• Skvely vyber hodiniek

• jedine cena
    • casto neberu telefon,
    • cas dodatia tovaru
    • neserioznost

Asi po tyzdni mi praskol kovovy (!) remienok na hodinkach. Kovovy remienok som bral z dovodu, ze nech sa pokazi hocico, aspon nech remienok vydrzi. Nasledna reklamacia bola zamietnuta z dovodu, ze som vraj "neodborne zasahoval do remienka"!!! Neviem ako sa vobec moze dat neodborne zasiahnut do remienka tak, aby praskol. Nepraskol ani na mieste, kde sa donho normalne zasahuje z dovodu skratenia, ale uplne inde - na mieste kde vobec nieje dovod nijak mechanicky ani nijak inak donho zasahovat.

Absolutne neseriozny obchod, prva zamietnuta reklamacia v zivote! Remienok budem musiet kupit novy niekde inde.

• Rychlé dodaní. Skvělá kvalita za dobrou cenu.
    • Milý servis
    • Hodinky trochu nahlas tikají.

Hodinky pro důsledné minimalisty, co mají rádi kvalitu a eleganci.. Cena je adekvátní. Velice doporučuji.

• Pekne a jemne hodinky
    • Decentny a lahko citatelny cifernik
    • Kvalita za rozumnu cenu
    • Vsetko OK

Hodinky zodpovedaju popisu a fotografiam. Odporucam :)

• pekna krabicka na hodinky
    • vodeodolne
    • atraktivny dizajn
    • trosku dlhsie dodanie,no s tym treba pocitat

Urcite som nenakupil naposledy,dufam,ze hodinky vydrzia velmi dlho, prijemne sa nosia a nie su vobec tazke.

• Super cena
    • Tovar mi rýchlo došiel a všetko bolo v poriadku
    • Páčil sa mi sortiment

• Veľmi dobrý výber hodiniek známych značiek
    • Výborné ceny
    • Všetko na sklade
    • Doručenie kuriérom zadarmo
    • Nenachadzam

Vrelo odporúčam tento obchod

• Skvely vyber hodiniek
    • Prijatelne akciove ceny
    • Tovar prisiel hned na dalsi den ako som vytvoril objednavku
    • Slecna na infolinke velmi rada poradila

Urcite odporucam tento eshop, vsetko prebehlo v poriadku.Maxinalna spokojnost

• originalne hodinky
    • zlavy
    • velky vyber

Bol som spokojny. Nakupim urcite aj nabuduce.

• Výber pekný
    • No začala by som tým, nakoľko hodinky mali byť k dostaniu do 2 týždňov som bola milo prekvapená keď mi pani volala s tým ze budúci týždeň mam hodinky doma. Potom asi týždeň a pol Joli ticho a až keď som im napísala mail mi odpísali ze hodinky dodávateľ neposlal ale pošle ich tento týždeňa ponúkli mi zlavu. Na to som im odpísala ze som ochotná počkať ak budú v 100%stave a asi po jednom dni mi napísali ze sú vypredané a ponúkli mi iné hodinky.

Veľa o pletaciek radšej budem nakupovať v kamennom obchode

Reakcia obchodu TimeShop.sk

ospravedlňujeme sa za zlú skúsenosť, do budúcna sa budeme snažiť naše služby vylepšiť a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

s pozdravom
    Timeshop.sk

• Když Ptáčka Chytají Pěkně mu Zpívají
    • VŠECHNO, JSOU TO ZLODĚJI!!! Neznám horší e-shop než toto. Komunkace Nic, při volání asi po 14 dnech mi konečně zvedli telefon. Reklamoval jsem zboží paní říkala ať pošlu hodiny poslal jsem ( při žádný problem/prolhana ....) zaslal jsem zboží a po 20 dnech e-shop nebyl schopen vyzvednout zboží přišlo mi zpět, po X volání opět zvedla telefon arogantní bába bez jakékoliv omluvy!! mi rekla ať zboží pošlu znovu poslal jsem, a co se stalo? Nic! Volám znovu bába opět ze je vyzvednou ze nemám mít strach Aaa? Nic! když jsem ji tedy oznámil ze na ne podám trestní oznámení a ze policie to bude jednat za mě, poděkovala a položila telefon Pi.... NIKDY VÍC

Totální propadák, přeji Tomuto e-shopu bankrot a exekuce.
    Jestli je Vás více lidi kteří byly takto okradení prosím kontaktujte me na MartinZurekLev@gmail.com čím víc nás bude tím lépe se bude bojovat proti těmto ubozakum.