelitny prijimac, ktory mal byt doruceny behom nasledujucich par dni. Cakal som viac ako mesiac. Desiatky telefonatov do obchodu - casto vobec nedvihali a ak ano, vyhovarali sa jeden na druheho a neustale sluby o preverenie situacie, preco nie su schopni dorucit objednany tovar, zostali nenaplnene. Nespocitam, kolkokrat som im volal, aby mi iba povedali, ci si mam tovar objednat inde alebo cakat. Uplna hanba, nechapem ako moze niekto podnikat s takymto pristupom

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se za problémy s vaší objednávkou, které nastaly z důvodů chyby v systému a na straně dopravce. Byly učiněny všechny kroky, aby problém v budoucnu již nenastal. Ještě jednou se moc omlouváme a jako malou kompenzaci zasíláme do mailu slevový kupón.

www.VIPmix.eu

• viac názvov firmy, viad bankových kônt a ich neprehľadnosť, čísla v starej forme, ktoré sú dnes neplatné, nevedeli o existencii IBAN

Divná firma, ja už u nich nakupovať nebudem a rozhodne nie platiť vopred

• dobra cena a možnosť vyzdvinúť tovar v zasielkovni

Slušný obchod z možnosťou osobného odberu na pobočkách zasielkovne.

Reakcia obchodu VIPmix.eu

Děkujeme za recenzi Peter.

Jsme rádi, že jste spokojený a těšíme se na další spolupráci

Jako poděkování za váš čas věnovaný vyplněním tohoto dotazníku vám zasíláme do Mejlu slevový kupón na další objednávku :)

www.VIPmix.eu

• Mají zboží skutečně skladem a obratem je pošlou. Spolehlivý a rychlý obchod, můžu všem doporučit.
    • Žádné jsem nezjistil.

Spolehlivý a rychlý obchod, můžu všem doporučit.

Jsme rádi, že jste spokojený a těšíme se na další spolupráci