• Informovali ma o doručení mojej zásielky ako som požiadala. Dokonca telefonicky a nie e-mailovou komunikáciou, čo sa mi ešte nikdy nestalo.

Objednavala som naramok pre manzela, bol mu bohuzial kratky museli sme tovar vymienat. Velmi ocenujem ustretovost a komunikaciu s obchodom, vymena bola bez problemov a velmi rychla a navyse zaslany darcek. Maximalna spokojnost s obchodom. Urcite odporucam.

Objednala som si nahrdelnik, naramok a nausnice Adella Fashion. Vyrobky su velmi pekne, kvalitne a dufam, ze pozlatenie naozaj dlho vudrzi :-)

Reakcia obchodu Váš Raj

Ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie Sme presvedčení, že ak budú pozlátené šperky používané v súlade s odporúčaniami výrobcu uvedenými v ZL, tak Vám vydržia dlho. Doteraz sme neriašili žiadnu reklamáciu na túto značku.

• Ziadne
    • Krásne obrázky, tovar hrôza. Nezodpovedá cene, som sklamaná.

Neobjednávať

Dobrý deň pan Katarína,

je nám ľúto, že s dodaným výrobkom nie ste spokojná, jedná sa však o originálny výrobok Donna Karan a jeho prevedenie a kvalita zodpovedá bežnému štandardu značkových oceľových šperkov v tejto cenovej kategórii.
    Použité obrázky sú obrázkami fotenými priamo výrobcom a používa ich väčšina e-shopov na prezentáciu tohto tovaru.
    Šperkov od uvedeného výrobcu sme predali už veľa, ale s negatívnymi reakciami na prevedenie alebo kvalitu sme sa doteraz nestretli.
    Každopádne nás Vaša nespokojnosť s tovarom mrzí a po jeho vrátení Vám platbu vrátime.

s pozdravom
    e-shop VasRaj.sk

• Veľmi seriózny a ľudský prístup k zákazníkom.

Vrelo odporúčam..

• moznost osobneho vyzdvihnutia v predajni
    • ziadne

odporucam, som maximalen spokojna

• rychlost
    • komunikacia
    • akcie
    • pro zakaznicky pristup

dobre ceny, moznost osobne si vyzdvihnut tovar, vyborna komunicia mailom/SMS/telefonicky.

• široký sortiment tovaru a značiek
    • našla som to, čo sa mi páčilo
    • za dobrú cenu
    • nemusela som navštevovať kamenné obchody, v ktorých je výber tovaru menší, aspoň čo sa týka značiek

zatiaľ som si tu kúpila prvýkrát, všetko bolo v poriadku, tovar bol na sklade, bol mi doručený v krátkej dobe, bola som spokojná a preto by som ho odporučila aj ostatným zákazníkom, uvidíme na budúce.

• Komunikácia aj telefonická

Priložili pozornosť navyše.
    Jediné, čo mi chýbalo (a dosť) bol návod v slovenčine.

• rýchlost, cena, spolahlivost
    • neviem

dobry obchod, tovar, co som objednaval bol ovela lacnejsi ako inde, pri vyzdvihnuti tovaru velmi ochotni ludia a este mi pribalili darcek :)

všetko OK

Reakcia obchodu Váš Raj

Ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie Aj v budúcnosti sa budeme snažiť, aby boli všetci naši zákazníci maximálne spokojní.
    Váš Raj nákupov na internete.

• Hlavne lacny tovar ako inde
    • Ziadne

Lacnejsi tovar ako inde super komunikacia rychle dorucenie informovanie o pohybe zasielky

Reakcia obchodu Váš Raj

Ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie a za čas, ktorý ste venovali jeho vypísaniu. Aj v budúcnosti sa budeme snažiť, aby boli všetci naši zákazníci maximálne spokojní.
    Váš Raj nákupov na internete.

• dobrý prehľad vašej ponuky
    • rýchle doručenie tovaru
    • dobrá informovanosť o mieste, kde sa tovar nachádza
    • doručenie až do domu
    • tovar som nemohla zohnať v obchode, ale našla som ho u vás
    • žiadné nepoznám

nakupovanie cez Vas, doporučujem aj ostatným zákazníkom,
    bola som s vami spokojná
    nerobili ste žiadne problémy, pri prvej objednávke, bol chybný výrobok, za ktorý ste sa pekne ospravedlnili, výrobok ste po dohode so mnou vrátili, ako ospravedlnenie ste mi dali zľavu na ďalší nákup, ktorý som využila, ďakujem

Váš Raj nákupov na internete.

• Super cena v porovnaní s inými eshopmi

• rýchlosť dodania
    • kvalita

Som na 100% spokojná, určite odporúčam

• Rychlost dodania
    • Jasna komunikacia
    • Ceny hodiniek lacnejsie ako inde
    • Informovanie o pohybe objednaneho tovaru
    • Nic

Objednal som si hodinky Diesel cena bola lacnejia ako inde tovar bezchybny, pacilo sa mi informovanie o pohybe zasielky mailom, komunikacia zo strany obchodu tiez bezproblemova urcite si objednam z tade znovu a odporucim obchod.

Váš Raj nákupov na internete.

• originalita a vysoká kvalita,
    • ústretovosť pri objednávaní,
    • expresné vybavenie a dodanie tovaru,
    • cenovo najvýhodnejší.

nakupovala som v práve v tomto obchode pre rôznorodosť a taktiež výhodnú cenu výrobkov, ktoré ponúka.

vybavenie mojej objednávky, bolo absolútne bezchybné.Ich prístup je akokeby ste boli ich VIP klientom.

práve z týchto dôvodou by som tento obchod odporúčala aj ostatným zákaznikom.

• široký výber tovaru
    • skvelá cena a kvalita
    • rýchlosť dodania tovaru
    • bezplatné doručenie
    • momentálne žiadne

výborné služby
    doporučujem objednanie prostredníctvom tohto e-shopu
    určite to nebol môj posledný nákup ;-)

Váš Raj nákupov na internete.
    Prosím, kontaktujte nás kvôli identifikácii Vašej objednávky, aby sme Vám vedeli poslať odmenu za čas strávený vyplnením recenzie. Momentálne nevieme Vašu recenziu priradiť k objednávke. ďakujeme.

• vynikajúca cena
    • rýchle vybavenie objednávky a dodanie tovaru
    • možnosť osobného odberu v zásielkovni
    • darček k objednávke
    • vôbec nič

objednala som si hodinky, ktoré boli vo vynikajúcej cene oproti iným internetovým obchodom
    odporúčam
    určite využijem aj inokedy

• Veľmi rýchle dodanie tovaru
    • Tovar zodpovedá popisu
    • Poštovné kuriérom zdarma
    • Darček k objednávke (človek to neočakáva, ale milo ho to poteší)
    • Veľmi dobré ceny
    • Nemám žiadne výhrady