• Rýchle dodanie a hlavne na dobierku.

Dobré ceny,komunikácia na urovni,ochota.

Super vonkajší obal na 2LP. Kvalitný materiál, žiadne PVC.

• profi pristup k zakaznikom
    • tovar skladom
    • odborna pomoc pri vybere

individuálny a veľmi profesionálny prístup k zákazníkovi, odborné poradenstvo, ochota pomôcť nájsť zákazníkovi najlepšie riešenie

• Rýchlosť
    • Na stránke uvádzali, že tovar je na sklade, resp. u dodávateľa. Na drujý deň napísali, že "tovar sa už nedá objednať a že ho vypínajú na webe". Považujem to za šmejďácku praktiku.

Reakcia obchodu Trinásty.sk

Dobrý deň Adam,

Fakt, že považujete náš obchodný postup za šmejďácku praktiku nebudem vyvracať, máte na daný pocit, zrejme z rozhorčenia právo a my ho rešpektujeme.

Rád by som ale uviedol, že sa považujeme v prvom rade za obchodníkov, ktorí sa snažia zákazníkom vyjsť plne v ústrety a urobiť všetko pre ich plnú spokojnosť pri zakúpení tovaru.

Pri Vami objednanom tovare, presne ako popisujete bolo uvedené, že je na sklade u dodávateľa, nie skladom u nás na predajni a to je rozdiel. Pri circa 4000 položkách a pri fakte, že dodávatelia nenesú oznamovaciu povinnosť o dopredaji a ukončení dovozu svojich produktov je jednoducho nemožné dosledovať presnú evidenciu zostávajúcich kusov produktov na ich skladoch.
    Viackrát sa preto prihodí, že uvedenú skutočnosť o nedostupnosti sa dozvieme až pri objednávke. Snažíme sa následne ponúknuť zákazníkovi vhodnú alternatívu k nedostupnému produktu, ako to bolo aj vo Vašom prípade /ponuka identických držiačikov s iným farebným prevedením základne/.

Na záver len jedna prosba, ak dostanete nápad, prípadne už máte postup, ako predísť vzniku podobnej situácie, sem s ním! veľmi ho oceníme..

s úctou team Trinásty.

• Rýchle vybavenie objednávky veľká spokojnosť

• Skvelý a fundovaný personal
    • dobrý sortiment vždy si viem vybrať čo potrebujem

V pohode

... bez pripomienok, spokojnosť

• Rýchle dodanie, ochota poradiť, dobrá komunikácia obchodu
  • Solidny obchod s ustretovym pristupom.

• Rýchle spracovanie objednávky
    • Skvelá komunikácia

• Spoľahlivý obchod, už začiatkom 90.rokov som tam nakupoval moje prvé "HIFI"
    • Neviem

Maximálna spokojnosť s obchodom. Už v minulosti sme spolupracovali, radi vám poradia. Objednal som si plexi kryt na vákuovú práčku LP platní Pre-Ject VC-S Dual cover/kryt 39,90€. Rozpisujem sa preto, že tento kryt presne pasuje na gramofóny Tesla NC 580 resp. HC 58, ak niekto zháňa. Stačí iba vymeniť.

Super prístup,adbornosť,ochota.

Ok

• Čestne informovali, že tovar nemajú a ani mať nebudú. Ale až po objednávke. Ponúkli novšiu podstatne drahšiu verziu. Objednávku som okamžite zrušil. Nakoniec mi AVR dodal datart v priebehu 3 dní.
    • Na nete by mali byť len produkty, ktoré sú naozaj na sklade. Možno som mal smolu a o produkt malo záujem viac zákazníkov naraz.

Velmi odporucam tento obchod.Profesionalny pristup a odborne poradenstvo na urovni.Prajem vela uspechov.