no objednal som si od tade haveboard a dosiel mi v poriadku

• Objednala som tovar.Pan mi na druhy den zavolal ze tovar je kazivy a zmenil mi za iny. Dohodli sme sa o datume kedy bude na sklade a odoslany. Po dvoch dnoch ,dohody odoslana neprislo nic ,tak som zavolala a pan mi povedal ze tovar im stoji na colnici a v pondelok mi to isto odosle a v utorok je doma, tak som sama zvedava ci nieco pride...Hlavne ze maju napisane ze tovar na sklade a ten kazivy vyrobok je v ponuke stale.

• total nezaujem

• Zlá komunikácia, neberú telefón
    • nekvalitný tovar

objednala som howerboard s bluetooth, ten prišiel ale reklamovala som ho, lebo mal závadu. chcela som vymeniť tovar, poslali mi iný howerboard ale bez bluetooth, ten som tiež vrátila. poslali mi tretí, zasa s bluetooth ale ten má zasa závadu a nikto mi tam nezdvíha telefón.

Ponúkajú to čo nemajú..

Ďakujem za odbornú radu predávajúceho, ktorý najprv telefonicky reagoval na moju objednávku a poradil mi kvalitnejší výrobok, než som mala pôvodne objednaný.

• Operatívny, ochotný, spoľahlivý, ústretový
    • Informácie o produktoch vystihujú stav

Obchod je dobry, ale sklamal ma sposob dodania. Zaplatene bolo dorucenie na adresu, avsak DHL nechala tovar v pofidernej mototechne, kde manzelka pol hodinu cakala v rade, pokial ju vybavia.

Nakoľko som si ho musela osobne vyzdvihnúť lebo kuriér neprišiel a ani mi nedal vedieť kde sa moja zásielka nachádza dokonca som si zásielku musela sama nájsť cez internet a ísť si ho osobne vyzdvihnúť som nespokojná z ppl parcel

• komunikacia0

Promptne vybavené.

maximalna spokojnost s rychlostou vybavenia aj sposobom komunikacie

Volali mi hned na druhy den ze ten typ uz nebude, lebo je kazovy, ze ci chcem drahsi. Chcela som no cely tyzden sa mi uz nikto neozval a tovar nemam ani po 11 dnoch.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Zavolaju poradia...komunikuju....aj ked na tovar stale cakaaam.

• Tovar, ktorý mi prišiel, nebol ten čo sme si objednali a ešte aj nefungoval.
    • Po odstúpení zmluvy mi nepreplatili celú sumu aj s poštovným ale iba sumu za tovar.

super

• tovar bol za nízku cenu, avšak ponuka hoverboard asi nebola reálna

Obchod na svojej webovej stránke neuvádza, či objednaný tovar majú skladom, alebo nie.
    Objednal som Inmotion SCV V8, na to napísali, že aktuálne vedia dodať iba produkty značky Airwheel. Na moju e-mailovú otázku (že kedy vedia dodať objednaný Inmotion SCV V8) som nedostal žiadnu odpoveď.