• Tovar skladom.

Komunikácia bez problémov. V prípade potreby zmeny v objednávke komunikovali aktívne a v prospech rýchlejšieho vybavenia objednávky.

Veľmi seriózne a slušne jednanie

• Tovar vam dorucia pred dom, dalej si musite pomoct sami alebo za nie male peniaze riesit s dopravnou spolocnostou ako dostat spotrebic do bytu. Odvoz stareho spotrebica neriesia.

• Super poradenie

automatické e-mailové hlásenie o prijatí objednávky obchodom mi prišlo do g-mailu, ale nie do štítku automatické, ale do štítku spam, takže som ho našiel až pri mazaní spamov.

• super komunikacia,ochota,flexibilita

• Dobrý prehľad a výborné info k parametrom produktov. Skvelá podpora zo strany predajcu.
    • Dodávka bola zrealizovaná do 24 hod.

Vrele doporučujem každému.

• rýchlosť dodania,

• promptná dodávka

• Veľký sortiment značky Liebherr skladom. Vyberie si skutočne každý.
    • Neviem si tovar pozrieť osobne, výška odkladacích priečinkov na dverách ma preto troška prekvapila.
    • Nepoznáte skutočného predajcu, názov firmy, je problém pri zasielaní platby do zahraničia uviesť správny názov účtu.
    • Takisto keď mi e-mailom prišla faktúra, nebolo mi hneď jasné, čo je to za faktúra, nakoľko e-mail nebol od topchladenie.sk a predajca nebol uvedený topchladenie sk. ale specshop s.r.o.

Reakcia obchodu topchladenie.sk

Dobrý deň, moc ďakujeme za recenziu a za nákup. Aj vďaka širokej ponuke sortimentu LIEBHERR sme schopní fungovať iba ako e-shop, ale veríme, že s chladničkou budete spokojná. Ide naozaj o kvalitu.

rýchle, spoľahlivé, dobrá komunikácia

Reakcia obchodu topchladenie.sk

Ďakujeme za vaše hodnotenie. Pochvalu vybavíme na obchodnom oddelení.

• som spokojná

Reakcia obchodu topchladenie.sk

To nás veľmi teší. Ďakujeme.

rýchlosť dodania

Reakcia obchodu topchladenie.sk

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Všetko prebehlo v poriadku.

Reakcia obchodu topchladenie.sk

To nás teší. Ďakujeme za recenziu.

• Mierny nedostatok v skladovom hospodárstve, ale telefonická komunikácia bola okamžitá

Reakcia obchodu topchladenie.sk

Dobrý deň. Vďaka za Váš nákup aj recenziu. Nech Vám robí radosť. Na zlepšenie logistiky stále pracujeme. Pekný deň!

Chladnicka boal poskodena pravdepodobne uz pri expedicii, predajca odmietol niest zodpovednost, prepravca tiez, takze musime niest zodpovednost my, lebo sme nevideli cez obal. Ktory prepravca ma cas cakat pokial pride muz z prace aby rozbalil chladnicku ked ju prebera tehotna zena?

• Obchod nie, ale vas prepravca. Iba jeden clovek (vodic) bol na skladanie tazkych veci z auta.

Reakcia obchodu topchladenie.sk

Ďakujeme, nech dobre slúži! :)

• Komunikácia
    • Rýchlosť dodania tovaru

Odporúčam nakupovať!

Reakcia obchodu topchladenie.sk

Ďakujeme, nech dobre slúži! :)