Neviem no... Akoby tam nikto nebol, eshop prestal fungovať, bez ľudí.
    Vytvoril som cca pred týždňom objednávku, prišiel mi email o prijatí objednávky (automat) a to je tak všetko... Už som v minulosti nakupoval v toptel.sk (podľa mailovej histórie) a všetko v pohode prebehlo... Takže tak! :(

• Nabyjacka nie je funkcna, nadstavec na europsku nirmu je zly nepasuje, ziadam o zaslanie adaptera spravneho

V ponuke na eshope nie je jasne uvedené, že predajca nie je platitel DPH

• Komunikácia
    • Tovar nedorazil

Predajca na stránke deklaroval tovar skladom, pri objednávke do 12:00 doručenie nasledujúci deň do 18:00. Mobil som si objednal 3.1. asi o 11:55 o čom mi prišiel hneď aj potvrdzujúci automatický mail ... a to bolo z ich strany všetko. Telefonický kontakt nonstop vypnutý. V stredu 5.1. som písal mail - žiadna odpoveď, nasledujúci pondelok 10.1. večer som poslal mail ohľadom zrušenia objednávky ... teraz je streda 12.1. stále žiadna odpoveď

• Podozrenie na predaj pouzivaneho ci vystaveneho tovaru bez vyrazneho oznacenia, ze je to tento typ tovaru!!!
    • Vraj nalepili iba ochranne sklo, co nikto neziadal!
    • ochranne sklo bolo v ponuke iba ako darcek naviac
    • mobil dosiel otvoreny, plaste od nabijacky bolo vidno, ze nie je zabaleny od vyroby a "odtlacky od prstov", kde ak by iba lepili sklo, tento casti by nebolo potrebne sa dotykat

Vraj nalepili iba ochranne sklo, co nikto neziadal!

ochranne sklo bolo v ponuke iba ako darcek naviac