Pozor na internetový obchod TIANO.SK. Už by som od nich nič nenakupovala. Po zaplatení vopred prišiel balíček z Číny po 1,5 mesiaci. Tovar v ňom nebol ten, ktorý som objednala. Ako riešenie reklamácie ponúkli najprv zľavu 30 %, nakoniec súhlasili s vrátením peňazí. Tovar som vrátila, ale peniaze mi nevrátili. Otrasná komunikácia, neprofesionálny prístup, na e-maily odpovedajú po 4 - 5 dňoch. Po 3 mesiacoch od objednávky nemám ani tovar ani peniaze. TIANO je najhorší internetový obchod, ktorý som dosiaľ využila. Nikdy viac.

• Netradičný a rozmanitý tovar za prijateľnú cenu.
    • Fotky sú krajšie ako skutočnosť.

• nevracaju peniaze za nedodaný tovar

dobrý den z obchodom som velmi nespokojná neobjednavajte si tu lebo klamu a nechcu vratit peniaze za nedodaný tovar už čakam na tovat od novembra a ešte stale neprišiel len stale vypisuju ten istý text už štvrty mesiac že mám čakat že tovar pride ked nepride mám sa ohlasit ale vypisujem stale a nič tovar nie je ani peniaze nie su

Veci ,ktore som si objednala mi prisli,a som spokojna.prisli mi asi po mesiaci ,a neprisli mi vsetky ,ktore som si objednala,ale komunikovali sme cez mail,tak mi chceli vratit peniaze alebo som si mala vybrat iny tovar.vybrala som si iny tovar a prisiel mi.som spokojna a urcite si zase objednam.a inak,aj veci z Činy nechodia naraz ,sto ludi,sto nazorov.asi tak.

• Absulutny podvod
    • - 100

Tovar vobec nieje skladom, klamu na strankach, po zaplateni to objednavaju z Ciny, to si mozete aj na aliexprese objednat za zlomok ceny. kvalita veci katastrofa a vobec nepridu v jednej objednavke. Neda sa im dovolat ani stornovat objednavku, ked nechodi v ocakavanom case. Nikdy viac. Hnus

• žiadna komunikacia
    • žiadne číslo
    • ani číslo objednavky neposielaju
    • platil som na učet ....peniaze prešli ale tovar nie

Tovar som objednal 8.12.2020 , čakam už 15 dni a 22.12.2020 my napíšu ,ked žiadam naspať peniaze že mám si 04.01.2021 poslať mail že som si ich objednaval a dalej čakať bohvie kolko na šaty !!!...žiadne číslo objednávky ,žiaden mail že by poslali o potvrdený objednavky.. !!!! Neodporučam objednavať

• Pekné veci a prístupné ceny
    • Dlhá čakacia doba
    • Žiadny telefonicky kontakt

Objednala som si šaty na svadbu a teraz vôbec neviem, či mi dôjdu. Už čakám pomaly 3 týždeň.

Costumer servis stojí za velkú piču

• Nekomunikuju

• Žiadny telefonicky kontakt
    • Žiadna komunikácia aj napriek niekoľkým emailom

Tovar nedodany.

• Žiaden telefonicky kontakt
    • Neodpovedaju na maily
    • Žiadne info o stave objednávky

• Dlhá doba doručenia
    • žiadna komunikácia
    • chýbalo príslušenstvo k tovaru
    • chýba telefonický kontakt na predajcu
    • neodpovedajú na mail

Na tovar som čakal takmer 3 týždne a po jeho rozbalení som zistil,že chýba príslušenstvo k výrobku.
    Ovládač a kábel. Predajca do konca nemá uverejnené ani mobilné číslo,iba mailovú adresu. Keď
    som im napísal reklamáciu,neodpisujú.
    Ak nechcete zbytočne minúť peniaze nič si od nich neobjednávajte.

• dobre ceny, siroky vyber
    • lahke meskanie pri odoslani tovaru

• Super tovar so super cenou

Tovar mi nebol doruceny a ani ziadne info o stave objednavky po dvoch tyzdnoch

Dobrý deň Jan,

budem rada, ak mi bližšie informácie s číslom Vašej objednávky pošlete do e-mailu, aby som mohla preveriť, čo bolo dôvodom, že sme Vašu objednávku nevybavili podľa Vašich očakávaní.
    S pozdravom tím Tiamo

Tovar zatiaľ nemám. Pride mi to dosť dlho.

Reakcia obchodu TiAmo

Ďakujeme, že ste sa zapojili do hodnotenia nášho obchodu.Je nám ľúto, že tovar nebol doručený v kratšej dodacej dobe. Snažíme sa však skrátiť dobu dodania aby zákazníci mali tovar čím skôr doručený.
    S pozdravom tím Tiamo

Obchod uvádzal tovar, ktorý som si objednala, skladom. Keď som sa po pár dňoch mailom pýtala na dodanie, odvolali sa na obchodné podmienky, v ktorých je uvedené, že dodacia lehota je 7 dní - OK, mala som si prečítať obchodné podmienky. Za nevýhodu považujem tiež, že obchod neuvádza telefonický kontakt, komunikácia prebieha výhradne mailom.

Reakcia obchodu TiAmo

Ďakujeme za hodnotenie. Snažíme sa o neustále zdokonalenie stránky ako aj o kratší čas dodania tovaru.
    S pozdravom tím Tiamo

• Skvely pristup, ochota dorucit mi darcek aj napriek vianocnemu naporu. Darcek dosiel skor ako som ocakavala. Dakujem

Reakcia obchodu TiAmo

ďakujeme Vám za uvedené pozitíva a dúfam, že ďalší nákup sa rozhodnete zrealizovať taktiež cez nás a budete rovnako pozitívne hodnotiť aj ďalšie skúsenosti :)

• Super ceny
    • Velmi dlha dodacia doba

Reakcia obchodu TiAmo

Ďakujeme , že ste si našli čas na hodnotenie a za nákup práve na našej stránke. Stránku sa snažíme stále zlepšovať tak ako aj dopĺňať preklady . Časom dúfame,že sa nám podarí znížiť aj čas dodania.