• Rýchlosť doručenia

Ďakujeme vám veľmi pekne za váš čas. S pozdravom Lenka TVOJFON.sk

• cena, komunikácia, rýchlé dodanie obj. tovaru

Ďakujeme vám veľmi pekne za vaše hodnotenie. S pozdravom Lenka TVOJFON.sk

Seriózny prístup, a aj do konca mimo pracovnej doby. Tovar dorazil v poriadku a v dohodnutom termíne. Objednávka bola cez 1000 € a maximálna spokojnosť.

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu recenziu. Sme radi že niekto v dnešnej dobe vie oceniť aj komunikáciu so zákazníkom mimo pracovnej doby. My sa snažíme byť prítomní vždy ako je to možné. S pozdravom Lenka TVOJFON.sk

• Vybral som si sluchatka, ktore mali vybornu cenu a sucasne vynikajucu kvalitu, ktora ma prijemne prekvapila. Obchod urcite vedel co predava a cena mohla byt omnoho vysia, ale obchod sa spokojil s jeho obchodnou cenou. Asi si objednam este jedny. Pomer kvality a ceny vyrobku ma motivuje k tomu, ze odteraz prednostne s mojimi buducimi poziadavkamit najprv oslovim firmu Tvojfon.
    • Dodavka bola velmi rychlo zrealizovana
    • Bol to moj prvy obchodny pripad s dodavatelom, ktory dodavatel zrealizovall so mnou prijemne rychlo, takze moja zvedavost na prakticku kvalitu vyrobku bola naplnena

Prijatelna cena, uspokojiva kvalita

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Pavol, sme nadšení z vašej recenzie. Veľmi nás teší a motivuje ak niekto vyjadrí svoje skúsenosti a to s čím bol spokojný a čo ho možno nejako zmiatlo a podobne. To všetko nám ukazuje čo robíme dobre a čo nie. Veríme že slúchadlá budú slúžiť čo najdlhšie v plnej ich kvalite. Ďakujeme že ste si na to našli čas podeliť sa so svojou skúsenosťou . S pozdravom Lenka TVOJFON.sk

• Cena produktu
    • Rýchlosť komunikácie, zabalenia a odoslania prepravcovi

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Veľmi nás to teší a ďakujeme za vyjadrenie vašej spokojnosti. Snažíme sa robiť všetko, pre spokojnosť každého zákazníka. S pozdravom Lenka TVOJFON.sk

• Ceny
    • Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Veľmi pekne vám ďakujeme, že ste sa podelili s ostatnými s vašou skúsenosťou. S pozdravom Lenka TVOJFON.sk

Rýchle a bezproblémové doručenie zásielky.
    Lízatko pri mobile potešilo i prekvapilo zároveň.

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Veľmi pekne vám ďakujeme za váš čas a teší nás vaša spokojnosť. Presne to je cieľom, aby človek potešený zo svojej objednávky, bol potešený ešte o to viac. Veď kto nemá rád sladké prekvapenia?
    S pozdravom Lenka TVOJFON.sk

Maximálna spokojnosť so všetkým, odporúčam !

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu. Spokojní zákazníci sú našim hnacím motorom. S pozdravom Lenka TVOJFON.sk

• doba dodania
    • cena v porovnaní s konkurenciou

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Marek, sme radi že ste si vybrali práve nás a ešte viac nás teší že sme vás nesklamali. Dúfame, že to nebol váš posledný nákup v našom e-shope. Ďakujeme. S pozdravom Lenka TVOJFON.sk

Rýchlosť, cena, spokojnosť

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme vám za vašu recenziu. Sme radi že ste spokojný. S pozdravom Lenka TVOJFON.sk

Čo bolo dohodnuté, bolo splnené, výhodná cena...

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Veľmi nás teší vaša spokojnosť. Snažíme sa aby zákazník dostal to čo ponúkame a čo je našou povinnosťou splniť, aby bol spokojný. Ďakujeme vám za váš čas. S pozdravom Lenka TVOJFON.sk

Spokojnosť.

Ďakujeme vám veľmi pekne za pozitívne hodnotenie. S pozdravom Lenka TVOJFON.sk

• Okamžitá reakcia na objednávku.

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Pekne ďakujeme, že ste si pre svoj nákup zvolil náš e shop www.TVOJFON.sk a, že ste si našiel čas a podelil sa o svoju skúsenosť s nákupom u nás. Tešíme sa, že sme vás nesklamali a snáď sa ešte niekedy "vidíme" :) Všetko dobré prajeme.

• dobrý tovar, prijatelné ceny, rýchle dodanie

Spokojný s nákupom, odporúčam

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Pavel vážime si vaše hodnotenie a nákup v našom e shope www.TVOJFON.sk. Sme radi, že sme naplnili všetky vaše očakávania :) S cenami sa snažíme "kúzliť", aby bola spokojnosť na oboch stranách. Tešíme sa niekedy nabudúce.

• rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme krásne za pozitívne hodnotenie a nákup u nás :) Tešíme sa niekedy nabudúce.

• Spokojná, tovar bol taký ako bol popísaný
    • Trochu dlhšie doručenie, písali 2-3 dni, prišiel za týždeň

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Martina mrzí nás táto vaša skúsenosť. Žiaľ sa stáva, že niekedy nastanú komplikácie v preprave a neobdržíme tovar, tak ako očakávame, a ako mi prisľúbime svojim zákazníkom. Ospravedlňujeme sa vám. Nech vám zakúpený produkt slúži čo najdlhšie a snáď sme vás dlhším čakaním neodradili od opätovného nákupu u nás :) Prajeme všetko dobré.

Maximálna spokojnosť.

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme Jarmila, že pozitívne hodnotenie našej práce. Sme radi, že ste si pre svoj nákup vybrala náš e shop www.TVOJFON.sk. Tešíme sa niekedy nabudúce.

• Rýchle vybavenie objednávky ako aj doručenie objednaného tovaru. Bola som veľmi spokojná.

Na moje otázky ohľadne objednávky dostala som odpoveď okamžite.

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Nela vážime si váš čas a pozitívnu recenziu, pretože to je to čo nás posúva ďalej :) Sme naším zákazníkom nápomocný v celom procese nákup a aj po ňom. Tešíme sa, že sme naplnili vaše očakávania a, že ste si pre svoj nákup zvolila práve náš e shop www.TVOJFON.sk. Snáď sa ešte niekedy "vidíme".

Rýchle dodanie tovaru.

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme za pozitívnu recenziu a, že ste si pre svoj nákup zvolil náš e shop www.TVOJFON.sk. Snažíme sa objednávky odosielať v čo najkratšom možnom čase, aby ste svoje produkty mali doma čo najskôr :) Tešíme sa niekedy nabudúce.

• Dodavka prišla včas bez poškodenia perfektne zabalena
    • .

Reakcia obchodu TVOJFON.sk

Ďakujeme krásne za pozitívne hodnotenie a nákup v našom e shope www.TVOJFON.sk :) Nech vám produkt slúži a robí radosť. Tešíme sa niekedy nabudúce.