Neprišli mi žiadne informácie o mojej objednávke veci ktoré som si objednal z iného portálu a o deň neskôr mám už dávno doma

Neviem kde sa stala chyba. Ale objednal som si navigácia pre nákladné auto. Po objednaní mi prišiel akurát potvrdzujúci email s objnávkou.
    Prešlo 8 dní a nič sa nedeje.
    By mi prišiel email s tým že navigáciu čo som si objednal momentálne nemajú nič sa nestane a objednal by som si ju s iného obchodu.
    Ale prešlo 8 dní a ja neviem či vlastne príde navigácia alebo nie.

deklarovaná doba odoslania 3 dni nie je dodržaná, ani po viac ako týždni žiadne oznámenie ani komunikácia od obchodu ohľadne doručenia alebo opozdenia tovaru, pravdepodobne uvádzajú tovar skladom, ktorý skladom vôbec nemajú.

• deň pred odoslaním balíku mi telefonicky oznámili že odosielaju balík, a preverili obsah objednávky ci som sa náhodou nemýlil.

• Rychle dorucenie

Zatiaľ čakám na tovar

Tovar som do 27.03.02022 nedostal.

Rýchle doručenie

Nemusím behať po obchodoch, kde posledný rok uvedený autošampón (ZIP WAX) ne-dostať. Obdobne je to s autocleanerom Velvana, s ktorým som nadmieru spokojný.

• Objednal som si zásterky na Volvo do dnešného dňa ma ani nekontaktovali ani nič nikto nič obchod mlčí čiže

Tovar zaplatený už týždeň a nič sa nedeje ani žiadny mail ci tovar majú ci nie tak NEODPORUCAM

Dostal som potvrdenie o vytvorení objednávky a odvtedy nič. Ani obraz ani zvuk. Od objednávky prešli 3 týzdne.

Zatiaľ nemôžem nič hodnotiť, pretože nemám čo hodnotiť a stále čakám na dodanie tovaru.

• Všetko

Tovar na stránke áno máme reálne nemáme!

• Tovar zatiaľ nebol doručený
    • Žiadne upozornenie o omeškaní zásielky

Bez akejkoľvek info mi obchod objednávku zrušil a vrátil peniaze. Ani jedna správa !

• Nedodávají do České republiky, po vystavení faktury tvrdili, že zboží nemají, protože jsem chtěla dodat na jinou adresu než slovenskou.

mili to akoze na sklade a pritom to nemali

• Objednal som Download Box II S, ale manuál mi prišiel k Download Box Plus II. Napriek telefonátom a emailom som dodnes nedostal správny manuál a ani informácie potrebné k nastaveniu Wifi siete.

• nereaguju na objednávku