• Rýchle dodanie, super cena

rychle doručenie, dobré ceny

• Obchod ponúka to, čo nemá na sklade. Až potom si to objednáva. Aj ja som si ho mohol objednať u Alibaby a lacnejšie.

• Rýchla dodanie , pravidelná komunikácia, super ceny a bohatý výber tovaru.

• rýchle objednanie
    • dobrý pomer ceny a kvality
    • komunikácia

Obslužný personál komunikuje príliš stručne, nepresne.

• Tenti obchod vo Zvolene obchadzajte z velkej dialky. Zamestnankina pani Čardokiova nema tam co robit!! Tak arogantne a povysenecke spravanie ako u nej som este nezazil! Takze, aj berete ako samozrejmost, ze zakon o ochrane spotrebitela je platny, tak v tejto prevadzke vo Zvolene urcite tomu tak nie je!

• Rýchle dodanie.
    • Dobrá cena

S obchodom som spokojný. Dobrá komunikácia aj rýchlosť dodania tovaru.

• Rýchle dodanie napriek tomu že tovar nemali hneď skladom
    • Príjemná komunikácia a ochota

• - jednoducho
    • - rýchlo

krátke dodacie lehoty, seriosné jednanie a príjemný hlas pri vybavovaní.

• Slušná a okamžitá komunikácia
    • Príjemné vystupovanie
    • V prípade problémov, rýchla reakcia a rýchle vyriešenie problému.

• profesionalita

Objednala som si práčku Whirlpool s doručením, zapojením a odvozom starého spotrebiča. Pracovníci tpd, ktorí mali spotrebič zapojiť boli celkom nekompetentní a správali sa neprofesionálne.
    S plachtovou dodávkou zablokovali celú ulicu, moju prosbu, aby dodávku preparkovali odmietli. Situáciu nechali zájsť až do krajnosti, že vodiči áut, ktorí nemohli prejsť a situácia sa pritom stále zhoršovala, chceli zavolať políciu (po asi 15 minútach, čo pán odmietal ísť preparkovať dodávku, napriek mojim opakovaným prosbám. Počas tejto doby autá na ulici trúbili, situácia bola krajne nepríjemná).
    Pán, ktorý práčku zapájal, odtrhol páku ventilu prívodu vody do práčky, (z tohto dôvodu začal ventil tiecť, musela som dať tento ventil vymeniť vodoinštalatérovi na vlastné náklady), zaťahoval plastové spojky hadice na potrubie plnou silou s francúzskym kľúčom, práčku postavil do stredu kúpeľne a odmietol ju presunúť aspoň bližšie k stene, aby sa okolo nej dalo prejsť. Ďalej práčku zapojil do zástrčky a zapol, povedal, že to je hotové. Odmietol práčku vyrovnať do roviny, práčka sa preklápala na strany.
    Okrem toho v polovici práce, musel odísť preparkovať dodávku a potom ako sa vrátil, začal hrubo nadávať v čom pokračoval až do skončenia práce. Bolo mi to veľmi nepríjemné a bála som sa ho.
    Okrem toho mala práčka poškodenú jednu vyrovnávaciu nožičku, čo si všimol vodoinštalatér, ktorého som musela zavolať k oprave ventilu, inak bola práčka v poriadku.
    Dodacia lehota bola pomerne dlhá, objednávku som vytvorila 29.1.2024 a spotrebič mi bol doručený až 3.2.2024
    Rozhodne neodporúčam.
    Obchodu som poslala sťažnosť.

S obchodom som spokojna, spotrebič ešte neviem ohodnotiť čakáme na inštaláciu .

• rýchle pripravená objenávka pre osobný odber

Veľký výber, cenovo si vyberie určite každý, rýchlo vybavená objednávka pre osobný odber

• Ponúkajú tovar, ktorý nemajú a vedia ho dodať až o 2 mesiace.
    • Nákup je podmienený súhlasom so zasielaním ponúk.

Nikdy viac.

• dobrá skúsenossť, v rámci dodania, komunikácie i ústretovosti v jednaní aj keď tovar momentálne nebol na sklade.

• dobrá cena
    • možnosť vynesenia spotrebiča do bytu

• Rychle dodanie tovaru