• mizerná komunikácia....objednáte si, musíte hned prevodom zaplatiť....potom čakáte....1 deň....viete, že majú vašich vyše 400 € a musíte si zavolať, lebo nikto nič.....potom s vami hovorí mdlým hlasom človek, ktorý akoby sedel v jaskyni - mŕtve ticho okolo neho. Ste na pochybách....o dva dni voláte znovu....vraj čakajú na dodanie jedného z objednaných komponentov...a zase nič...len ticho. Na siedmy deň už chcel som volať...a zrazu kuriér...všetko prišlo v poriadku!....ale ten prístup!!!

no ved si to sami vyskúšajte...ak máte radi horory

Reakcia obchodu www.tovarkuvam.sk

Vážený zákazník,

vážime si Vašu recenziu, avšak nie sme stotožnený s tým, že zavádzate nepravdivými informáciami.

Pre upresnenie po prijatí platby dňa 30. 7. 2015 sme objednávku expedovali 3. 8. 2015, teda do 2 pracovných dní. Tovar Vám bol doručený nasledujúci pracovný deň.

Na zlepšení emailovej komunikácie a zasielaní automatických emailov pracujeme.

• Vyborne ceny
    • Nedostatocna komunikacia. Potreboval by som odozvu, kedy mi bude tovar doruceny. Poslal som peniaze vopred a ziadne spatna vazba, len cakat a cakat. Inac vsetko v pohode.

Doporucujem.

• Vyhodne postovne
    • Slusny vyber

Jednoznacne odporucam

• Rýchlosť dodania
    • Žiadna komunikácia ohľadom prijatia platby a expedovania tovaru

V celku spokojný až na tú komunikáciu, nebolo by na škodu keby človek vedel ze platbu prijali a tovar posielajú.

• Rýchla dodávka tovaru.
    • Možnosť vyzdvihnutia tovaru na dobierku osobne bez poplatku aj na iných miestach.

Dobrá cena. Rýchla dodávka.

bez problemov

• Solídny sortiment tovaru
    • Rýchle doručenie objednaného tovaru
    • Niektoré názvy tovarov sú na stránke obchodu v českom jazyku, čo by mohlo niektorým zákazníkom (hlavne mladším) prekážať.

S nákupom som bol veľmi spokojný. Obchod má zaujímavé ceny pre zákazníkov, pomerne prehľadné stránky, rýchle vybavenie objednávky a doručenie tovaru.

• dobrá cena
    • rýchlosť dodaniua
    • nie

• Po prečítaní recenzií som sa rozhodla osloviť túto firmu. Taktiež cena bola dobrá.

Na základe vlastnej skúsenosti môžem odporúčať.

• prekvapila ma nízka cena a rýchle dodanie tovaru
    • neviem

• najlepsia cena a nizka cena za dopravu
    • zatial som ziadne nenasiel

spokojnost

• Pri niektorých tovaroch - v mojom prípade to bola autonavigácia- chýba na stránke informácia o tom, čo obsahuje balenie . Po upozornení predajcu na tento nedostatok, tieto informácie k tomuto konkrétnemu tovaru doplnili krátko po mojom upozornení.

Komunikácia s obchodom a samotné dodanie tovaru prebehlo bez problémovo.

• Nizke ceny, ktore sa pravidelne aktualizuju, dobra kominikacia s externym skladom, to co maju skladom je naozaj skladom.
    • Slaby popis vyrobku, prehladnost stranky by taktiez mohla byt lepsia!

• Dorucenie za lacny peniaz (v pripade platby vopred)
    • Neviem, ci sa to stava bezne, ale ja som po zaplateni tovaru nedostala ziaden mail o tom, ci prijali platbu a kedy sa mi chystaju tovar odoslat.. az som tam po 3-4 dnoch zavolala, ci som nevyhodila peniaze do luftu... na telefone ma ale velmi mila pani ubezpecila ze budem mat do 3 dni tovar doma.. a tak sa aj stalo :)