Cena

• dostupnosť
    • nevidím žiadne

odporúčam

Profesionálny prístup, rýchla dodávka, výborne ceny. Nakupoval som niekoľkokrát, maximálna spokojnosť.

Rychla reakcia a dodanie podla dohody, dokonca bol dodany kvalitnejsi tovar ako bola povodna objednavka za rovnaku cenu.

• Vyborna komunikacia, schopnost a ochota obchodu dohodnut sa na sposobe, termine dodania podla priania zakaznika.

Odporucam tento obchod, pretoze zamestnanci su ustretovi a promptni, plati, co bolo dohodnute a nevznikli ziadne problemy od objednania po dorucenie. Pekne dakujem.

• Nakup z obyvacky. Cena ziadne starosti s dopravou.
    • Nema.

Som spokojny s vybavenim objednavky,komunikaciou,vedia poradit, aj sofer pomohol. Zakaznik je spokojny.

• Dobrá cena
    • Nepreviazanosť E-shopu so skladom - tovar označený "skladom" nemajú.

Druhý raz si dosť rozmyslím nákup. Objednával som 2.10.tovar označený "na sklade", 13.10. ešte tovar nemám.
    Na moju tlf. urgenciu 10.10. mi vysvetlili, že:" ...medzitým, ako ste objednávali, tak niekto iný kúpil...", ale akceptácia objednávky prišla.
    No, ešte sú tam nejaké rezervy.

Reakcia obchodu Tobyk

Vážený zákazník,

mrzí nás vzniknutá situácia a uvedomujeme si komunikačnú chybu z našej strany, nakoľko sme Vás mali v dostatočnom predstihu upozorniť na predĺženie dodacej doby objednaného tovaru. Našim cieľom nie je zákazníka oklamať. Samozrejme, že spravíme všetko pre to, aby sa rovnaké chyby neopakovali. Ospravedlňujeme sa a veríme, že na nás nezanevriete.

Tobyk

• Dostupnosť tovaru a cena

Doporučujem

• jednoduchost nakupu cez internet
    • logistika - nikto zákazníka neinformuje ihned pri objednavke aspon o pribliznom datume dodania, ani po objednavke ked maju tovar skladom. Tovar prisiel poskodeny.

Dovod nakupu v tomto obchode bolo odporucanie ludi na internete, bohuzial samotne dodanie a najviac to, ze tovar sam o sebe nebol uplne v 100% stave ma trochu neprijemne prekvapilo. Mozno som mal len smolu.

Reakcia obchodu Tobyk

Vážený zákazník,

priemerná dĺžka dodania tovaru je 3,1 dňa a vám bol tovar do 5 pracovných dní.

Čo sa týka poškodenia tovaru, žiaľ nedostali sme žiadnu informáciu o tom, že by bol tovar poškodený. Naši šoféri nám hlásia všetko priamo od zákazníka, takisto keď sú nejaké sťažnosti alebo je tovar poškodený.
    V prípade, že by sme dostali upozornenie priamo od zákazníka, že tovar nie je v poriadku, vieme tovar okamžite reklamovať u výrobcu, alebo poskytnúť zľavu. Nič z toho sa však nestalo. Samozrejme nás nepríjemná skúsenosť mrzí.

Tobyk

• Cenová dostupnosť.Rozvoz v cene tovaru.
    • Aj keď sa deklaruje u niektorých výrobkov dostupnosť na sklade nemusí to tak byť vždy.

Dobré ceny oproti ostatným a hlavne rýchle dodanie objednanie tovaru.

• Cena , kvalita , prehľadnosť , rýchla dodávka .
    • Zatiaľ o žiadnych neviem .

Maximálna spokojnosť , doporučujem .

• dobrá cena

odporúčam

• ziadne

• Nákup až do domu

Odporúčam

• Rýchlosť a výhodná cena.
    • Neviem.

veľmi dobrý prehľad a ceny v ponuke zodpovedajú skutočnosti. Žiadne skryté poplatky.

• Dobré funkcionality stránky
    • Neposkytovanie služby vykládky tovaru

Dobré nakupovanie, ak sa neponáhľate.

• Dobrú cenu a osobný odber tovaru.

Odporúčam

• rýchlosť, presnosť, spoľahlivosť, dobrá komunikácia

Ďakujem, bol som veľmi spokojný s vybavením objednávky.

• lacne a kvalitne

odporucam