• veľký výber
    • výhodné ceny

• veľmi zaujímavá cena produktu
    • dobrá dostupnosť
    • nevedel som nájsť v košíku kde zadať firemné fakturačné údaje
    • Záruka pre firmu len 3 mesiace!

Nevedel som v obchode nájsť zadanie fakturačných údajov, tak som to napísal do poznámky. Prišla mi odpoveď, že rušia moju objednávku a mám si ju praviť nanovo ako právnická osoba. (malé sivé tlačidlo vľavo som si nevšimol) Išiel som si teda spraviť novú objednávku. Telefón už nebol skladom. Tak som si našiel podobný. Keď som už prešiel na platbu tak tam bola fakt zarážajúca vec, že mám iba 3 mesačnú záruku bez možnosti vrátenia v zákonnej lehote. Pripaltiť som si mohol 12 mesačnú záruku za cca 100€ Myslím si, že takéto praktiky by mala preveriť SOI.

Reakcia obchodu Turbado.sk

Dobrý deň p. Overený zákazník,

Ďakujeme Vám za recenziu.

V prípade záujmu objednávať tovar na firmu je potřebné po vložení tovaru do košíka zvoliť možnosť „Nákup na firmu“ a pokračovať podľa pokynov na stránke.
    Pre firmy máme v platnosti individuálne podmienky a ponúkame zákazníkovi možnosť rozhodnúť sa, či mu tieto podmienky vyhovujú.

Ospravedlňujeme sa Vám za prípadné komplikácie.
    V prípade potreby sme tu pre Vás, či už na e-maily: [email protected] alebo na tel.: 0948 007 920

• Doručenie
    • Komunikatívnosť
    • Prémium služby
    • Nenašiel som.

Tento obchod odporúčam. Určite tu nakúpim aj nabudúce.

• Dobré ceny, komunikácia s obchodom
    • Občas hapruje komunikácia

S obchodom som vcelku spokojná,len by sa mohla zlepšiť komunikácia s kupujúcim,informácie o zdržaní dodávky tovaru

• excelentne komunikatívny, príjemný hlas, tovar vcas dorucený, dobrá cena, kvalita tovaru....

• Dobré ceny, rýchle vybavenie objednávky.

• Dobré podmienky
    • Lokácia obchodu
    • Prístup
    • Komunikácia
    • Telefón je renovovaný, nie nový
    • Musel som čakať týždeň aj keď bol na sklade (možno súvisí s vianocami)

Celkovo som spokojný s obchodom, uvidím ešte ako sa bude správať mobil.