poslali ste mi cievku bez krytu

Dobrý deň pán Jozef,

objednali ste si náhradnú cievku s krytom. Na obrázku boli tieto produkty vyobrazené samostatne. Čiže cievka + kryt. My sme Vám poslali cievku na ktorej už bol tento kryt osadený a struny pekne vyvedené cez kryt tak ako to má byť. Krytka sa dá taktiež ľahkým ťahom z cievky odstrániť. Prudukt bol originálne zabalený od výrobcu.

Nabudúce Vás poprosíme sa lepšie pozrieť na produkt krorý držíte v ruke a nepísať takto zbytočné klamlivé recenzie!

S pozdravom TuNakupim.sk

Zarucene by som na ich mieste zmenil dopravcu.

• Bolo ako na fotkách (Vzhlad, Velkost)
    • Donáška trvala 1-2 dní
    • Objednávka prišla na poštu bez problémov, v pohode krabici.
    • Nožíky prišli trochu poškriabané (asi iba 1 nesom si istý .)
    • 1 ktorý stal 20€ ale bol v zlave bol tupý, druhy ostry.
    • Niektoré nožíky su tupé ale na všetkých hovorí že su ostré.
  • Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Otravuje mi z mailami

Reakcia obchodu TuNakúpim.sk

dostali ste od nás 3 emaily. Prvý, že sme prijali objednávku, druhý email, že objednávku vybavujeme a tretí email, že sme objednávku expedovali no a štvrtý email ste dostali tu od HEUREKY kde sa vyjadrujete.
    Ste prvý človek z vyše 100 tisíc objednávok za tie roky čo sme na trhu, kto sa sťažuje za informovanosť.
    Ďakujeme.

S pozdravom Tím Tunakupim.sk

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Svetielka prisli bez adapteru

• Nemožnosť kúpi na dobierku,nefunkčná kolonka dátum narodenia v objednavke

Reakcia obchodu TuNakúpim.sk

táto objednávka bola vytvorená s okamžitou úhradou cez kartu ale dotyčná osoba sa nesnažila ani objednávku uhradiť. Po odoslaní emailu z našej strany pre opätovnú úhradu bankovým prevodom alebo dobierkou - bez odpovede. Kolonka dátum narodenia? Nikdy sme nič také po zákaznikovi nechceli.
    FAKE objednávka alebo sa snaží niekto naschval poškodiť naše dobré meno.
    IRELEVANTNÁ RECENZIA !

• Neodpovedá na mail pisal som 2 krát dodnes bez odpovede
    • Nedviha telefon majitel je asi nejaky magor
    • Sukromne číslo na ktore sa neda dovolať
    • Este dobre ze som neplatil vopred lebo by som sa ani nedopatral kde su moje peniaze

Neodporúčam im platit vopred na mail neodpoveda je to uz tyzden od objednavky...telefon nedviha mozete volat kolko chcete, tovar dodnes nedorazil a mal ho pisany ako skladom dorucenie do piatku min tyzden

Reakcia obchodu TuNakúpim.sk

preverili sme stav Vašej objednávky a dostali ste od nás 2 auto emaily na ktoré ste ani neodpovedali.
    Objednávka Vám bola automaticky stornovaná.
    Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom TuNakupim.sk

Chýbajúca časť objednávky - nepodarilo sa telefonicky kontaktovať obchod

Reakcia obchodu TuNakúpim.sk

podľa videozáznamu expedície z balenia bola Vaša objednávka zabalená kompletne a žiadna časť objednávky nemohla chýbať.
    Objednávku ste mali rozdelenú na 2 časti balíkov a podľa sledovacieho linku ste si oba balíky prevzali z parcel shopu DPD.
    Poprosíme Vás o kontaktovanie emailom na [email protected] kde ujasníte čo Vám chýba, nakoľko z našej strany neevidujeme žiadny problém. Taktiež doposiaľ neevidujeme žiadny email z Vašej strany.
    Ďakujeme za pochopenie.

Problémy s reklamáciou

Reakcia obchodu TuNakúpim.sk

Pekný deň všetkým čitateľom recenzií,

tento zákazník nás kontaktoval emailom s otázkou, že ako má produkt reklamovať. Chcel vedieť jednoducho postup.
    Zákazník dostal od nás v emaile podrobné vysvetlenie a to spolu s ADRESOU kam má produkt zaslať na reklamáciu. Zákazník si produkt zaslal na SVOJU VYMYSLENÚ adresu a tým pádom mu vznikol problém s reklamáciou a vinu hádže na nás. Pretože my sme jeho produkt zasielali k nám na reklamáciu a na balík sme my napísali zlú adresu :)
    Myslíme si, že každý si dokáže vytvoriť svoj vlastný názor o relevantnosti tejto recenzie.

S pozdravom TuNakupim.sk

• Poor quality goods not as described on the product page.
    • Nekvalitný tovar nezodpovedá popisu na stránke produktu.
    • Zákaznícky servis neodpovedá
    • Customer service isn't aswering

Objednané položky označené ako nehrdzavejúca oceľ sa rýchlo oxidujú.
    Jedna položka popísaná ako nová je poškodená a vyzerá ako použitá.

Reakcia obchodu TuNakúpim.sk

preverili sme Vašu požiadavku ale na uvedom kontaktom emaile: [email protected] neevidujeme žiadne informácie ohľadom toho čo tvrdíte. Ak ste s výrobkom akokoľvek nespokojný, máte právo v rámci 14 dní odstúpiť od zmluvy.
    Adresu pre zaslanie odstupového tovaru máte uvedenú na webe, no pre istotu Vám sem prihodíme aj priamy link.

S pozdravom TuNakupim.sk

Neodporučam, Ziadna komunikacia po kupe telefon mrtvy!

Reakcia obchodu TuNakúpim.sk

ďakujeme za nepravdivú recenziu. Dňa 26.04.2022 ste nás kontaktovali a dostali ste od nás odpoveď do pár minút. Následne ste nás dňa 4.5.2022 kontaktovali opäť približne s tou istou otázkou na ktorú ste opäť dostali odpoveď.
    Poprosíme Vás aby ste nezavádzali a neklamali, keď Vám bolo vždy odpovedané v priebehu pár minút.

• Dodanie

Deklaruje termín dodania, do poznámky som zadal že trvám na jeho dodržaní no aj tak si spravili podľa seba nakoľko to bolo platené dopredu. Ak by to bolo na dobierku tak by som to neprebral z dôvodu nedodržania termínu

Reakcia obchodu TuNakúpim.sk

ďakujeme za Vašu reakciu ale termín dodania sme dodržali presne tak ako uvádzame. Neviem v akom svete žijete ale je potrebné si aj prečítať podmienky a potom až tvrdiť že sme niečo nedodržali.

• Nepravdivý popis tovaru

V popise položiek dodania výrobku sú nepravdivo uvedené položky, ktoré nie sú dodané. V dodatočnom ospravedlnení, ako odpoveď na sťažnosť, toto uvádzajú, ako "preklep". Ďalej tvrdia, že tento "preklep" je už opravený, ale to tiež nie je pravda, zavádzajúci popis pretrváva bez zmeny ďalej.

Reakcia obchodu TuNakúpim.sk

žiaľ chyba nastala z našej strany čo sme si aj priznali, ospravedlnili sme sa Vám za to a napísali Vám, že nikto nie je dokonalý a pochybyť môže každý. Poskytli sme Vám aj riešenie na daný problém a odpovedali ste, že si to ešte rozmyslíte.
    Taktiež ak chcete vidieť zmenu popisu, tak je potrebné danú stránku vo Vašom prehliadači aj obnoviť a nie byť stále na nej. Bez obnovenia vo Vašom prehliadači nie je možné aby ste dané úpravy videli.

VibroLegs Prístroj pre masáž nôh M20161
    1ks sa pokazil po 10 dnoch rozhodne neodporučam kupovať

• Káble nespoľahlivé, nefungujú

Nič moc

Reakcia obchodu TuNakúpim.sk

mrzí nás Vaša zlá skúsenosť s káblami ale nie sme ich výrobcovia. Predali sme ich už niekoľko stoviek a nikto si na ne nesťažoval. Pre náročnejších zákazníkov odporúčame nekupovať micro USB kábel z najlacnejšej cenovej kategórie. Ceny káblov sú v rôznych cenových kategóriach a kábel za 1 euro nebude nikdy tak kvalitný ako kábel za 7 -10 eur. HDMI kábel 1m kúpite aj za 2-3 eura ale taktiež aj za 20 eur a viac. Rozdieľ tam je obrovský. Taktiež sa dá spraviť kompromis a ísť zlatou strednou cestou pri kúpe.
    14 dní máte na odstúpenie od zmluvy.

• Nemoznost vratenia tovaru

Pri objednavke nadtala chyba, a tovar nebolo mozne vratit...nedodrzuju sa podmienky obchodu na dialku......

Reakcia obchodu TuNakúpim.sk

preverili sme Vašu objednávku a bol Vám správne dodaný papier vo formáte A5 ako ste si objednali. Formát papiera bol uvedený v názve produktu a v popise + zodpovedajúci obrázok k produktu. Taktiež Vaša objednávka bola vytvorená na ICO a akceptovali ste naše podmienky a súhlasili ste, že Vám zaniká možnosť vrátenia tovaru v rámci 14 dní. Všetko naše konanie prebehlo v rámci zákona a žiadne nedodržanie podmienok obchodu na diaľku nevzniklo.
    S pozdravom TuNakupim.sk

Zakúpila som si 2 ks daznikov pričom jeden mi prisiel poškodený a ked ho chcem vrátiť ako reklamáciu tak si znášam prepravne naklady,pravdepodobne si niekto nevsimol ze daznik ma poskodenie keď to odosielali ale myslím ze kupujúci zato nemôže a príde mi smiesne reklamovať daznik za 10e a platiť si cez 4e poštovné aby som ho mohla vobec reklamovať.s obchodom niesom spokojná co mi je ľúto lebo celkovo je daznik pekný a dodacia doba expresne rýchla.