blízko

Reakcia obchodu velvesa.sk

To sme radi, že sme Vám blízko :) a teší nás Vaša 100% spokojnosť :)

• Široký sortiment, spokojnosť

Reakcia obchodu velvesa.sk

Ďakujeme, k-relax, poteší nás každá objednávka, každá recenzia, ktorej venoval zákazník čas, ale najviac nás teší, keď ste spokojní :)
    tím velvesa

• VELVESA je jeden z najlepších a najspoľahlivejších e-shopov. Rýchla objednávka- bleskové dodanie tovaru - dôsledné zabalenie sortimentu. E-shop ponúka mimoriadne kvalitný a cenovo dostupný tovar. Zatiaľ veľká spokojnosť.

VELVESA je jeden z najlepších a najspoľahlivejších e-shopov. Rýchla objednávka- bleskové dodanie tovaru - dôsledné zabalenie sortimentu. E-shop ponúka mimoriadne kvalitný a cenovo dostupný tovar. Zatiaľ veľká spokojnosť. ODPORÚČAM!

Reakcia obchodu velvesa.sk

Beata, óóó, vďaka za krásnu recenziu! Každá pochvala nás veľmi povzbudí, odkážeme aj do skladu. Spokojný zákazník, ktorý sa k nám rád vracia, to je velvesácky cieľ a u vás máme splnené, tešíme sa veľmi :)
    tím velvesa s nadšením

Doručené včas

Reakcia obchodu velvesa.sk

To sme radi, že sme to stihli ;) aj keď pri objednávkach do 12:00 v pracovný deň vieme byť velice pružní a už ďalší pracovný deň máte balíček doma. Ovšem, musíte si vybrať tovar, ktorý je skladom, čo u nás nie je problém, máme skladom väčšinu tovaru :) Ďakujeme za recenziu!
    tím velvesa

• Prisla mi rozbita banka z hrubeho skla...bola prasknuta na viacerych miestach...usudzujem ze ju poslali uz rozbitu...zabalene to bolo pritom kvalitne...znamemu prisla od nich tiez rozbita jedna banka...

Vážená pani S.,
    banky vizuálne kontrolujeme pri balení. Načo by sme posielali prasknutú banku, keď v rámci reklamácie potom musíme doposielať novú? To nemá logiku.
    Takže: sklo je krehký materiál, na tom sa zhodneme. Prosím využite možnosť reklamácie, absolútne nebudeme váhať a na druhý pracovný deň máte náhradnú banku bezplatne u seba doma!
    A odkážte aj známemu, u nás reklamácie aj výmeny tovaru fungujú bez problémov (zákaznícky servis by povedal: luxusne, ale pssst...)
    tím velvesa

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Kvalitné produkty
    • Nízke ceny
    • Vernostný program

Reakcia obchodu velvesa.sk

Veronika, to ste nás potešili, že ste vypichli toľké pozitíva :) Ďakujeme sa rezenciu, Vaša spokojnosť nás teší a prajeme si, aby každý Váš nákup u nás bol takto fajn hodnotený :)

Som spokojný.Dakujem

Reakcia obchodu velvesa.sk

Štefan, ak ste spokojný s nákupom, nič lepšie nepoznáme a sme ako v bavlnke aj my :) Vďaka a príďte zas, budeme sa tešiť :)
    tím velvesa

Vždy rýchle dodanie skvelého tovaru

Reakcia obchodu velvesa.sk

Zyzka, my sme Vás potešili rýchlym dodaním a skvelým tovarom a Vy nás odporúčaním a recenziou :) Všetci spokojní! Ďakujeme :)
    tím velvesa

• Vždy veľmi rychle dodanie tovaru, absolútna spolahlivost.

Ďakujeme za recenziu!

Ej veru, kto objedná do 12:00 v pracovný deň (podmienka: tovar je skladom), nasledujúci pracovný deň už má rande s kuriérom :) Tak to máme radi, tak sa to páči nám aj našim zákazníkom :)

• Maximálna spokojnosť

Reakcia obchodu velvesa.sk

Ďakujeme za recenziu aj odporúčanie. Vždy nás veľmi poteší, keď je zákazník spokojný, tým viac, keď je spokojný maximálne :)

Rýchlosť

Reakcia obchodu velvesa.sk

Ďakujeme za recenziu, rýchli sme, stačí objednať do 12:00 v pracovný deň tovar, ktorý je skladom a nasledujúci pracovný deň môžete očakávať sms alebo mail od kuriéra :)
    tím velvesa

S obchodom som veľmi spokojná, rýchle doručenie, kvalitný tovar.

Reakcia obchodu velvesa.sk

Janka, ďakujeme veľmi pekne za recenziu, potešila :)

• rychlost dorucenia
    • pestrost sortimentu
    • kvalita tovaru
    • dostupnost
    • dorucovanie cez Packetu

Reakcia obchodu velvesa.sk

Aaa, spokojný zákazník, spokojní velvesáci, krásna recenzia, ďakujeme pekne :)
    potešený tím velvesa

• OK

Reakcia obchodu velvesa.sk

Vďaka za recenziu, sme radi, keď sú zákazníci spokojní :)

• Expresne rýchle dorucenie

Reakcia obchodu velvesa.sk

Miroslav, ďakujeme pekne za recenziu a iba pripomíname aj pre ostatných: ak si objednáte v pracovný deň do 12:00 tovar skladom, balíček vám bude doručený už v nasledujúci pracovný deň.
    Často to vďaka šikovným kuriérom netrvá ani 24 hodín. Ako to robia... tak to je aj nám záhadou, ale ďakujeme :)

• Krátka doba doručenia
    • Výborná komunikácia

Reakcia obchodu velvesa.sk

Tea, veľmi nás teší, že sa Vám s nami dobre komunikovalo a oceňujeme čas, ktorý ste venovali recenzii. Odkážeme na zákaznícky servis a tešíme sa na ďalšiu návštevu :)

• Komunikácia

Reakcia obchodu velvesa.sk

Karolína, ďakujeme za recenziu :) a sme radi, že sa Vám s nami dobre komunikuje. Snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám našich zákazníkov, radi poradíme.

Spokojnosť

Reakcia obchodu velvesa.sk

Erika, ďakujeme veľmi pekne za recenziu, nie je nič lepšie ako spokojný zákazník :)

• Veľmi rýchlo vybavená objednávka

Reakcia obchodu velvesa.sk

Vďaka za recenziu, sme potešení, keď je zákazník spokojný :)