• Jedna napajačka,bolo ulomené na veku ten kolík ako pántik,takže veko nedrží na napajačke!

• Siroky vyber

• ok

• Dobrý výber
    • Dlhý presun tovaru na pobočku k osobnému vyzdvihnutiu

Pobočka Zvolen velmi milá pani akurát presun tovaru na pobočku trval 5 pracovných dní. V pondelok mi oznámili, že tovar bol odoslaný na pobočku ale tam dorazil až v piatok. To sa dalo stihnúť skôr aj pešo. Inak všetko ok a odporúčam.

• Som spokojny,netreba pre tovar cestovat.

• Jednoducho a rychlo dorucene

• Tovar som si objednal cez internet, no bohužiaľ niektoré položky nemali, tak mi navrhli podobnú alternatívu v tej cene.

pohodlný nákup cez e-shop, rýchle dodanie objednaného tovaru

• Rýchlosť a spoľahlivý

• rýchlosť

na dnesne pomery strasne dlhe vybavenie objednavky....13.8 objednavka potvrdena,dnes je 20.8 a tovar nikde

Absolútne ma sklamali. Objednala som si sieťku na seno pre kone. Mali žiaľ 1ks tak sa pýtali či môžu doplniť objednávku o inú sieťku. Povedala som že môžu ale musí byť veľká a do 15€ jediné čo splnili bolo že stála 15€ a vôbec nespĺňala podmienky

• Rýchlosť

• Rýchle vybavenie o jednavky.

rýchle vybavenie objednávky

• rýchle vybavenie

• Extra rýchle jednanie aj pri výmene tovaru, veľká ochota zo strany predávajúcich a super komunikácia. Iné eshopy už ani neskúšam, väčšinou som bola sklamaná. Ceny sú tiež fajn.

• veľký výber.
    • dá sa rezervovať cez internet
    • pokiaľ nie je skladom tovar, dá sa objednať
    • osobne vám zavolá, že máte tovar pripravený k vyzdvihnutiu
    • dobrá možnosť parkovania
  • V tomto obchode som nakupovala prvý a možno posledný krát. Tovar som objednávala 17.7.2023.a dnes je 26.7.3023. a tovar mi doručený nebol

Obdržala som správu a nikto ma neinformoval od objednania prešlo 9 dní.
    Správa: Vážený Zákazník,
    oznamujeme Vám, že o stave vašej objednávky Vás bude informovať Vami vybraná pobočka. V prípade ďalších informácii kontaktujte prosím zvolené odberné miesto VETIS KOŠICE