Objednavku a spravy odomna predajca totalne ignoroval a nebol ochotny komunikovať. Ani po zrušení objednávky neodpovedal na správu...

• rýchle doručenie
    • darček k objednávke
    • komunikácia
    • reklamácia

S objednávkou telefónu som bol spokojný avšak aktuálne som telefón reklamoval podľa spôsobu uvedeného na ich stránke, zabalil, poslal poštou a vyplnil kontaktný formulár kde som im dal aj číslo balíka.
    Balík nebol vyzdvihnutý, písal som aj email a žiadna odpoveď, keď skúšam telefonovať tak sa im nedá dovolať
    Ak niekto kupuje nejakú elektroniku tak odporúčam iný obchod aj za vyššiu cenu, radšej priplatiť a mať to bez starosti

Neviem no... Akoby tam nikto nebol, eshop prestal fungovať, bez ľudí.
    Vytvoril som cca pred týždňom objednávku, prišiel mi email o prijatí objednávky (automat) a to je tak všetko... Už som v minulosti nakupoval v toptel.sk (podľa mailovej histórie) a všetko v pohode prebehlo... Takže tak! :(

• Cena fér jednanie

Dobrá cena tovar prišiel rychlo dobrá komunikácia

• Komunikácia cena doručenie

Ochotne mi bolo poradene za dobrú cenu a doručenie hneď na druhý deň

• Netusim

Objednaný tovar prisiel nefunkčný, po reklamácii prestali komunikovat, nikam sa nedovoláte a na email Vam mozno niekto odpise raz za tyzden. Absolutne zle. Ak mozte objednajte z inej stranky.

• Reklamacia

Neodporúčam kupovať mobil a inú elektroniku radšej si priplatiť a kúpiť inde.
    Reklamácie 0bodov prístup tak isto neodpovedajú na email celkovo som nespokojný z kúpy Neodporúčam

• Tak cena dodanie

Tak risim cenu dodanie nieco navyse potesi,cize spokojny

Nízka cena

• Nabyjacka nie je funkcna, nadstavec na europsku nirmu je zly nepasuje, ziadam o zaslanie adaptera spravneho

• rýchle doručenie
    • príjemné ceny
    • spoľahlivosť

Bola super cena a došiel veľmi rýchlo spokojnosť

V ponuke na eshope nie je jasne uvedené, že predajca nie je platitel DPH

Telefon prisiel dobre zabaleny

• Za dobrú cenu

Prišiel rýchlo cena dobrá

• Komunikácia
    • Tovar nedorazil

Predajca na stránke deklaroval tovar skladom, pri objednávke do 12:00 doručenie nasledujúci deň do 18:00. Mobil som si objednal 3.1. asi o 11:55 o čom mi prišiel hneď aj potvrdzujúci automatický mail ... a to bolo z ich strany všetko. Telefonický kontakt nonstop vypnutý. V stredu 5.1. som písal mail - žiadna odpoveď, nasledujúci pondelok 10.1. večer som poslal mail ohľadom zrušenia objednávky ... teraz je streda 12.1. stále žiadna odpoveď

pozor na cenu - ja som si nevšimol že nie sú platcami DPH a tak cena bola príliš vysoká (ponúkaná cena je skoro totožná ako v niektorých obchodoch s DPH), teda ak to kupujete na firmu pohľadajte inde, fyzickej osobe je to jedno...

• megarýchle dodanie
    • ústretovosť

• Absolutne spokojna

• Rýchle odovzdanie zásielky na poštu, ale mali by vymeniť poštu za normálnu prepravnú spoločnosť, nakoľko moja zásielka ležala dva dni v sklade pošty a až na moje urgencie mi tovar dodali, pričom mi zásielka mala byť dodaná na druhý deň po prevzatí a za prepravu si vypýtali cca 9€ za službu expres!!!!!!
    • Vymeniť prepravcu.