• Široký sortiment
    • Jediný e-shop s konkrétnym tovarom, ktorý som zháňala
    • Poštovné zdarma
    • Darček k objednávke

E-shop Váš raj môžem len a len odporúčať!
    O každom kroku zásielky som bola informovaná e-mailom a hlavne promptné doručenie tovaru.

• Široký výber hodiniek
    • Výhodné ceny

100% spokojnosť s obchodom.
    Veľmi pekné kvalitné hodinky.
    Široký výber druhov a značiek hodiniek.
    Rýchle doručenie

Reakcia obchodu Váš Raj

Ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie a za čas, ktorý ste venovali jeho vypísaniu. Aj v budúcnosti sa budeme snažiť, aby boli všetci naši zákazníci maximálne spokojní.
    Váš Raj nákupov na internete.

• Rýchlosť dodania, dobrý luxusný tovar.

Odporúčam

Váš Raj nákupov na internete.

• rýchla komunikácia, bez kolízii, dodanie bez poplatku, tovar bez chyby

spokojnosť, odporučím

• spokojnosť

Všetko bez problémov, môžem odporučiť.

• Veľký vyber

Váš Raj nákupov na internete.

• Veľmi rýchle, bezproblémové doručenie objednávky
    • Doprava kurierom zdarma

Tento obchod by som odporučila,
    Moja objednávka č. 559487536 bola promptne spracovaná, mailom som bola informovaná o stave
    dodávka tovaru bola rýchla,
    tovar bezchybný

Váš Raj nákupov na internete.

• Rýchla komunikácia a super rýchle dodanie tovaru, ktorý je ešte krajší ako na obrázku

vrelo odporúčam :)

Váš Raj nákupov na internete.

• Najlepsia cena, rychlost dorucenia iba jeden den, super pristup k zakaznikovy
    • Nic

Všetko prebehlo bez problemov co je v niektorych shopoch problem

• rychle dodanie
    • Perfektný prístup
    • Super komunikácia
    • Vyhoveli mi v dodaní

Odporúčam tento bezchybný obchodík veľmi milý pán a este som dostala aj darček. Dakujem určite aj nabudúce nakúpim

• bezkonkurenčná cena
    • rýchle doručenie
    • prehľadný stav objednávky

Odporúčam predajcu, maximálna spokojnosť. :)

• komunikácia a ochota
    • dobrá cena

Hodinky Fossil som mal na tretí deň doma. Od objednania po doručenie hodiniek výborná komunikácia. Nákup odporúčam

Váš Raj nákupov na internete.

• -29 teho Decembra som o 19:00 vytvoril objednavku. Predchadzala tomu komunikacia s obchodom kde mi telefon zdvihli aj po pracovnej dobe (Berte do uvahy to že je Vianočne obdobie). 30 teho Decembra som poobede volal či by sa dodanie tovaru nedalo urychit tak aby mi prišli hodinky Skagen hned zajtra 31 decembra na silvestra. Spočiatku sa ospravedlnili a povedali že to sa žial neda stihnut (prirodzene kedže kurier vačšinou prevezme baliky len do 12:00). Neskor mi volali a povedali že sa im to podarilo zariadit. Dnes 31. decembra mi prišiel cca o 9:00 balik s mojimi novymi hodinkami (Samozrejme v bezchybnom stave). Čo viac dodať?
    • Komunikácia obchodu je na špičkovej urovni (zdvihaju mimo pracovnu dobu)
    • Cena mojich hodiniek bola top aku som na heureke a inde našiel (vratane amazonu)
    • Dalšie plusy: Ochota, slušnosť a ucta k zakaznikovy
    • Nechapem ako može mať tento obchod take nizky hodnotenie….ano su tu aj recenzie kde píše tetula že jej balik prišiel vo vačšej krabici….čo dodať? No ked kupujem hodinky alebo darujem hodinky tak mi je velkosť krabice ukradnuta - podstatna je cena a kvalita tovaru či rychlost dodania….

Vrelo odporúčam obchod :)

Vážený pán Michal,
    ďakujeme Vám za hodnotenie, sme veľmi radi, že sa nájdu zákazníci, ktorí dokážu oceniť snahu obchodníka a napíšu pár pozitívnych slov.
    Pri predaji cez internet na Slovensku, sa totiž stalo takmer pravidlom, že dobré recenzie sa už nepíšu. Dobré služby obchodníka sú brané ako samozrejmosť a nie je potrebné ich zverejniť.
    Ak však obchodník spraví chybu, alebo nespraví niečo podľa predstavy zákazníka, tak o tom už je treba napísať...
    Z viac než tisíc / dovolím si tvrdiť perfektne vybavených / objednávok sme mali pár desiatok pozitívnych recenzii. Samozrejme v prípade chyby, sme recenziu mohli očakávať takmer s istotou....
    Aj preto sme po viacročnej skúsenosti zrušili službu "Overené zákazníkmi", lebo pomer zverejnených pozitívnych a negatívnych recenzii nezodpovedal pomeru 100% vybavených a nevybavených objednávok. Potom je niekedy lepšie nedostávať recenzie žiadne, ako len tie, ktoré upozorňujú na nejaký, častokrát drobný nedostatok.
    Samozrejme, aj my vieme že aj negatívne recenzie je treba písať, ale pri zachovaní aj tých pozitívnych, aby hodnotenia obchodníkov boli objektívne.

Ešte raz ďakujeme za recenziu a verím, že s hodinkami budete spokojný....

Váš internetový raj hodiniek a šperkov

Zohnala som tovar, ktory bol uz inde vypredany.S obchodom som spokojna, aj ked slubeny darcek mi nepribalili...

Reakcia obchodu Váš Raj

ďakujeme za hodnotenie, ale darček, ktorého nedodanie reklamujete v balení pravdepodobne bol. Jedná sa totiž o skladací stojanček na vizitky alebo mobil vyrobený z kartónu, ktorý je posielaný v rozloženom stave. Niektorí zákazníci si ho pomýlili s bezpečnostnou-protinárazovou výplňou, ktorá je v krabici spolu s tovarom. Ak nás však oslovili priamo, tak ho po našom upozornení vždy aj našli...
    Ak nám napíšete správu e-mailom na našu adresu, tak Vám stojanček pošleme, aby ste sľúbený darček dostali.
    Každopádne Vám ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
    Váš internetový predajca hodiniek a šperkov

• kúpila som si tu hodinky, na ktorých sa mi asi po 4 mesiacoch bežného nosenia prasklo sklíčko. Reklamáciu mi samozrejme neuznali, s čím som rátala, avšak aby si niekto vypýtal 63eur! za výmenu vypuklého skla (hodinky zn. Skagen, kupované za 135e) sa mi zdá trošku priveľa.Išlo však o špeciálne vypuklé sklo, kt. všade nerobia, nebolo ale nutné tento typ skla zachovať. Bolo mi však vysvetlené, že by mi vymenili nielen sklíčko,ale aj púzdro, čo bolo,ale úúúplne nepotrebné, čo mi napokon priznal aj pán z VasRaj, s ktorým som telefonovala. Inú možnosť mi však neponúkol. Iba si nájsť vlastného hodinára, čo som aj urobila. Oprava hodiniek ma vyšla na 4 eura žiadne púzdro mi nikto nemenil...

s nákupom v tejto predajni nie som spokojná, nakoľko si myslím, že je minimálne nevhodné si vypýtať peniaze za výmenu niečoho čo vôbec meniť netreba.. za 63 eur si môžem kúpiť aj ďalšie hodinky.

Reakcia obchodu Váš Raj

Na vysvetlenie musíme doplniť, že servisné stredisko je autorizovaným servisom výrobcu Skagen a opravy robí výlučne s originálnymi dielmi a po výmene aj naďalej garantuje 100% funkčnost a hlavne tesnosť hodiniek. Po oprave hodinky nestrácajú záruku. Nakoľko výrobca Skagen nedodáva samostatné sklíčka ale len sklíčka s puzdrom / kvôli tesnosti /, nebola u autorizovaného opravára iná možnosť opravy. Iní, neautorizovaní opravári ponúkajú aj lacnejšie možnost, ale hodinky strácajú záruku, negarantujú tesnosť a hlavne sklíčko má iný tvar. Preto sme si nemohli dovoliť spraviť svojvoľne výmenu za sklíčko, ktoré by tvarom nezodpovedalo predstavám zákazníčky a hlavne, ktoré by nemuselo 100% tesniť. Tým by sa zákazníčke v blízkej budúcnosti mohol vodou znehodnotiť aj strojček. Následne by pravdepodobne reklamáciu uplatnila opäť u nás..... Na záver ešte podotýkame, že náš e-shop predáva len originálny tovar a spolupracujeme výlučne s autorizovanými opravármi, ktorí 100% garanujú originalitu dielov a tovar po oprave nestráca záruku. Pripúšťame, že navrhované riešenie bolo extrémne drahé, ale lacnejšie riešenie sme sprostredkovať nevedeli, nakoľko zákazníčka nebýva v mieste nášho e-shopu. Preto sme jej doporučili osobnú návštevu hodinára v mieste jej bydliska, kde si sklíčko nechá vymeniť a tvar sklíčka si vyberie podľa vlastnej predstavy.

Za pochopenie ďakujeme
    E-shop Váš Raj