• komunikacia so zákazníkom iba v prípade objednávky, reklamácie neriesia
    • nulova komunikácia ohľadom reklamacie
    • reklamácia 5 mesiacov nevybavena
    • skoro 2 mesiace už nedvihaju telefonáty, nezodpovedajú na mail ani smsky
    • tým padom nábytok nepoužiteľný a nemala suma "vyhodena von oknom "

pred 5 mesiacmi som podala reklamaciu, dodnes reklamácia nevyriešena, žiadna odpoveď na telefonáty, volám v čase od 10-12 hod ako majú uvedené na webe, zvoní ale nikto nedvíha. žiadna odpoveď na sms ani emaily už skoro 2 mesiace
    keďže nabytok nebola lacná záležitosť , budem to riešiť súdnou cestou. po preštudovaní ich reklamacneho poriadku , ak mesiac nedostane spotrebiteľ odpoveď ohľadom reklamácie , ma právo začať právne konanie .
    keďže v priebehu objednávky tovaru bola komunikácia stopercentná a dodanie rýchle, je škoda že reklamácie ich už nezaujímajú a tým si kazia meno a prichádzajú o zákazníkov.
    PRETO NEODPORUCAM , TOTALNA NESPOKOJNOST

• dodanie na dvakrát - možno chyba kuriéra
    • vybavenie reklamácie zatiaľ v nedohľadne
    • dva mesiace neodpovedajú na mail

V momente keď potrebujú úhradu za tovar komunikujú okamžite, reklamáciu však vybavujem tri mesiace a stále nie je vyriešená. Posledné dva mesiace som na svoje urgencie reklamácie dokonca ani nedostal odpoveď.

• Milá a rýchla komunikacia
    • Super ceny
    • Nie všetok tovar majú skladom, aj keď píšu že maju

U mňa veľmi rýchla odozva e-mail. Počas našej komunikácie som dostala odpoved vždy do 30min.
    Okrem toho mily, ochotný prístup, poradili aj iné alternatívy keď tovar nebol skladom a to aj so zľavou.
    Ochotný poslať tovar do termínu ako som potrebovala.

• Nulova komunikacia so zakaznikom

Ziadna odozva, ani na email ani na telefon. Absolutna nespokojnost.