Skvelí ľudia, skvelý obchod, kvalitný tovar!

• Kvalitne veci
    • Všeobecná spokojnost

• ustretova komunikacia, bonus za zdrzanie dodavky

Reakcia obchodu www.topstore.sk

Ďakujeme za vašu reakciu a sme radi, že ste sa rozhodli pre nás. Na prípadných nedostatkoch určite po pracujeme

• Rýchlosť
    • Ceny
    • Neuvedená doba dodania

Určite odporúčam, využijem služby znova

Reakcia obchodu www.topstore.sk

Ďakujeme za recenziu a sme radi, že ste spokojný. A ešte viac ďakujeme za postreh, že nemáme presne špecifikovanú dobu dodania, určite na tom popracujeme

Uplna spokojnost,dobra komunikacia,velmi dobre mi poradili pri vybere ,nabuduce nakupim zas.

• Rýchle dodanie tovaru, komunikácia so zákazníkom, priehľadnosť stránok, spokojnosť s tovarom.

Maximálna spokojnosť. Jednoznačne odporúčam

Široký výběr zboži, jednoduché objednání a velmi rychlé doručení. Celkově jsem velmi spokojený

Celkova spokojnost.

• Sami ma upozornili na lepšiu možnosť dodania tovaru. Mal som veľmi dobrý pocit z prístupu.

• Kvalitny tovar za rozumnu cenu, velky vyber pre muzov tak ako aj pre zeny.

• Rýchlosť doručenia
    • Naozaj špičková kvalita produktov