• - super cena
    • - dobrá komunikácia
    • - široký vyber

Spoľahlivá a bezpečná doprava, som spokojná. Vrelo odporúčam každému.

• Dobrá komunikácia
    • Kvalita
    • Rýchle vybavenie

Som s obchodom maximálne spokojný. Bol dodržaný termín dodania. Odporúčam nákup cez e-shop.

• Najlepšia cena, rýchle dodanie a výborná komunikácia

Som maximálne spokojná, obchod môžem len odporučiť

• Cena, vlastna a rychla doprava, prehladna stranka, prijemna komunikacia
    • Zatial nic

S touto strankou som bol velmi spokojny, objednali sme borovicovy nabytok

• objednávku som zrušila a oni mi na zrušenie nereagujú a neodpovedajú. Z dôvodu ťažkého ochorenia dcéry sa nachádzam sa v zahraničí a manžel čaká na operáciu srdca. Tak nemôžeme pohovky prevziať.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Čakám na dodanie tovaru už 2 mesiace a ani sa neuráčili oznámiť, kedy asi tovar a či ho vôbec dodajú. Nedoporučujem nakupovať v tomto e-schope.

• Eshop je zrušený

• pomerne veľký výber tovaru
    • nedostatočná informovanosť o stave objednávky

Nie som spokojná s komunikáciou. Tovar zatiaľ nemám, takže to hodnotiť nemôžem.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• veľmi dobré ceny, rýchli

Spokojný na 100%

• Nekomunikuje so zakaznikom

• Zaujimava bola cena
    • Velmi slaba komunikacia, niekolko krat urgovane co bude s objednavkou. Objednavka z 23.9. a nakoniec stornovana 12.10.
    • Je prirodzene, ze musia overit dostupnost u svojho dodavatela, ale zaklad je informovat zakaznika. Aj napriek mailom so ziadostou co s tym bude (navyse som chcel pridat dalsi produkt do objednavky) bez odpovede...az finalne storno 12.10.

• Žiadna komunikácia obj.cez e_schop tel.vôbec nedvihaju dodané málo byť do 21dni no už je tomu podstatne viac

Som nahnevana

Nemam dobru skusenost s tymto obchodom.

• na stranke bolo uvedene, ze tovar je skladom, o par dni volali, ze uz nemozu dodat, lebo sa nevyraba... ziadala som oficialne potvrdenie mailom, no ani len odpoved mi neprisla.

• Cena,velky vyber,vlastna doprava
    • Neviem o ziadnych

Odporucam pri kupe nabytku a prislusenstva

Reakcia obchodu Villis-nábytok

Ďakujeme