• nakúpil v obchode Vaša kniha pred 2 mesiacmi

• Najlepšiu cenu publikácie som našiel práve vo vašom obchode.
  • nakúpil v obchode Vaša kniha pred 3 mesiacmi

• Prijemna telefonicka komukikacia, ustretovost, rychlost.
  • nakúpil v obchode Vaša kniha pred 6 mesiacmi

Nezvyknem písať recenzie, ale pri skúsenosti s týmto obchodom si tu námahu dám. Ich neprofesionálny prístup k objednávke a neustále zavádzanie ma prinútilo stornovať objednávku. Objednala som na ich stránke DVD pre dcéru, samozrejme pri objednávke nebolo uvedené, že by na sklade neboli. No cca po týždni čakania a žiadnej informácii od nich som zavolala, aby som sa dozvedela, ako je na tom stav mojej objednávky. Pán na telefóne mi oznámil, že DVD museli objednať, lebo ich nemali na sklade, ale už sa na tom pracuje. Veď v poriadku, stať sa môže. No po ďalších dňoch čakania a žiadnej informácii od nich som už bola netrpezlivá a zavolala opäť. Pán na telefóne mi oznámil, že nechápe čo sa stalo, veď už sú na sklade, ospravedlňuje sa, zistí kde nastala chyba a obratom mi zavolá späť. Samozrejme telefonátu som sa nedočkala ani nasledujúci deň. Tak moja trpezlivosť pretiekla a napísala som im, že svoju objednávku stornujem, lebo už nemám záujem u nich niečo objednávať.

• nakúpil v obchode Vaša kniha pred 3 mesiacmi

Komunikácia zrozumiteľná, dodanie tovaru rýchle, spokojnosť :)

• nakúpil v obchode Vaša kniha pred 4 mesiacmi

• Rýchlosť a prehľadnosť eshopu
  • nakúpil v obchode Vaša kniha pred 4 mesiacmi

som spokojný,

• nakúpil v obchode Vaša kniha pred 5 mesiacmi

• rýchle a pohodlné dodanie
  • nakúpil v obchode Vaša kniha pred 6 mesiacmi

Prvýkrát som nakupoval

• nakúpil v obchode Vaša kniha pred 7 mesiacmi

Prehladny eshop, vsetko v poriadku

• DOBA DORUČENIA !!!

Ak si chcete počkať na objednávku viac ako 10 dní, nech sa páči. Ja si radšej nabudúce priplatím a objednám z martinus napríklad. Knihu budem mať už dávno prečítanú, kým by mi ju mal doručiť obchod vasakniha.sk :)

• nakúpil v obchode Vaša kniha pred 9 mesiacmi

knihu som si objednala pred 10 timi dnami a stale ju nemam

• nakúpil v obchode Vaša kniha pred 10 mesiacmi

Som veľmi spokojná. Rýchle vybavenie objednávky. Dobrá cena. Doručenie kuriérom. Ďakujem.
    Kniha Juliany Belkovej Neha na cholvarkoch je určená Kysučanom a tým, ktorí sa o tento región zaujímajú. Dostala som ju od spolužiačky. Objednala som si 6 kusov.Zatiaľ som darovala štyri výtlačky. Odpovede obdarovaných sú plné dojatia a nadšenia. Určite si nasporím na ďalšie darčeky. Za tú radosť mi to stojí.
    Ak niekto hľadá darček pre Kysučana, odporúčam vrele.

• nakúpil v obchode Vaša kniha pred 1 rokom

Čakal som 10 dní na objednanú knihu, bez upozornenia (okrem informácie o spracúvaní objednávky v deň objednania) na problém nedodania tovaru, pri ktorej bolo uvedené, že je skladom, pritom spôsovb prepravy som vybral: kuriér DHL, (keďže inú službu ani na výber nemajú)

Napriek tomu všetkému, knihu prevezmem, nebudem sa chovať arogantne, zaplatím a príjmem, to čo som si objednal.
    Len by som akosi dúfal, že táto moja reakcia zmení Váš postoj k vybavovaniu objednávok, ale hlavne k ľuďom, a zníži na minimum počet podobných problémov u ľudí, ktorí si u Vás tovar objednajú v budúcom období.

Reakcia obchodu Vaša kniha

v provom rade nám prosím dovoľte poďakovať sa za vašu spätnú väzbu. Mrzí nás že, vám knižka prišla neskôr ako mala. Snažíme sa objednávky vybavovať čo najrýchlejšie no niekedy to žiaľ nie je možné, hlavne keď vám dodávateľ nedodržiava vopred dohodnuté termíny. Budeme samozrejme robiť viac preto aby ste knižky dostali čo najskôr. Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň !

S pozdravom,

Vaša kniha

• nakúpil v obchode Vaša kniha pred 1 rokom

• Po desiatich dňoch čakania som zrusil objednavku.za ten cas zo strany obchodnika ziadna komunikácia.

Super- spokojnost

• príde kniha k Vám
  • nakúpil v obchode Vaša kniha pred 1 rokom

tovar som objednala na dobierku, po 4 dnioch som volala a slubili mi ze ho poslu na druhi den, ale poslali az na ten dalsi, cize trvalo im 6 dni zeby odoslat tovar na dobierku, tak dlho este som necakala aj ked som platila prevodom

• NIČ
    • Preco Heureka stale ponuka knihy týchto podvodníkov, ved pozrire tie hodnotenia. Je to nezodpovedne voci ludom. Je to vsetko jedna banda klanarov: abcknihy, knihylacno, vasakniha,knihysova,... Plus dalsie 2-3 eshopy. Jedna spolocnost, jeden majitel.

Neplaťte dopredu, pridete o peniaze.

• Nič
    • Ani po 8 pracovných dňoch od objednania žiaden e-mail či je tovar už odoslany alebo čo

Neobjednávať nedôveryhodný e-shop

• nakúpil v obchode Vaša kniha pred 1 rokom

• Rýchle vybavenie mojej objednávky za najnižšiu cenu!

Najnižšie ceny, tovar som dostala druhý deň po objednávke v sobotu!