Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• zakúpené v Turbado.sk pred 1 rokom

• skvele ceny a rychle reakcie

Dobry eshop.

• zakúpené v Turbado.sk pred 1 rokom

bolo avizovane dodanie do 4 dni s moznostou zdrzania 4 dni kvoli aktualnej situacii. Tovar zatial nedorazil (10 pracovnych dni od objednavky).
    Uprimne, ocakaval som to vzhladom na objednany tovar, ale bolo by lepsie keby tam bola rovno info ze "toto neocakavajte skor ako o X tyzdnov"

• zakúpené v Turbado.sk pred 1 rokom

• Jediná výhoda bola najlepšia cena na trhu, ale to len teoreticky, lebo tovar nemali skladom, aj keď mi to najprv telefonicky tvrdili.
    • Peniaze po storne mi vrátili do 3 pracovných dní.
    • Tovar nebol skladom aj keď mi to najprv tvrdili.
    • Objednávka bola po 8 dňoch stornovaná, lebo zistili, že tovar nie je skladom.
    • Nedá sa dovolať na ich telef.číslo pre SK, iba CZ.

Už nikdy viac by som od nich nič nekúpil.

• Dostupnost mobilov, ktore eshopy vobec nemaju v ponuke.
    • Katastrofalna komunikacia, mnoho krat ani nedvihnu tel. Tovar som objednal v pondelok, splatkova spolocnost im potvrdila vsetko tiez v pondelok, dnes je stvrtok a tovar nebol este odoslany.
    • po objednani treba ratat s dorucenim do cca tyzdna (7dni)
    • zamestnankyne na tel. mnoho krat "nevedia kde je sever"

Skor neodporucam ako ano...

• tu som nenašiel
    • tovar ktorý mal byť na sklade a doručený do 48 hod. nebol doručený ani na 4 deň s priplatenou prémiovou službou.
    • prémiová služba je zbytočná a sú to len zbytočne vyhodené peniaze
    • po troch dňoch som musel tovar znova reklamovať
    • prístup k zákazníkovi totalna katastrofa ľavá ruka nevie o pravej

pri reklamovaní tovaru sa nevedeli zorientovať o čo vlastne ide, musel som stále vyvolávať aby sa veci pohli správnym smerom.....

• Objednavka
    • Storno

Neodporucam tuto spolocnost. Komunikacia zla. Telefon mi viac krat nedvyhli. Objednavku som stornoval, ktora bola na splatky. Objednavku mi stornovaly, pisal som im, ze si prajem aj splatkovu zmluvu stornovat, na mail mi odpisaly, ze to ja musim riesit so splatkovou spolocnostou. Tam to riesim uz vyse tyzdna riesim, po par dnoch som sa dozvedel, ze zmluvu musi aj obchodnik stornovat. Obchodnik zmluvu uz vyse tyzdna nestornoval, objednavku ano, zmluva je doteraz aktivna. Obchodnik je neseriozny, uz nikdy viac jeho sluzby nevyuzijem, ani ich neodporucam.

• tovar skladom

Žiadne informácie, nedvihli telefon

• Rýchle dodanie
    • Kvalitný produkt
  • zakúpené v Turbado.sk pred 2 rokmi

Telefon mam ako náhradu za reklamovaný telefón, reklamácia bola vybavená rýchlo a bez problémov k mojej spokojnosti, čo sa až tak často nevidí. Ďakujem

• Komunikácia
    • Prístup k zákazníkovi
    • Prémium služby
    • Žiadna.

Tento obchod využívam často. Ponúkajú mi služby, ktoré iné obchody nemajú. Turbado je obchod na úrovni. Určite nakúpim aj nabudúce.

• zakúpené v Turbado.sk pred 2 rokmi

Stranka je prehladna,komunikacia s obchodom na urovni,pomozu,poradia,dodanie v casovom horizonte ako bolo slubene

• zakúpené v Turbado.sk pred 2 rokmi

rýchle dodanie, dobrá cena, všetko super

• Skvelé záruky a podmienky
    • Tovar sa chvíľočku zdržal...

• Čakacia doba

spolahlivy

• zakúpené v Turbado.sk pred 2 rokmi

3 skusenosť s týmto obchodom, profesionálny prístup, skvele jednanie, tovar doručený tak ako sľúbili. Spokojnosť, odporúčam.

• Kvalitná a rýchla komunikácia
    • Dlhá čakacia doba

Reakcia obchodu Turbado.sk

Dobrý deň p. Overený zákazník,

Ďakujeme Vám za recenziu.

Za zdržanie v expedícii Vašej objednávky sa Vám ospravedlňujeme. Vinou chyby na našich skladoch sa doba dodania predĺžila. Aktívne pracujeme na odstránení tohoto problému, aby sa v budúcnosti neopakoval.

Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za prípadné komplikácie.
    V prípade potreby sme tu pre Vás, či už na e-maily: ahoj@turbado.sk alebo na tel.: 0948 007 920

• zakúpené v Turbado.sk pred 2 rokmi

• veľmi zaujímavá cena produktu
    • dobrá dostupnosť
    • nevedel som nájsť v košíku kde zadať firemné fakturačné údaje
    • Záruka pre firmu len 3 mesiace!

Nevedel som v obchode nájsť zadanie fakturačných údajov, tak som to napísal do poznámky. Prišla mi odpoveď, že rušia moju objednávku a mám si ju praviť nanovo ako právnická osoba. (malé sivé tlačidlo vľavo som si nevšimol) Išiel som si teda spraviť novú objednávku. Telefón už nebol skladom. Tak som si našiel podobný. Keď som už prešiel na platbu tak tam bola fakt zarážajúca vec, že mám iba 3 mesačnú záruku bez možnosti vrátenia v zákonnej lehote. Pripaltiť som si mohol 12 mesačnú záruku za cca 100€ Myslím si, že takéto praktiky by mala preveriť SOI.

Reakcia obchodu Turbado.sk

Dobrý deň p. Overený zákazník,

Ďakujeme Vám za recenziu.

V prípade záujmu objednávať tovar na firmu je potřebné po vložení tovaru do košíka zvoliť možnosť „Nákup na firmu“ a pokračovať podľa pokynov na stránke.
    Pre firmy máme v platnosti individuálne podmienky a ponúkame zákazníkovi možnosť rozhodnúť sa, či mu tieto podmienky vyhovujú.

Ospravedlňujeme sa Vám za prípadné komplikácie.