Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.
-
Neodporúča obchod
Tovar dorazil za 1 deň
Obe zakúpené produkty sú možno ekologické ale prakticky nefunkčné (vyhodené peniaze).
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 3 dni
- viem nakúpiť vo väčších baleniach na dlhšiu dobu
- stotožňujem sa s firemnou politikou - vrátenie obalov, rozložiteľné produkty
- pestrý výber aj v rámci jednotlivých kategórií
- odmeňovací program pre registrovaných
-
Odporúča obchod
+ dodanie prebehlo rýchlo
- žiadna -
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Vase výrobky poznám z dm drogerie teda tých par co ponukaju
Objednala som si u vas biologicky cistic odpadov a neverim stal sa zázrak naliala som do kuchynskeho umyvadla ktore sa permanentne zapchava v dome - zly spad a dlha cesta ku kanalizacii(musime pravidelne volat krtkov)duplovanu davku a stále neverim, že voda oddteka. Ja som jednoducho v uzase . Srdecna vdaka !!
-
Odporúča obchod
Super. Veľmi dobré skúsenosti.
-
Odporúča obchod
Nakupujem od nich bežne . Výborné výrobky za prijateľné ceny . Jednoduché vyhľadávanie tovaru . Rýchle dodanie .
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 dni
- Rychle dodanie
- Kvalitny ekologicky produkt
-
Odporúča obchod
Rychle vybavenie objednavky, seriozne zabalene.
-
Odporúča obchod
- Rýchle doručenie aj komunikacia
Kto má rád výrobky super,hodnotím pozitívne, škoda že nie sú v ponuke veľké balenia osviezovacov vôní (500ml)
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
- Prírodné produkty
- Prehľadnosť
- Primeraná cena
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 3 dni
- Snazia sa vsetko balit pekne ekologicky.
Odparovac je sice sikovny, ale nenahradi dostatocne aroma lampu alebo ostatne. Vona sa velmi slabo odparuje.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 dni
Som spokojný
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 dni
Celé super !!!
-
Odporúča obchod
- <3 perfektne
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
- Rýchle dodanie a veľmi kvalitné výrobky
-
Odporúča obchod
S obchodom som spokojná, produkty poznám a používam už nejaký ten rok. Párkrát do roka mávajú akčné dni s 15 alebo 20% zľavou, vtedy sa obzvlášť dobre nakupuje ;) Vytvorenie objednávky, platba, komunikácia s obchodom a následné dodanie objednaných produktov beží veľmi dobre. Za mňa na jednotku!
-
Odporúča obchod
- Kvalitné výrobky
- Mydlo dobre pôsobí na pokožku, rovnako aj sprchový gél
-
Odporúča obchod
Obchod má aj veľké objemy ako napr. 25l gel do myčky
-
Odporúča obchod
Krásne vonia, dcéra má po použití hebké vlásky
-
Neodporúča obchod
- veľký výber
- rýchle dodanie
- balenie o ničom - produkt mi prišiel do trištvrte vytečený. Do budúcna by bolo fajn dávať produkty na stojato, baliť na tesnejšie alebo viac zaťahovať a prelepovať vrchnáky. Zbytočne vyhodené peniaze.