Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• Komunikácia
    • Ponúka produkt (darček), ktorý nakoniec nemá k dispozícii
  • nakúpil v obchode VašeŠošovky.sk pred 2 týždňami

• Medzi výhody patrí zbieranie bodov, pravidelné darčeky k nákupu, skoré dodanie, pripravená predobjednávka v nákupnom košíku.
  • nakúpil v obchode VašeŠošovky.sk pred 2 týždňami

• V porovnani s dalsim obchodom so sosovkami su drahsi. Cena sosoviek je +-,rovnaka... No konkurencia ma aspon postovne zdarma...pricom tu je postovne zdarma az od 60 eur... Uvitala by som znizit cenu postovneho

Pohodlný nákup

• Tovar prišiel rýchlo
    • Super výber

Odporucam tu nakupovat!

• nakúpil v obchode VašeŠošovky.sk pred 2 týždňami

Veľký výber produktov za dobré ceny a rýchle dodanie objednávky na odberné miesto, posielanie mailov ohľadom stavu objednávky - prijatá, vyexpedovaná, na ceste na odberné miesto, pripravená na prevzatie na odbernom mieste

• som dlhodobo spokojná

cena a rýchlosť dodania

• Super ceny,
    • Super komunikácia
  • nakúpil v obchode VašeŠošovky.sk pred 2 týždňami

Ako klientka som veľmi spokojná so službami

• nakúpil v obchode VašeŠošovky.sk pred 3 týždňami

Som veľmi spokojná s každým nákupom.

• nakúpil v obchode VašeŠošovky.sk pred 3 týždňami

• Rychle dodanie za super ceny.

Odporucam , kupujem niekolko rokov. Maximalna spokojnost.

• nakúpil v obchode VašeŠošovky.sk pred 3 týždňami

• prehladna stranka, velky vyber, a da sa poradiť v prípade napísania na stránku, ešte som to nevyužila, ale čítala , ak ľudia potrebobali poradiť.

a

• Rychle dorucenie ..
  • nakúpil v obchode VašeŠošovky.sk pred 3 týždňami

Dostala som rozne kombinácie a kvalita je vyhovujúca.

• Rýchlosť dodania, bonusový program

• Dobra a rychla komunikacia
    • Pravidelne informacie o stave objednavky
    • Nastavenie remindera na vytvorenie novej objednavky sosoviek

Nakupujem v obchode pravidelne uz niekolko rokov a vzdy som bola spokojna.

• nakúpil v obchode VašeŠošovky.sk pred 3 týždňami

• Serioznost,ochota,vyborny pristup a komunikacia,rychle dodanie
  • nakúpil v obchode VašeŠošovky.sk pred 1 mesiacom

• Dostala som tovar aky som neobjednala poslali mi zle sosovky bez sprivkdneho listů co som sa cudovala potom som zjistila že mi poslali místo plus 2 ki plus 2.5 ku. Chcela som to reklamovat ale místo toho aby mi vyměnili obratem sosovky ako volakedy ked sa stal omyl. Nie tie ženy má zadali aby som im poslala lékařské papíře emilom tak som to poslala. A aj krbicu som ofotila co mi poslali omylem sylnejsie sosovky. A chcel aby som poslala tovar napsat do Bratislavy a že mi pošlu peníze na účet len že já potřebujeme sosovky už ich mám staré a začali má kritizovat že mám chodit odborníkovi na premeranie oči a mám sa naučit objednávat sama a nie cez telefon. Vždy som objednala cez telefon este som nikdy nemalá problém. Tak že tato sa mi ete nikdy nestalo poslat som to nemohla Lebo som nemalá sprievodny list tak som vyhodila okno 45 eur. To bola moja poslední objednávka od vás přitom som stará Zákaznická už 4 roky. Bola som nutná najíst nového dodavatel. Som predavacka a ked urobit chybu tak sa ospravedlnujem za chybu a nebudem hládat chybu v zakaznikovi. Dakujem neprosim si taku sluzbu.

Reakcia obchodu VašeŠošovky.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veľmi ma mrzí, že nie ste s našimi službami spokojná, skutočne sa snažíme vyjsť zákazníkom vždy maximálne v ústrety. Kolegyňa, ktorá objednávku telefonicky zadávala, na základe Vašej žiadosti s Vami parametre kontaktných šošoviek opakovane potvrdzovala. Pre zadanie objednávky telefonicky je nutné vedieť presné parametre a značku kontaktných šošoviek, ktoré si želáte objednať. Na základe Vášho potvrdenia bola zadaná objednávka podľa parametrov kontaktných šošoviek, ktoré ste v našom e-shope objednávali v minulosti. Ak si želáte zmeniť niektorý z parametrov, je nutné uviesť jeho presnú hodnotu a prípadne označenie, ktoré Vám na základe vyšetrenia musí povedať Váš očný lekár alebo kontaktológ.

V prípade, že Vám objednaný tovar nevyhovuje, je samozrejme možné neotvorené, nepopísané a nepoškodené originálne balenie šošoviek vrátiť späť na našu adresu v rámci odstúpenia od zmluvy. Sprievodné listy s objednávkami nezasielame, sprievodný list s konkrétnou žiadosťou riešenia situácie je nutné priložiť do zásielky v prípade, že nám objednaný tovar vraciate späť tak, aby bolo možné Vašu žiadosť identifikovať a evidovať. Ďakujem za pochopenie.

Andrea