Tovar prišiel v poriadku. Pod dlhšom časovom období som kontaktoval e-shop ktorý mi stále neodpovedal na reklamáciu produktu. Zatiaľ neodporúčam nakupovať cez tento e-shop. Dúfam, že sa to vyrieši.

Na stranke uvedene dorucenie 4.1. Objednavka urobena 2.1 a datum dodania nedodrzany. Ziadne info z ich strany neposkytnute. 5.1 som sa informoval, ze kedy bude doruceny a velmi neprijemne podana informacia o tom, ze vsetky objednavky sa rozhodli riesit druhy januarovy tyzden. Objednavka dorucena 12.1, 10 dni po objednani a 8 po deklarovanej dobe dodania.

Reakcia obchodu TeniskyOnline.sk

Dobrý deň , takže aby sme vysvetlili danú objednávku . Dodanie tovaru je uvádzané od 4-7 dní čo myslíme nie je uvedené do 4.1.2018 ,ale tak každý si to vysvetlí po svojom . Nie sme si vedomý toho, že by sme vystupovali neprimerane a každému zákazníkovi pekne vysvetlíme situáciu, ktorá nastane.Vo Vašom prípade sme Vám povedali ,že v prvom týždni sú zatvorené sklady a nie že sme sa rozhodli !!! a tým pádom sme ďalej podali informáciu ,že objednávka bude vybavená v priebehu druhého Januárového týždňa . Pán Pavol pokiaľ objednávka bola vytvorená 2.1.2018 a odoslaná ako máme uvedené v systéme 11.1.2018 tak sme vybavili objednávku 2 dni po uvádzanom termíne . Poprosíme Vás preto neuvádzať zavádzajúce informácie a čítať a pozorne počúvať . Ďakujeme :) S pozdravom , TeniskyOnline.sk

Tovar po skoro 2 tyzdnoch stale nedorazil a kedze mal by sucastou narodeninoveho darceka, cas dodania bol rozhodujuci. Akonahle tovar dorazi, budem ho zasielat spat.

Reakcia obchodu TeniskyOnline.sk

Dobrý deň, v prvom rade Vaša objednávka bola vytvorená 5.9.2017 a bola odoslaná 13.9.2017 takže celkom nerozumieme počítaniu dní avšak máte pravdu že sme o 1 deň omeškali odoslanie z pôvodnej písanej doby doručenia a to nám doručenie znemožnil sviatok ktorý sme nenaplánovali . Takže sa ospravedlňujeme ale prosíme zákazníkov aby čítali dostupnosť tovaru a pokiaľ chcete niečo doručiť do určitého času prosíme napíšte nám .. Nie je to také jednoduché všetkým vyhovieť aj keď sa o to snažíme a vačšinou doručujeme do 4 dní. Ďakujeme TeniskyOnline

• Prehľadnosť stránky
    • Informovanie o stave objednávky na e-maili
    • Až po pár správach sa konečne rozhodli odpovedať
    • Dlhá dodacia doba

Dodacia doba trvala viac ako 8 dní aj napriek tomu, akú majú uvedenú dodaciu dobu na stránke a komunikácia nebola tiež 100 percentná.
    Hodnotím na 50%, nie som si celkom istá, či u nich nakúpim ešte raz.

Dobrý deň ,

mrzí nás Vaša skúsenosť s našimi službami avšak posielali sme emaily zákazníkom ktorým sa mala predĺžiť doba dodania tovaru nevieme síce či je to Váš prípad ale v čase dovoleniek a netrpezlivosti zákazníkov nedokážeme každého uspokojiť . Dodacia lehota je uvedená 4-7 dní (štandardne doručujeme do tých 4 pracovných dní )avšak veľa ľudí očakáva že dodávatelia pracujú aj cez víkendy čo však nie je pravda . Čo sa týka emailovej komunikácie veľakrát sa nám stáva ,že ľudia píšu dvakrát to isté na čo sme im už odpovedali a nemôžeme sa venovať len jednému zákazníkovi pokiaľ nepochopí našu odpoveď čo nemusí byť Váš prípad samozrejme aby sme neurazili. K emailom dostane každý zákazník dve sms správy od kuriérskej spoločnosti. Pracujeme na tom aby sme zlepšili komunikáciu avšak dodanie tovaru niekedy neovplyvníme . Budeme radi ak budú zákazníci ktorý boli spokojný venovať viac času aj na pozitívne hodnotenia samozrejme aj negatívne hodnotenie je pre nás dôležité len ako to býva zvykom píše viac ľudí negatívne ako pozitívne . ĎAKUJEME VÁM a všetkým ďalším, ktorý nám pomáhate zlepšovať naše služby a píšete recenzie. TeniskyOnline.sk

• nevšimol som si žiadne
    • predražené
    • nekvalitná obuv
    • priehľadnosť stránky na slabej urovni

Som nespokojný s prístupom tohto internetového obchodu. Obuv je nekvalitná, nenosím ju, pošlem na reklamáciu keď bude čas.

• vystavuje produkt ktory je nedostupny...

• prehladnosť
    • dobre ceny
    • velky vyber
    • su len sprostredkovatelia na sklade nemaju nič
    • takže musite čakať dokým to oni objednajú a tak vam to príde dlhší proces
    • v ponuke maju veci ktore už nie su dostupne
    • taže to čo si objednate vam nepride ale pride mail že požadovaný tovar nieje už pritom ho stale ponukaju vo vybere ja som to tak dostal a aj viaceri a keby aspon napisali mail do dna že nieje už v ponuke a nie po 5 dni ...zlepšite si to
  • hrozne

• Pomalé spracovanie objednávok.
    • Tovar ktorý si objednáte už vlastne ani nemajú :')

Tovar ni prisiel v poriadku ale v potrhanej krabici.

• Kurier

• Aktualizácia stránky a dostupného tovaru.

Naťahovali ma skoro týžden a potom mi oznámili ze tovar uz nemajú a ako kompenzácia mi bola ponúknutá smiešna 10% zľava !

• V ponuke bol tovar a neskor mi prisla odpoved ze tovar je vypredany, chyba je ze to nebolo vypisane v ponuke lebo ine cisla boli vypisane ze uz nie su.
    • ZIADNE :(
    • Nema na stranke uvadzat ze danna velkost je a o tyzden vam pride mail ze zial uz neni stalo sa mi to uz dva krat maju si poriadne zsitit ci tovar maju a na stranke uvadzat len velkosti ktore mozu objednat

Nakupovala som cez tuto stranku dva krat ale viac uz nenakupim :(

• objednavku som urobila pred 10 dňami a este stale nemam doruceny tovar

• Dobry vyber
    • Prehladnost
    • Dlha doba dorucenia
    • Slaba komunikacia

Dobrý deň ,

ospravedlňujeme sa za zdržanie a veríme že nabudúce Váš nákup prebehne čo najrýchlejšie ako pri mnohých iných zákazníkoch .

Ďakujeme za Vašu recenziu a prajeme príjemný deň .

S pozdravom,

TeniskyOnline.sk

• Myli a zavadza zakaznika.Ponuka tovar,a ten nedoda...
    • To je asi nerealny obchod...

Nikdy viac v uvedenom obchode nenakupim...

Reakcia obchodu TeniskyOnline.sk

Mily zákazník náš obchod je reálny ale mi nemôžeme za to, že ste netrpezlivý . Objednávky vybavuje v dostatočne rýchlej dobe a vždy do uvedenej dostupnosti tovaru . Sme tiež len ľudia a pokiaľ sú momentálne dovolenky či už u dodávateľov alebo v našej spoločnosti a dodanie sa predĺži zákazníka infomujeme . Pokiaľ máte záujem o tovar okamžite máme tovar aj na sklade ktorý je v kategórii do 48 hodín . Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemný deň .

• Dobré ceny !

Podľa mňa by si mali tovar pozrieť naživo lebo na obrázku je to úplne iné ako naživo.

Objednávala som si tenisky, na web stránke nebolo nič napísané o tom že nie je na sklade dané číslo a pod. ako to je aj v ostatných obchodoch. Po cca 10 dňoch mi napísali, že tovar nie je na sklade. Dali mi preto 8% zľavu na ďalšiu objednávku. A ešte predtým mi písali ale že objednávka bude vybavovaná až v nasledujúcom týždni, pretože boli sviatky a pod.