• Veľmi ústretový a rýchly

Výhoda

Ptvá skúsenosť, všetko v poriadku

Spokojná, niet čo dodať. Doporučila som sestre, už si župan objednala. Objednávka z Trnavy

Objednany tovar mi bol doruceny v stanovenom termine,obal neposkodeny,kurir mily a ochotny.Taska je super,v skutocnosti este krajsia ako na obrazku.Som velmi spokojna.Odporucam.

Som veľmi spokojná jednak s tovarom a vyslovujem poďakovanie Vašej zamestnankyne za výbornú komunikáciu a ústretovosť.
    Ešte raz vďaka.

Blažena Moráveková

• Rychle dodanie
    • Skvela komunikacia

Kvalitny tovar
    Potesila aj mala pozornost k objednavke

Prvú moju skúsenosť s nakupovaním hodnotím veľmi pozitívne.

Vážená pani Janne,
    ku každej objednávke sa snažíme pristupovať tak, aby vo finále bol náš zákazník spokojný. Ale až keď dostaneme spätnú väzbu vo forme pozitívnej recenzie a odporúčania vieme , že naša snaha mala význam. Preto Vám za recenziu ďakujeme, vážime si to a veríme, že sa opäť vrátite na stránky nášho E-shopu a niečo si opäť vyberiete. Budeme sa tešiť.

ok

Team TikiTak

• ochota pomôcť , komunikatívnosť, kladný prístup
    • Nestretla som sa s nevýhodou

Vážená pani Eva,
    Team TikiTak

Objednal som si halovky Adidas. Nakoľko mali posledný kus za dobrú cenu, vypredali ich z druhého skladu a tak mi ihneď zavolali, že sa ospravedlňujú a peniažky mi vrátia. Nakoniec sme sa dohodli na inom type haloviek o dosť drahších avšak so super zľavou, za čo im veľmi pekne ďakujem.. Halovky sú super a za super cenu..

Vážený pán Marek,

• Spokojnost

Vážená pani Lenka,
    Team TikiTak

• Rýchla dodacia doba.Velký výber tovaru.

Team TikiTak

tovar zodpovedal popisu aj fotke na web stranke
    dakujem!

• Rychle dodanie, dobra komunikacia

Tovar nebol material aky som cakala od kabata, ale nechavam si pre zaujmavu farbu

Team TikiTak

Tovar mi nevyhoval, potrebovala som nieco ine na slavnostnu prilezitost. S obchodom sme dohodli vratenie tovaru aj penazi.

Vážená pani Jana,

kabelky štandardne dodávame našim zákazníkom do týždňa, no môže sa stať že aj jeden/dva dni po týždni v prípade objektívnych príčin a vtedy našich zákazníkov kontaktujeme a upozorňujeme na možné omeškanie. No v žiadnom prípade to nie je Váš prípad. Vy ste si kabelku objednala v nedeľu a v stredu vám bola odoslaná o čom sme Vás samozrejme informovali, takže ste od nás dostala dva maily za tri dni.
    Máme zato, že o všetkom podstatnom našich zákazníkov informujeme a v prípade nejasností alebo komplikácií telefonujeme.
    Čo sa týka zobrazenia a kvality spracovania máme za to, že náš tovar zodpovedá zobrazeniu, nakoľko fotky nie sú stiahnuté niekde z fotobanky , ale sú to reálne vyfotené produkty, ktoré ponúkame .
    O tom svedčia stovky predaných kabeliek a podľa spätnej väzby aj spokojných zákazníčiek a tým je zodpovedaná aj otázka kvality spracovania...
    V každom, prípade ďakujeme za recenziu a úprimne nás mrzí, že sme nenaplnili Vaše očakávania, no ako sa povie Nedá sa vyhovieť každému ... :((

TikiTak.sk

Skvely pristup,ochota a eate k nakupu maly príjemný darcek.
    Monika

Team TikiTak

Komunikácia super a veľmi rýchle dodanie.

Team TikiTak

tovar by mohol prist skorej do troch dni dlha dodacia inak super

• Super akcia - bez platby za kuriera a dobierku

• kvalita tovaru

Rýchle dodanie, kvalitný tovar, výborne zabalené, aby ani náhodou nedošlo k poškodeniu tovaru. Vrelo odporúčam.