• rýchlosdť
    • pohodlnosť
    • tovar sa pred objednaním neda "ohmatať"

doporučujem

Zatiaľ som si objednával z tohto obchodu len raz, ale som bol spokojný a ako som si pozeral, tak aj ceny sú pomerne výhodné, takže som bol nadmieru spokojný

• Dobrá cena, rýchla doprava, priehladnosť e-shopu
    • Doprava - tovar bol len vložený do obálky

Odporúčam

• Na výrobok, ktorý som kúpil, bola cena aj s dopravou u vás nižšia cca o 30% ako keby som ho kúpil v obchode s PC komponentami.

dobrá cena na originálny výrobok Samsung
    pohodlné nakupovanie z domu
    dodávka tovaru do dvoch pracovných dní

• - krátka dodacia lehota
    • - výborná komunikácia
    • - spokojnosť s kvalitou tovaru
    • - nenachádzam

- rýchle vybavenie objenávky
    - výborná konumikácia s obchodom
    - spokojnosť s cenou a kvalitou objednaného tovaru

• prehladny
    • rychle dodanie
    • tovar v dostatocne sirokom sortimente a priaznivej cene
    • kedze mali co som potrebovala, tak ziadne

kludne si objednajte

OK

• rychlost dodania, velmi dobra cana za tovar ktory som kupoval.
    • neviem, zatial som sa s nicim nestretol.

Dobre ceny, velmi rychle dodanie.

• Možnosť komunikácie s technikom, vynikájúce poradenstvo a ohľadne spominaného technika veľmi dobrá až nadštabdartná ochota
    • Myslím, že malé povedomie verejnosti - viac poznajú Alzu, Dunaj, Obchodný dom, Hej, a iné - mali by ste sa viac tlačiť do povedomia

Veľmi ochotný a srdečný - vrelo odorúčam...

• Výhodné ceny vybraných produktov
    • Rýchle vybavenie a doručenie objednávky

• ako kupca ktory objednaval prvy krat neviem adekvatne ohodnotit vyhody
    • nie som si vedomy ziadnych

kupil som v tomto obchode pretoze na tovar ktory som potreboval mali zlavu a tak ponukali najnizsiu cenu na trhu
    objednavka bola vybavena takmer do hodiny vyexpedovana este v ten den na druhy den rano som ju mal doma
    urcite by som odporucal ostatnym, aj ked nemam velke skusenosti s tymto obchodom, oslovila ma ich komunikacia so zakaznikom, ktora je na vysokej urovni a vytvara silny dojem doveryhodnosti obchodu
    nemam zatial s tymto obchodom zle skusenosti a verim ze v buducnosti mat ani nebudem

• Cena a pruznost zasielania tovaru
    • Neviem

Vrelo odporucam

• Pobočka v TN
    • Lacné výrobky určené pre slovenský trh (žiadny šedý trh ako niektorá konkurencia)
    • Tovar odosielajú najskôr ako je to možné (teda najneskôr do 24 hodin od objednania)
    • Cena v pomere s kvalitou obchodu
    • Vyhladávač nevyhladáva notebooky podla rôznych dôležitých paramtrov

Páči sa mi pobočka v Trenčíne, nie v BA. Väčsina ponúkaného tovaru je lacnejšia ako ostatné internetové obchody ktoré tovar doážaju zo zahraničia (šedý trh), ale aj tak T print je normálny slovenský obchod, s výrobkami určenými pre slovenský trh. Výrobok ktorý som tu kupoval nebol najlacnejší na heureke ale bol som presvedčený že to neni šedý trh. Aj nabudúce tuna nakúpim.

• ja som sa rozhodla pre vas obchod, lebo ste boli jeden z mala obchodov kde som nasla vsetky potrebne naplne do tlaciarne, takze sirka vasho sortimentu je velmi dobra
    • taktiez cenovo je obchod velmi dobry
    • pri prvom nakupe bol mensi chaos - objednavala som telefonicky (nefungovalo mi objednavanie online), dostala som info, ze zasielka pride kurierom, nakoniec to slo postou na dobierku, posta neoznamila listkom, takze som zasielku musela u vas telefonicky nahanat- ale vdaka vybornej komunikacii s vasimi pracovnickami som zasielku nasla
    • myslim, ze pri druhom nakupe som dostala email s datumom odoslania aj sposobom zaslania, co sa v prvom pripade nestalo (asi kvoli telefonickej objednavke)

velmi spolahlivy eshop, pokial si zakaznik najde tovar, ktory potrebuje, nevahala by som vyuzit jeho sluzby. Odporucam.

• tovary, ktoré som inde nenašla, prijateľné ceny, spoľahlivosť

našla som tam presne to, čo som hľadala a nikde inde to nemali. o vybavovaní objednávky som bola neustále informovaná, tovar poslali hneď, ako dostali platbu, doručenie trvalo 1 deň. obchod určite odporúčam, sú to spoľahliví ľudia, ktorí sa k zákazníkom správaju tak, ako by sa mali všetci.

• klávesnicu, kt. som kupoval mali v tomto obchode najlacnejšiu
    • nebolo možné vyzdvihnúť tovar na predajni po uhradení, ale bol som na to upozornený vopred
    • každopádne nemožnosť osobného odberu vidím ako slabinu

odporúčam aj ostatným, dobré ceny, prehľadný...

• pri prvom nakupe som nenasiel

ok

• - dobré ceny, rýchla dodávka
    • - žiadne

- dobré ceny, široký sortiment

• V kamennej prijemny personal. Su ochotni a hlavne schopni poradit.
    • Vyssie ceny vkamennej predajni ako v eShope.

Maximálna spokojnost....