• Ilustračná fotka vôbec nekorešponduje so skutočnosťou čo mi bolo doručené a keď som kontaktoval predajcu a poslal som mu aj fotografie tak povedal že on to len predáva a nedáva tam fotky. Ale peniaze asi dostal on a nie ten čo tam dáva fotky. Zavedenie zákazníka. Nikdy viac

Škoda že sa sem nedaju vlozit fotky

Na eshope bolo pisane ze tovar objednany do14:00 dodaju nasledujuci prac.den. Objednavku som poslal v stredu ,dostal som aj potvrdenie .Dnes uz je zase streda takze zatial tyzden cakam.podla eshopu tovar maju skladom.

• Veľký vyber
    • Rychle doručenie

• Po týždnovom čakaní som kontaktoval predajcu ako je na tom moja objednávka, odpoveď som dostal že tovar ktorý som objednal nie je skladom…

Dobrý prístup k zákazníkovi. Rýchle dodanie

Moja skúsenosť s obchodom:

28.5. - Ponúkaný tovar na internete 'na objednávku'. Informovanie sa mailom o najbližšom možnom doručení.

29.5. - Odpoveď obchodu na mail o dostupnosti tovaru v priebehu daného týždňa (t.j. do 4.6.)

2.6. - Informácia z obchodu (aktívna) mailom o tovare na sklade - vytvorená objednávka.

10.6. - Telefonický dotaz o stave objednávky, o možnosti zrušenia objednávky s doručením a zakúpenia tovaru priamo v kamennom obchode. Kladná odpoveď - tovar je možný k zakupeniu osobne v predajni (Dunajská Streda).
    Vykonaná cesta z Bratislavy (49km) a v kamennom obchode následné zistenie, že TOVAR NIE JE K DISPOZÍCII. Alternatíva - výber druhého farebného prevedenia, pripadne iného modelu.
    Následne znovu nepríjemné zistenie - zapojenie výrobku sa nezhoduje s ponukou na internete (miesto 12V koncovky len dva obnažené drôty).

Zhrnutie: Dva týždne čakania z neznámeho dôvodu a absolvovanie 100km cesty pre úplne neexistujuci výrobok, pritom ma po telefóne uistili ze daný tovar majú na predajni.

Perfektná komunikácia a rýchlosť dodania. Objednal som si tovar, kde bolo napísané, že dostupnosť je do 7 dní. Počítal som, že to bude trvať dlhšie. Ešte v ten deň mi volali z obchodu, aby sa uistili, že mi odošlú správny diel na moje auto. Na druhý deň som to mal.

• Kvalitné produkty
    • Zosilňovač excursion hxa 85 mám už ccz 4-5 rokov a funguje bezproblémovo.
    • subwoofer excursion shx 10d2 tiež je vynikajuci vo svojej triede.Kto má rád hlboké basy tak nieje očom. Určite kvalitná značka, odporúčam :)
    • Komunikácia ako cez tel. Tak aj cez massenger s majitelom.

• tovar ste nedodali

objednávku sme museli zrušiť ale bohužiaľ až po urgencii predajcu kedy nám bude doručený tovar. Až potom sme zistili že tovar nemajú skladom.

• Tovar za 10 dní nedorazil,asi ho poslali pešo...

• Mali set reproduktorov pre presny model auta.
    • Na stranke sa chvalia expresnym turbo dorucenim v pripade objednavky na dobierku. Tovar som objednaval vo štvrtok o 15:00 a tovar mi dosiel v utorok po 14:00. Vobec to nieje dlho, ale nabuduce nech neslubuju, co nemozu splnit (tovar bol skladom). Za cely tento cas ma nikto neinformoval o stave zasielky. Ani som nevedel, kedy ma prist kurier, az ked bol rovno dole pred vchodom.

• Rýchlosť

• Nabízejí zboží které nejsou schopni dodat a nemají ani potřebu se k tomu jakkoli vyjádřit nebo se omluvit.

Nedoporučuji tento internetový obchod.

• Dobré ceny, dobrá komunikácia, rýchlé dodanie tovaru.

• Veľmi ochotný poradiť, pomôcť
    • Široký kvalitný sortiment

• Ponukaju tovar ktory nemaju skladom

Nemam pochopenie pre telefonaty v style "prave sme vypredali" den po objednani.
    Treba ponukat to co je skladom a nie alternativy k vyrobku

• Sice nemali, čo som chcel ale vedeli sme sa dohodnúť na náhradnom produkte.
    • Rýchle odoslanie
    • Už som tu pár vecí nakupoval, vždy som spokojný.

• Rychle dodanie

Rychle dodanie tovaru,ustretovost