• Tovar mali v ponuke, ale na druhý deň mi napísali, že tovar nemajú.

Kvalitne a načas

Spoľahlivý obchod. Čo bolo objednané, to dodali za krátky čas.

Obchod je super, ma široký výber hraciek a veci v rôznych cenách.

Ospravedlňujeme sa, ale Vašu objednávku sme boli nútení stornovať, lebo daný tovar nie je skladom a nebude dostupný v najbližšej dobe. Budeme veľmi radi, ak si vyberiete z našej ponuky iný tovar.

Rychly nakup z pohodlia domova. Prijemna komunikacia s obchodom.

Bohužiaľ, zrejme kuriér tovar/balík stlačil a hračka praskla.

Nakupoval som prvýkrát, keďže daný tovar inde nemali hasičské auto na DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE.
    Žiaľ autíčko bolo doručené polámané a v nefunkčnom state.
    Rebríky na výsuvnéj plošine boli odlomené, dvíhací koš odpadnutý, zadná náprava s pohonom zlomená/zapadnutá. Po vložení baterie sa nič nedialo.
    Manželka chcela tovar vrátiť, ale keďže to bol vianočný darček a deti sa ho už nechceli vzdať.
    Museli sme ho opraviť svojpomocne a teda rozobrať, zistili sme, že drôtik od vypínača bol odtrhnutý, pajkovačka to vyriešila.
    Nápravu prilepili späť+prichytili drôtom. Rebríky sa nedali opraviť, ale to neprekážalo.
    Odporúčal by som zmeniť dopravcu, alebo krehký tovar poriadne označiť, lebo zrejme kurier na to autíčko naložil nejaký ťažký náklady.

• Veľký výber , sortiment

Promntné dodanie tovaru

Aj napriek tomu, že na webe máte ponuku mikroskopu, ktorú som objednala, dostala som e-mail, že nemajú. Tak takéto ponuky neodporúčam! Ďakujem že som sa mohla vyjadriť!

spokojná

• Cena tovaru,
    • Tovar dosiel skor ako som ocakavala
    • Problem bol v komunikacii pri vyzdvihnuti vyrobku...volala som predavajucej niekolkokrat a nikto nezdvihal, na mieste vyzdvihnutia nikto nereagoval na zvoncek...uz som to chcela vzdat, ked som sa konečne dovolala majitelke, ta zavolala muzovi a on mi odovzdal tovar

• Takže 2x som robila objednávku na kuchynku a bábiku. Po prvej objednávke mi o pár dní odpísali že stornuju objednávku lebo tovar nieje skladom pričom na stránke písali skladom. Vravím dobre asi zabudli tovar čo nieje skladom zrušiť. Potom som vybrala inú kuchynku už bez bábiky keďže som vedela že nieje skladom. Bum o pár dní objednávka stornovana lebo kuchynka nieje skladom. Vravím si dorazí vôbec darček pre dcérku ? Ani nedali vedieť potom vôbec mailom že mi niečo pošlú vôbec. Tak som šla rovno do elektra a kúpila obrovskú kuchynku tam aby som nebola sklamaná že dcérka nebude mať vytúžený darček. Asi toľko. Inokedy som problém nemala

SKLAMANIE OBROVSKE SKLAMANIE

• Tovar prisiel v poriadku, perfektne zabaleny a vcas.
    • Vyrobok bol nefunkcny. Bolo to pre mna ponaucenie, tovar treba pred kupou vidiet a hlavne vyskusat...velje sklamanie.

• o.k.

Objednané, za 3 dni doma.

• spokojnosť

Objednávka spracovaná rýchlo. bola mi síce doručená jedna stavebnica iná, ale bezproblémovo a v priebehu 4 dni aj vymenená za správnu. Omyly sa stávajú, ale ta komunikácia a náprava bola na výbornú. Veľka spokojnosť.

• Rýchle dodanie, tovar kvalitný, spokojnosť

• Vyhoda

Cena, komunikacia a rýchlosť bez problemov