• Rýchle odoslanie
    • Bezpečne zabalené
    • Skvelé ceny

Vážený zákazník,
    ďakujeme za prejavenú dôveru nákupom na našom eshope Umbreon.sk.
    Zároveň ďakujeme aj za Váš čas venovaný napísaniu recenzie.
    O bezpečnom balení niet pochýb. Vieme, čo zákazníkom zasielame a balenie musí byť 100%-né, aby nedošlo k poškodeniu toho, na čom nám záleží a čo nám všetkým robí radosť... ;)
    Rýchle dodanie či priaznivé ceny, to už berieme ako súčasť nášho eshopu.
    Tešíme sa na ďalší nákup.
    S prianím pekného dňa,
    Umbreon Team

• Kvalitne zabalené a ochránené proti poškodeniu
    • Nízke ceny

Vážený zákazník,
    ďakujeme za prejavenú priazeň a peknú recenziu, keďže sa snažíme získať a udržať si našich zákazníkov práve pozitívami, ktoré ste sám uviedli.
    Rýchlosť dodania, kvalita balenia spočívajúca v ochrane pred poškodením tovaru a priaznivé ceny nebývajú samozrejmosťou, no u nás ÁNO. ;)
    Teší nás, že ste si spomedzi našej širokej palety produktov vybrali viacero z nich, taktiež z ponuky príslušenstva.
    Tešíme sa na ďalší nákup.
    S prianím pekného dňa,
    Umbreon Team

• Velký výběr produktů
    • Výborná komunikace
    • Dobře zabaleno
    • Možnost platby na dobírku
    • Rychlé doručení

Zatím můj první nákup v tomto obchodě a jsem maximálně spokojený.
    Výborná a rychlá komunikace

Vážený zákazník Luděk,
    veľká vďaka za Vašu recenziu ❤
    Nesmierne nás teší, že si k nám do Umbreona nachádzajú čoraz častejšie cestu aj naši českí klienti. To nás utvrdzuje v presvedčení robiť veci najlepšie ako viem s dôrazom na starostlivosť o zákazníka, komunikáciu či rýchlosť vybavenia objendvaky. Dávame však do toho aj časť svojho srdca, preto nás teší tak podrobná recenzia, ktorá môže napomôcť aj iným zákazníkom vo výbere svojho overeného predajcu. Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEME pre Vás. ❤
    Príjemný deň Vám želáme a teším sa na ďalší nákup, ktorým Vám urobíme radosť.
    Umbreon Team :)