• rýchla komunikácia
    • Dodanie na druhý deň
    • Skvelé produkty

Perfektne! Okamžite vybavené! Krásne zabalené, voňavé, proste TOP!

Vysoká kvalita produktov, oplatí sa investovať

• rýchlosť dodania, krásne voňavé balenie

Spolahlivost

• kvalita
    • rýchlosť dodania
    • prekrásne balenia

• Výborná komunikácia. U mňa nastal menší problém, že som platila balík prevodom na účet, ale prišiel na dobierku. Takže som musela zaplatiť aj druhy krát. Po telefonáte do spoločnosti, mi boli hneď vrátené peniažky, takže chybička sa stala, ale nebol najmenší problém pri vyriešení

• Kvalitné produkty, primerané ceny, krásne a voňavo zabalené, rýchle doručenie

Super, rychle dodanie a perfektne produkty

• Vsetko super

Kvalitne stetce, uzasna konzistencia aj krytie vyborne sa produkty nanasaju naj top znacka

Materiál je skvelý super drží

• Krasne balenie
    • Rychle dodanie
    • Top kvalita produktu…dobre sa s nimi robi

Mala som najprv obavy objednat produkt z tejto znacky no po par recenziach od skusenych manikeriek som objednala bazy a gellaky. A bolo to vyborne rozhodnutie….vyborny pomer ceny a velkosti produktu a prekvapila ma konzistencia. Bazi nie su ani huste ani riedky perfektne sa s nimi robi, nezatekaju maju krasnu pigmentaciu. A gellaky?? To sa asno okomentovat neda . Ta kremova konzistencia je uzasna…pigmentovane dokonale….toto nebola moja posledna objednavka uz sa tesim aj na gely

Krásne obaly, navoňané vsetko( ten parfém, čím to voňalo bol že: TOP!) rýchlosť! Kvalita! Nemám čo vytknúť, ďakujem.

Veľmi ma prekvapilo keď tovar prišiel nádherne zabalený…Tovar som vyskúšala a som spokojná …obal produktov pekný …Celkový dojem objednám si zas… Odporúčam som spokojná…

• Krasne zabalený balík, rýchle dodanie a darček ktorý vždy poteši

• Rychle dodanie
    • Vyborne produkty
    • Krasne balenie
    • Prehladny eshop

• Nadherne zabalený balicek
    • Darcek k prvej objednávke
    • Kvalitne produkty

Rýchla komunikácia a aj dodanie. Krásne balenie produktov a rovnako tak sú krásne aj všetky ich produkty. Som veľmi spokojná

• Skvele produkty, výborná práca s nimi, kvalitný štetec a ako nečakaný bonus nádherne balenie s úžasnou vôňou. Veľmi to potešilo aj keď išlo o menšiu objednávku a nemuseli sa s ňou toľko “babrať”
    • Žiadnu nemam

Tovar, ktorý som si zakúpila je úžasný, skvele sa s ním pracuje

• Všetok tovar čo som objednávala bol skladom

Trochu dlhšie dodanie