• Nereagujú na telefonát týždeň sa im neviem dovolať ,nereagujú na email týždeň neodpisuju

objednal som si map senzor cely kit dosli mi len podlozky aj to som pisal mail kde viazne objednavka nechodilo to. bez odpovede.. na cislo kontaktne sa dovolat ani neda...

• Tovar pisany skladom ale realne ho nemaju

S obchodom som spokojný predajca
    Je ochotný a vychádza v ústreti…

• Objednával som od nich ostré vačky a pružiny , mesiac a pol sa to riešilo a nakoniec mi povedala že to bude ešte dlhšie trvať a bude to aj drahšie..... Takže som to zrušil. Ledva dvíhajú telefón aj to ale na piaty krát a na e-maily neodpisuju ale objednávku vybavovali hneď.... Fakt hrozné a to som ešte zvedavý kedy a či vôbec mi pošlú zálohu naspäť.

Hrozný obchod, naozaj neodporúčam kto si chce ušetriť čas a nervy nech tu neobjednáva.

• Nespoľahlivosť
    • Čakám viac ako týždeň na produkt
    • Žiadna komunikácia zo strany predajcu
    • Za mna neobjednávat

Po objednaní sa 2 týždne nič nedialo. Skúsil som to riešiť cez mail ale stále žiadna odpoveď. Po prvom telefonickom rozhovore mi bolo prislúbene že tovar hned odošlu. Po asi 10 dňoch som to skúsil znovu telefonicky a znovu mi bolo prislúbené že tovar hneď odosielajú. Po ďalších 10 dňoch som objednávku mailom zrušil a na moje prekvapenie som dostal mailovú odpoveď okamžite že objednávka je zrušená.

• nekomunikuju

• Dlho sa čaká na tovar

• Skoro ziadna komunukacia vypnute telefony 6 tyzdnov cakam na tovar a nic.Objednavku som zrusil a poziadal o vratenie penazi

Vyhnite sa tomuto obchodu sirokym oblukom

• Max. ochota, profesionalita a tvorivost výkonu

Všetko som už napísal. OK

Maju zeleným na sklade produkt ale pritom nemajú
    Neviem sa in dovolať ani na 5ty pokus

• Skoro 2 týždne som čakal, po týždni som každý deň písal email a telefonicky sa snažil kontaktovať bez úspechu nakoniec mi prišiel email po 9 dnoch ze môj tovar im príde od dodávateľa o ďalší týždne čiže najskôr to mam očakávať o 2-3tyzdne. (Dodaniena daný tovar na stránke 1-3dni)

Nikto z obchodu nekomunikuje. Žiadna odozva na dotaz.

• Žiadne info o stave objednávky
    • Tovar mal prísť do 3 dní, po týždni sa nič nedialo
    • Nezdvihnutie telefónu, neodpisovanie na e maily

Nevýhody: na stránke je doručenie do 7 dní, čakám na tovar už 3 mesiace, pravdepodobne budeme rušiť objednávku.
    Ľudia by sa nemali zavádzať.
    Výhody: Na druhej strane musím pochváliť veľmi milú pani, ktorá má na starosti predaj, aj mi volala keď som im písal mail.

• pomalší e-shop som ešte nevidel

• Dlhá čakacia doba, malo produktov.

• Do dnesneho dna mi neprisiel ziadny email ktory by bud moju objednavku spresnil alebo zrusil. Objednavka je stara 100 dni a je v stadiu vybavovania.

Komunikacia

Desať dni sa nikto neozval co je s mojou objednavkou a písať mozte koľko chcete, nikto vám nikdy neodpovie.