• rychlost
    • nenasiel

• Ústretovosť a komunikacia

• Super prístup.

Pohodička, rýchle, promptne a ochotný!

• Rýchle dodanie tovaru

Rýchle dodanie tovaru.

Profesionálny prístup a ochota riešiť vzniknutý problém. Rada odporúčam.

• Nízke ceny, čo je na úkor kvality.

Tento obchod som vybral na základe odporúčaní zákazníkov. Vôbec sa nepotvrdili tie pozitívne recenzie. Tovar som objednal dňa 02.05.2024 a nesledujúci deň okolo deviatej som bol telefonicky kontaktovaný (aj e-mailom). Bol mi oznámený termín doručenia 07.05.2024. Keďže mi nebola doručená žiadna správa od prepravcu, tak som sa obrátil e-mailom na predávajúceho. Na e-mail nereagoval, preto bol kontaktovaný telefonicky. Do telefónu potvrdil doručenie dňa 07.05.2024. Tovar bol odoslaný až potom, keď bol predávajúci kontaktovaný, t.j. dňa 06.05.2024. Presne vedeli, že ten termín doručenia je nereálny, vedeli aj to, že na prevzatie musím čerpať dovolenku. Medzitým som sa dohodol termín s inštalatérom. Stačilo povedať pravdu. Nečakal som, že tovar bude doručený do 2 dní, len som potreboval vedieť presný dátum. Vážnejším problémom je, že som si objednal aj príslušenstvo. Vybral som z ponuky radiátorové spiatočkové ventily, termostatické ventily a termostatické hlavice, všetko od českého výrobcu CONECTERM. Dôvodom bol ten, že tento výrobca ponúka aj sadu ventilov na radiátory KORADO (tiež českej výroby). Samozrejme na faktúre sú uvedené tieto položky od výrobcu CONECTERM. Chybička krásy je v tom, že poslali ventily od talianskeho výrobcu COMISA. Komunikovali sme e-mailom, viackrát telefonicky, ale túto maličkosť „zabudli“ oznámiť. V ponuke to, čo poslali ani nemajú. Sú lacnejšie a menej kvalitné. Nastavenie termostatickej hlavice vôbec nie je vyhovujúce. Ne ide mi o tých cca 50,00 eur, ale o seriózny prístup. Stačilo len oznámiť, že to, čo je na stránke nemajú a ponúkajú od iného výrobcu náhradu, to čo robia seriózny predávajúci. Toto je typické oklamanie spotrebiteľa, preto podávam podnet na príslušnú SOI.

Reakcia obchodu TERMOSHOP.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša reakcia aj situácia, ktorá nastala. Ako ste uvideli v e-mailoch, Vaše rozhorčenie čiastočne spôsobila skúsenosť s inou firmou, ktorá Vám dodala nekvalitný tovar a situáciu ďalej neriešili. TERMOSHOP.sk dodáva zákazníkom to, čo aj reálne uvádza vo svojom e-shope - ako píšete, za férové ceny. Prípadné reklamácie riešime okamžite, čo v tomto momente už sám viete. E-mailovou komunikáciou sme si medzičasom vysvetlili, že sme dodali správny tovar, na ktorom bolo len iné logo (identické termohlavice sa vyrábajú v rôznych značkách pre rôznych dodávateľov) - bohužiaľ táto informácia sa k Vám nedostala, keďže po prijatí objednávky sa nám s Vami nepodarilo telefonicky spojiť a do e-mailu sme to neuviedli, za čo sa ospravedlňujeme. V tomto momente, veríme, že máme už všetko vzájomne vykomunikované a dohodnuté k Vašej plnej spokojnosti.
    Pri dodaní tovaru bežne prepravné spoločnosti doručujú tovar do 24h. Preto aj my sme tovar správne objednali 6.5. tak, aby Vám bol doručený podľa dohody 7.5. Prečo k Vám prepravná spoločnosť tovar viezla takto komplikovanou cestou, netušíme. Nevedeli sme to ovplyvniť. Veríme, že naozaj sme si všetko vysvetlili a že radiátory od nás Vám budú dlho a dobre slúžiť.
    S pozdravom tím TERMOSHOP.sk

• Ochota poradiť

Už som viackrát objednával u vás a som nadmieru spokojný

• Obchod na jednotku, normálne ceny a seriózny prístup. Nie ako tý naši ojebavači v Nových Zámkoch.

Dobré ceny. Milá komunikacia

Max.spokojnost s pristupom, ochota poradit, odporucit za nas urcite ANO doporucujem

• Rýchlosť, kvalita, ochota, profesionalita

• Rýchlo vybavená žiadosť v mojej plnej spokojnosti

Bol to moj prvy nakup na tomto eshope a uplne bez problemu, nachystane co som zhanal. Dobre ceny a super pristup. Odporucam

• skladova dostupnost
    • dorucenie v TT zdarma

• Dobré ceny radiátorov, rýchle vybavenie
    • Namiesto 10m trúbky 16mm PEX AL PEX mi došlo len 8m , toto sa mi stalo u nich prvý krát. Druhý krát objednám asi väčšiu rezervu

Velka spokojnost. Tovar vyneseny az do bytu. Dakujem