• Naprosto vše
    • Zboží není skladem
    • Žádná komunikace
    • Žádná úcta k zákazníkovi
    • NIKDY VÍC - NEDOPORUČUJI!

Souhlasí poslední zmíněné recenze. Ze strany obchodu absolutně hrubé až arogantní jednání k zákazníkovi. Zboží nemají skladem, neuráčí se ani napsat, že objednávku nemohou dokončit a že se omlouvají. Žádná komunikace... NIKDY VÍC - NEDOPORUČUJI!

Obchod mi pouze potvrdil objednávku, ale k dnešnímu datu se mi nikdo neozval ani zboží nedorazilo. Naprosto neprofesionální a nespolehlivý přístup. NEDOPORUČUJI!

Nedostala som ziadnu info o dodani a tovar stale neprisiel, aj ked bolo uvedene, ze je tovar na sklade

No coment.

• Nakup cez internet :-)

• Dobre sa tu nakupuje super obchod

Kvalitný obchod odporúčam.

• Fajn obchod, fajn personal, fan sef, fajn spolupraca 1 s hviezdickami...

100 % satisfied, i love you all, wish the best ... xoxoxo

• slaba komunikacia; nenapisali na balik t.č., takze ma nevedeli z posty kontaktovat.

• Objednaný titul bol spoľahlivo obchodom dodaný, a to aj napriek tomu, že už je náročné ho zohnať. Konkurenčnému obchodu trvalo 10 dní, aby mi nakoniec oznámil, že objednaný titul nevie zohnať, a že ruší moju objednávku, hoci deklaroval, že predmetný titul má na sklade.

Dodanie titulu síce trvalo trochu dlhšie, ale nakoniec bol predsa len doručený.

v pohode..

Výhoda-tovar ,ktorý som chcela máte.Nevýhoda-dlhé dodanie objednávka vytvorená 12.2.-tovar nemám.Objednaný tovar poznám-mám všetky CD-avšak som ich poškodila-preto objednávam znovu

• ziadna komunikacia nic

Po objednani tovaru, ktory bol uvedeny ako na sklade ani po 2 tyzdnoch ziadna reakcia, zo strany obchodu, nic, zasielka neprisla. Asi mrtvy web.

tovar ( CD ) za dobrú cenu, vyzdvihla som si to na pošte, kde mi bol doručený nepoškodený, čo považujem za plus ; nevýhodou bolo príliš dlhé čakanie, lebo som si to objednala už pred sviatkami, mal to byť vianočný darček, ktorý som tým pádom darovala neskoro

Bez komunikacie, bez moznosti skontrolovat stav objednavky. Stav pri objednavani "na sklade", ani do dvoch tyzdnov ziadna spatna vazba. Co dodat?
    Cele zle. Urcite neodporucam.

• Objednala som tovar, ktorý mal uvedené že je skladom a že ho odošlú obratom. Dodnes nemám tovar, ani žiadnu reakciu z obchodu. Rozhodne najhorší e-shop. Klamanie zákazníka, žiadna reakcia obchodu ohľadne objednávky. Vyhnite sa tomuto obchodu oblúkom.

Zatial neviem zhodnotit, pretoze ani po 10 dnoch mi tovar nebol doruceny a obchod ma ani neinformoval preco

Mailom mi prislo potvrdenie objednavky, to je vsetko. Do dnesneho dna nemam ani tovar, ani ziadny mail, ze v akom stave je objednavka, nic.

• Maju na stranke aj co nemaju....

• rychlosť

• Ziadna odozva z obchodu