• rychla komunikacia
    • Super pristup
    • Expresne dorucenie bicykla
    • Ziadna

Odporucam predajnu TrekBikes v Banskej Bystrici. Maximalna spokojnost a skvely pristup na 100%. V sobotu som objednala bicykel, v ten isty den som bola informovana o stave objednavky. Bicykel dorazil do predajne v utorok a na druhy den sme ho uz mali doma aj vratane platby a prepravy. TOP

• Rychle a ustretove jednanie
    • Rychle dodanie

• tovar doručený na druhý deň od objednania,
    • rýchla komunikácia s obchodom, paráda

nezaznamenal som nevýhody, možno krajší e-shop ale to je vec vkusu

oceňujem jednanie cez telefón a rýchle doručenie tovaru...nakupoval so už druhý krát a znova som bol spokojný.

• Doprava zdarma
    • Dobré ceny
    • Dobrá komunikácia s obchodom
    • Treba si prv prečítať podmienky nákupu, nie všetky čo majú na stránke sú totiž ozaj dostupné

• Sortiment
    • Profesionálny prístup
    • Ochota poradiť

Super,Bomba,Paráda..odporučam každému kto by mal záujem :)

• Pomer cena.
    • nenasila som

Velmi dobra komunikacia, rychlost dodania.
    Znalosti na profesionalnej urovni.

• Ochota , ústretovosť , snaha , rýchlosť

• promptnosť a rýchlosť spolu s kvalitou
    • neviem

maju dlhorocne skusenosti

Odborny pristup a komunikacia

• mali druh bicykla co som hladal
    • dobra zlava
    • by som to nenazval slabinou ale neakceptuju kreditne karty

dobra zlava
    dobra komunikacia a rychla dodavka
    definitivne odporucil

• Poradňa,dodanie

Odporúčame

• - spoľahlivý, aj napriek mojej ,,väčšej hmotnosti" vydrží pomerne dlho/pri šetrnej jazde/cca viac ako 50km
    • - spočiatku viacero mechanických nedostatkov - taká škodovka medzi bicyklami- po vychytaní ,,múch" funguje spoľahlivo
    • - bicykel sa neudrží na stojane/aj po jeho výmene za pevnejší-pre celkovú nevyváženosť, možno preto je lepší zo stredovým motorom
    • - zabudované predné svetlo je veľmi slabé, skôr obrysovka
    • - nehodia sa na neho brzdy V-brake/ hmotnosť/

- vzhľadom k pomeru cena/tovar je to dobrá kúpa, ale trvalo mi dve sezóny, kým som vychytal drobné závady/napr.vŕzganie spôsobovali pedály- po ich výmene úplná pohoda, treba kontrolovať dotiahnutie skrutiek nosiča batérie a p./

Reakcia obchodu TREKBIKES

Dobrý deň. Mrzí ma, že nemôžem reagovať presnejšie, pretože zákazníka s menom "Anonym" neevidujeme... Táto recenzia nie je naviazaná na žiadnu objednávku, takže neviem, o aký bicykel sa jedná. Navyše z textu vyplýva, že sa zmieňujete o predaji pred 2 rokmi. Okrem toho rieši vlastnosti tovaru, ktorý si zákazník vybral, nie je to recenzia nášho e-shopu...Skúsim teda všeobecnú odpoveď: Každý bicykel, či predaný cez e-shop alebo kamennú predajňu musí prejsť 1. záručnou kontrolou-po prejdení 50-100km, najneskôr však do 2 týždňov. Podľa popisu "múch" sa uvedenému bicyklu evidentne tejto starostlivosti nedostalo (nemám k dispozícii k nahliadnutiu Záručný list). Táto kontrola je zameraná práve na "vychytanie múch", ktoré sa pri začatí prevádzky môžu vyskytnúť. Podľa popisu sa asi jedná o bicykel s motorom v niektorom z kolies, čo vždy predstavuje "ekonomické" riešenie, všetky lepšie modely sú vždy riešené s motorom v strede. Výber bŕzd je samozrejme naviazaný tiež len na cenu- všetky nami ponúkané modely aspoň v strednej triede sú vždy vybavené kotúčovými hydraulickými brzdami. Mrzí ma, ak niečo nefungovalo podľa predstáv zákazníka. Často pomôže dôslednejší výber pred nákupom podľa svojich potrieb. S pozdravom Giertli

• Dobrá komunikácia obchodu

Dobrá cena a služby

• siroka ponuka
    • arogancia

nechapem tie plusy videl som skor aroganciu u obchodnika
    a technik sice moze byt skvely odbornik ale nervozny***editované***

• Ústretovosť,komunikácia, ochota, mimoriadna rychlosť vybavenia...

Ak dačo k bicyklom, tak nabudúce opäť v tomto obchode.

• Perfektná kvalita komunikácie

• Prijemna komunikacia a odbornost