• dobra cena, rychlosť dodavky

dobre ceny

• ve1mi dobrá komunikácia s obchodom, výborná starostlivosť o zákazníka
    • produkt ktorý som si objednávala bol u nich najlacnejší

tento obchod je spoľahlivý a vyhovel mi v každom smere. som maximálne spokojná

• ceny a dostupnosť
    • prehľadnosť a grafické spracovanie

v pohode, rýchla reakcia a nieje porblém spraviť faktúru na firmu

• - cena vs funkcie
    • - chyba uzivatelsky komfortnejsi filter

stoji za pokus :)

• Nizsie ceny ako su v inych internetovych obchodoch

Snad Vam tovar dorazi, ak nie hned sa obrate na ufonov. :)

• R7chle vybavenie

Dobrá cena. Zaslanie obratom. Bezpečná doprava

• Nepravdivé údaje o dostupnosti tovaru

Nakupujte v overených obchodoch

Reakcia obchodu ufony.sk

Dobry den pan Icernan, je nam luto, ze tovar ktory ste si chcel objednat sa medzi aktualizaciami (rano,vecer) vypredal a nastala situacia, ze tovar co ste si objednal uz v skutocnosti nebol na sklade. Je to uvedene na stranke obchodu. Vela uspechov. S pozdravom Andrej.

• Recenzie bola vymazaná z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

• Recenzie bola vymazaná z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

Cena bola fajn,až na to že v popise hry bolo že obsahuje tetris čo hra teda nakoniec ani neobsahovala. ďalšia "úžasná" vec bola doprava. Keďže som mal kuriera tak som napísal do poznámky časy kedy je možné doraziť. Samozrejme mi volal mimo dohodnutého termínu čo značne posunulo celý predaj tovaru a pokazilo mi to náladu. Takže celkovo=sklamanie

Reakcia obchodu ufony.sk

Dobry den pan Brano,

v popise tovaru nikde nie je uvedene, ze hra obsahuje tetris. Co sa tyka komunikacie, o stave Vasej objednavky sme Vam podali vsetky potrebne informacie. K "uzasnej" doprave len tolko, ze z nasej strany sme urobili vsetko co sa dalo.
    S pozdravom Andrej

• v podstane ani neviem az tak velmi som vas obchod neprestudovala,v buducnosti napravim
    • dufam ,ze ziadne :)

dobra cena,rychla odpoved,rychlo doma k pouzivaniu :)

• Dobrá cena, dostupnosť tovaru
    • No jedna vec ma mrzý. A to že som si objednával laminovačku a bolo nnapísane na e-shope že je na A3 a je iba na A4. Iak nic my nevadí.

O.k.

• informovanost o tom ako platit stylom "platba na ucet vopred"

odporúčam

• výborná cena,
    • rýchlosť dodania,
    • široký sortiment
    • slabá reklama,

vyberal som si najlacnejšie produkty na internete.
    zvolil som si uhradu prevodom na účet, hneď zajtra mi prišiel balík, čo ma velmi potešilo.
    telefonoval som tam 2x pre úpravu objednávky, všetko vybavili bezchybne a spoľahlivo.
    cena za dobierku slovenskou poštou (5€) sa mi zdala veľká, ale nakoniec všetko prišlo veľmi rychlo, tak nie je čo vytknúť.

• najlepsia cena na trhu za urcity tovar

Rychle a seriozne jednanie.Vyborne ceny.
    mozem odporucit.

• Jednoduchosť z domu.
    • Cenová dostupnosť.
    • Zbytočné podskupiny.

Rýchlosť.
    Pohodlie z domu.
    Relatívna nenáročnosť objednávacieho procesu.

• Rýchlosť dodania
    • Satelitný prijimač Opticum nebol kompatibilný s dodanou cs-link kartou